Країна мрій• Изменено 09 декабря 2024

Чи можна отримати пораду без негативу? Молода пара

Якщо можна, без осуду і бруду
Мені 22 і моєму чоловікові 22. Ми разом поступили в один універ, зустрічалися ще зі школи і одружились в 20 років. Я розумію, що це дуже рано, але зрозумійте, бо молоді і дурні
Розумію що він ще дуже дуже молодий, але завжди бачила в ньому чоловіка, надійного, сильного, але після вчорашньої розмови таке враження ніби вже не полагодиш, я його не хочу, не бачу більше того «чоловіка» якого бачила завжди. Вчинок мені здається дитячим і дуже дурним
В мене тиждень тому сталось отруєння, мене рвало і поносило, він ходив в аптеку, був поруч, все як в інших парах
Я не хочу щоб це зараз звучало тупо і щоб з мене зараз ржали, але я пішла в туалет по великому коли він був вдома, хоча раніше я стидалась 🫣 але коли тобі погано ти просто хочеш підтримки. В мене ніколи такого не буває, але цього разу сходила «голосно», він думаю чув, нічого не сказав
За 2 дні лежимо , хочу обійняти, він сторониться, потім знов, знов ну і я відчуваю що йому щось не так
Питаю прямо в чому проблема, і він каже «ср@ти треба тихіше»
Мене це настільки заділо, таке відчуття що в інтимному плані я більше його не захочу, мені так гидко і пусто від того що чоловік таке каже, я розумію що він ще молодий як і я, бо нам всього по 22, але це настільки не по чоловічому
Реально хочу якоїсь поради, але я не хочу більше ні жити з ним, ні лежати поруч, ні бути більше разом
Я не троль, але знаю що їх тут дуже багато, я на форумі вже рік)
Якщо що я симпатична дівчина, завжди стежу за собою, гарно виглядаю і вдома також
Нічний дожор• 09 декабря 2024
Не хочете не живіть. Все просто
Таракашечка• 09 декабря 2024
Надо было раньше его приучать, а то стесняюсь...
Кинг-Конгша• 09 декабря 2024
Это не зависит от возраста - не оправдывайте его этим, это отношение зависит от человека. Если ему это настолько противно было, что привнесло травму и поменяло отношение к Вам, значит он не зрелая личность сколько бы ему не было лет, ну либо он так к этому относится - что ж имеет право, тогда скажите ему, что уже ничего не изменить и ситуация произошла, и спросите его какой выход из нее он видит?
Міняйловна• 09 декабря 2024
Вы конечно странно поступали что не позволяли себе нормальных физиологических проявлений, но у молодых это бывает- всего стесняются. Но вот он поступил с вами просто грубо и лучше это на тормозах не спускать а то так ничему и не научится
Все знаю від і до• 09 декабря 2024
Троляка, но какое сочинение.... Ещё и на мове троли развиваются.
Как нефиг делать• 09 декабря 2024
Мда, діти ще, маленькі діти.
А ви обоє думали що життя, то райдужний рай? Зніміть рожеві окуляри. Ви нічого такого не зробили, що не роблять всі! Це фізіологія, у всіх буває! А він не какає громко?
Как нефиг делать• 09 декабря 2024
Пургену йому в суп - хай громко какає , буде 1:1
автор Країна мрій • 09 декабря 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Просто я взагалі в ньому більше не бачу того сильного і справжнього чоловіка (знаю звучить смішно бо йому лише 22), і мене тепер турбує те, що мені більше не буде комфортно з ним, я навіть думаю про розлучення, знаю що я ще дуже молода і все попереду, але цікаво що скажемо близьким, про причину розлучення, мабуть він буде казати «бо жінка срала голосно», це дно
Кинг-Конгша• 09 декабря 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Мда, діти ще, маленькі діти.
Я еще и рвала перед тогда еще не мужем, и рвала при муже и не от алкоголя, а от болезни, он мне тазики менял, а видос там еще тот и ничего - целует, любит, все понимает
Ананомчикус• 09 декабря 2024
Вы ему стали противны, он вам. Ок , все азаимно, разбегайтесь.
А вообще смешно, он что думал что девочки не ходят по большому))
автор Країна мрій • 09 декабря 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Не вигадую нічого, але думайте як хочете
Мені навіть незручно до мами йти з такою проблемою тому шукаю пораду тут
Все знаю від і до• 09 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
А мама причем? взамуж вышла, а от мамы не отцепится
Самохвалова• 09 декабря 2024
Знаєте, він у вас ще такий молодий і зелений для сімейного життя, що це тільки початок.
Кинг-Конгша• 09 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ну, во-первых, это будет Ваше решение и мнение других ни при чем, во-вторых, причину всегда можно завуалировать от ’неуважения к партнеру’ до ’прошли чувства, любовь’.. это дело такое на самом деле. Вы молодая, просто живите дальше как Вы себе представляете и видите, а время покажет, может сместите фокус с него на себя больше и перестаньте себя грызть ни за что.
автор Країна мрій • 09 декабря 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я самостійна і заробляю самостійно, до мами деколи йду за порадою, що такого?
автор Країна мрій • 09 декабря 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Просто я всередині реально вже відчуваю що не хочу з ним будувати сімʼю
І так, можливо через юність і відсутність досвіду у житті я боюсь що скажуть інші, будуть казати тільки поженились а вже розлучаються, будуть питати постійно
Все знаю від і до• 09 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Разводитесь. Не мучайте ни себя ни его.
Ни тем более маму.
Ваша личная жизнь - это ваша жизнь и нечего в нее впутывать кого либо.
Решение выйти замуж только ваше и вам с ним жить или не жить.

