Королева Сарказма• 09 декабря 2024

В кого знижувався рівень життя? Як ви це переживали?

Через певні обставини доведеться відмовляти собі в багатьох речах. Розпродати більш менш цінні речі.
Як психологічно до цього звикнути? Мова не про те, що на харчах доведеться економити. Просто одяг по необхідності і бюджетний, косметика то взагалі- мабуть, краще без неі ніж дешеві крема. Ніяких ресторанів і кафе, ніяких подорожей.
Кастрюлька• 09 декабря 2024
А навіщо продавати цінні речі?
вентиляторная• 09 декабря 2024
ну как вам объяснить, ’через певні обставини’ ни квартиры, нифига, ну вот как-то учусь жить заново
автор Королева Сарказма • 09 декабря 2024
Ответ дляКастрюлька
А навіщо продавати цінні речі?
Гроші потрібні🤷‍♀️
Мій не такий• 09 декабря 2024
Звичка сама собою прийде з часом. Стане факт буденністю а не новинкою і буде звичним.
ЖивунаБагамах• 09 декабря 2024
У меня в жизни были моменты, когда на еду не хватало. Это стимулирует. Вариантов помощи не было, приходилось выкручиваться. Впадать в панику последнее дело.
Коленная ложечка• 09 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Гроші потрібні🤷‍♀️
Так как вы не собираетесь экономить на еде, если денег нет совсем?
13чудоСВЕТА• 09 декабря 2024
Тяжело переживала. Был затяжной период безденежья в 10 лет. Сейчас уехала, нашла себя на новом месте, полегче стало, учусь заново жить. Напряжение потихоньку уходит, деньги тратить страшно.
Захекалася читать• 09 декабря 2024
Зараз в Україні таких дуже багато, хто втратив все. Нехай все якнайшвидше налагодиться.
Звездолётчица• 09 декабря 2024
В мене депресія через це. Ще й чоловік хєр зна де. І нічим допомогти не може. Це все як страшний сон
Ответ дляКоленная ложечка
Не те, щоб зовсім- робота з меншою зарплатою, на продукти вистачить, але не все інше- ну який сенс в дорогих речах, якщо їхати маршруткою? І працювати в місці, де одягати і носити ті сумки, прикраси недоречно.
Ответ дляЗахекалася читать
Дякую
Коленная ложечка• 09 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Это что это за место, куда сумку носить неуместно?
Коленная ложечка• 09 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Гроші потрібні🤷‍♀️
Так деньги нужны или носить неуместно?
Троли такие ленивые пошли... не могут элементарную тему продумать на одну страницу вперёд...
Рожева юбка• 09 декабря 2024
Та как-то привыкла радоваться тому, что есть. Есть 10 грн - я живу на 10 грн. Есть 20 - живу на 15 и 5 положу в заначку
ОбережнаЯ• 09 декабря 2024
Жити можна, але звичайно сумно із-за цього. Постійно згадуєш ті кращі часи. І мені не треба дорогі бренди і шмотки, а хоча б просто вистачало на всі елементарні потреби.
А ще думаю часто, що треба було тоді відкладати гроші, а не витрачати майже все під 0.
АяВсёЗнаю• 09 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Тю. А що маршрутка це показує рівень.

Лише з авто доречно сумки і прикраси.

Це на скільки впали доходи? Машину в місяць на скільки обходилося утримувати?
АяВсёЗнаю• 09 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Так деньги нужны или носить неуместно?
Теж відчувається, що троль
Зубачистка• 09 декабря 2024
Прийдеться,ви молодець,що вже почали планувати і економити.Бо є варіанти,що ще усугубляють ситуацію і влазять в кредити глибоко.Я все життя якось отак,тримаюся на плаву,раціонально і економно,по пару робіт тягну,маю зобовʼязання,сама з дітьми і мама вже зараз старенька.Бувало дуже важко і кредит на житло і не один,ну але виходжу потихеньку на нуль.
Не зви чайна• 09 декабря 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Але ж у вас є що згадати))
Стигла полуниця• 09 декабря 2024
Я осознано переїхала в іншу країну без соціалки ,де життя за свої-немає поки свого житла,я не можу вечеряти кожен день у ресторанчиках,але є план і це тимчасово.Головне багатство -в голові .І опит і внутрішня сила .
Зубачистка• 09 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Тю. А що маршрутка це показує рівень.

Лише з авто доречно сумки і прикраси.

Машина,це ніколи не було дешево.Я дуже добре зважувала,рахувала,думала чи потягну розхід на авто,хай і мінімальний
Ответ дляКоленная ложечка
Я влаштувалася помічником вихователя в садочок. Мені туди з люксовою сумкою ходити? Чи краще продати ту сумку і потратити гроші на щось більш доречне?
Зубачистка• 09 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Як ви вирішите.
Ответ дляКоленная ложечка
Так деньги нужны или носить неуместно?
Коли дивишся на річ і розумієш, що вона не для теперішніх обставин, приходить на думку, що гроші потрібніші. Бо як мінімум, я маю назбирати хоч на старенька авто.
Ishoy• 09 декабря 2024
В жизни разное было. Относилась всегда философски. Для меня главное - что бы на столе была еда. От вещей и путешествий я легко отказываюсь
Ответ дляАяВсёЗнаю
Тю. А що маршрутка це показує рівень.

Лише з авто доречно сумки і прикраси.

Нема вже тієї машини. Треба купити якусь, а якщо попродати ті прикраси що в мене є і люксові речі які вдалося вивезти, то можна півсуми назбирати
АБВГДейка• 09 декабря 2024
Автор, у меня сейчас приверно так. Раньше всю свою зарплату тратила на себя: на одежду, на косметику, хороший парфюм. А сейчас так, прихожу в Брокард, облизываюсь и ухожу, понимая, что никаких подарков мне не светит даже на НГ. Пока все заработанные деньги уходят на врачей((
Смирилась. А какой выход? Обидно конечно, но пока у меня так. Ничего изменить все равно не могу.
Не рахую, а вважаю• 09 декабря 2024
Ми купували квартиру в розтермінування. Три роки доводилось жорстко економити. Потім війна почалась.
Я так звикла витрачати на щось тільки важливе, що і досі так живу. Тільки тепер накопичую, на випадок «раптом що…»
Насправді, так можна жити. Зазвичай люди купляють багато зайвого, без чого можна обійтися.
Ондатрова шуба• 09 декабря 2024
Автор, я Вас просто обійму.
Тримаймося!!!
Намагаємося внутрішньо підтримувати свій +енергії.
Хоч чимось себе балувати.
Бабуся мороз• 09 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
А до цього ким ви були?