И не надо ни на форум, ни на родителей перекладывать проблемы и решения.
пу_пугренчик• 09 декабря 2024
Та розлучайтесь вже, розлучайтесь, причина - так і напишите голосно ср..ла. Заміж більше не виходьте, нашо той позор.
Barkas• 09 декабря 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Мова вам чим не вгодила?
Как нефиг делать• 09 декабря 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Та все буває в сімʼях, після операції і судна виносять, і перевʼязки роблять, і ригачки виносять, всі люди.
Все знаю від і до• 09 декабря 2024
Ответ дляBarkas
Мова вам чим не вгодила?
Наоборот! Восхищаюсь! Очень приятно!
ПриснитсяЖЕ• 09 декабря 2024
Ответ дляBarkas
Мова вам чим не вгодила?
ви не зрозумiли iронii
Barkas• 09 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
ви не зрозумiли iронii
Абсолютно ні
Кинг-Конгша• 09 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
И что? Это уже другая проблема - Вы обращаете внимание на мнение других людей, если так, то ... просто живите дальше в семье, но сама... делайте то, что хочется Вам, а на него не обращайте внимание, ну не хотите его и ок, не давайте - делов то, скажете, что плохо себя чувствуете, голова болит, а там он сам отвалится и объяснять ничего не нужно будет.
пу_пугренчик• 09 декабря 2024
Ответ дляBarkas
Мова вам чим не вгодила?
Бо на мові пишуть найрозумніші). А тута така стидоба
Самохвалова• 09 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
А він був, справжній чоловік в 20 років
Аристократка-тунеядка• 09 декабря 2024
Якщо дійсно була така ситуація, і ви пишете, що ’всьо’, то розводьтеся. Вам тільки 22.
Боже, скільки всього зі мною пережив мій чоловік.
автор Країна мрій • 09 декабря 2024
Ответ дляСамохвалова
А він був, справжній чоловік в 20 років
Для мене так, я розумію що ми обидвоє вчорашні діти, але так, я його бачила справжнім чоловіком
Рожева юбка• 09 декабря 2024
Бред какой. Глупый мальчик и какие ему 22? Может 16?
очки_ннадо• 09 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ну якщо солодше редьки нічого не бачили...
А він в туалет не ходить при вас?