Нетутешня• 10 декабря 2024

Булінг дитини в школі за мову.

Ми живемо на Волині. Поки жили в обласному центрі діти ходили до школи все було добре . На початку в малого старшого 6 клас , щось було але таке… в дитини було багато друзів. Потім тата перевели в село і ми переїхали і перейшли в школу в селі. Я, чоловік і малий меньший розмовляємо і українською і російською. Старший малий, частково але його важко розмовляє російською. В меншого все було добре, а старша дитина прийшла в сльозах і казав , що 13 дітей в класі його дражнили і знущалися і не розуміли … дитина сказала , що більше не піде. Я набрала класного керівника і вона сказала , що буде розмовляти з дітьми і чому я не попередила, що малий російськомовний. І діти там ні коли не чули російської мови . Ми з чоловіком прийняли рішення забрати дитину на дистанційне, вчителька просить не забирати дитину, каже що буде розмовляти з дітьми, але я думаю не має сенсу?!
Позаземний розум• 10 декабря 2024
А звідки у вас дитина така взялася?
Бла бла бла• 10 декабря 2024
Удалено администрацией...
Крижана бурулька• 10 декабря 2024
О, ну знов російськомовних зажимають. Не зрозуміло тільки, як дитина такого віку примудрилась не знати української.
автор Нетутешня • 10 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
А звідки у вас дитина така взялася?
Яка?
автор Нетутешня • 10 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Да молча , кто вам сказал что он ее не знает? Он просто на ней не говорит
тогдалия• 10 декабря 2024
В шостому класі і не розмовляє українською? В нього викладання в школі не було українською з першого класу?
автор Нетутешня • 10 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Нет конечно
Позаземний розум• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Яка?
Російськомовна, нерозумна, що не може українську вивчити. Як він на уроках відповідає, російською?
Крижана бурулька• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Це як, вибачте? Знає, але не розмовляє. Диво природи якесь
AtomicX• 10 декабря 2024
Что это за глухомань, что никогда не слышали русский язык. У них хоть интернет есть?
тогдалия• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Нет конечно
Звідки ви? Що значить ’ конечно’?
автор Нетутешня • 10 декабря 2024
Мы полностью русскоговорящая семья.
Позаземний розум• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Чому, не може, не вміє, не хоче?
Позаземний розум• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Нет конечно
Ви що з рашкостану?
Бла бла бла• 10 декабря 2024
Дами, ну не ведіться ви!!
Ну тролляка ж, ну класика ж: глибока ніч, невідповідний розділ, тупа помилка в назві теми... ну суцільні кліше троллячої теми.
Русня радітиме, а ми сратимемось...
Крижана бурулька• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Нет конечно
В Україні ще з 90-х у навчальних закладах викладають українською. Ви хто? Троляка чергова москворота?
автор Нетутешня • 10 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
А знання української мови це показник розуму.?
тогдалия• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Це показник поваги до людей, серед яких ви приїхали жити.
Позаземний розум• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Мы полностью русскоговорящая семья.
Паляниця?
автор Нетутешня • 10 декабря 2024
Ответ дляAtomicX
Плохой. И это граница , тут живут белорусы , турок и индус даже есть
Говорилка• 10 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
А звідки у вас дитина така взялася?
рашики подлые подсунули ночью
Позаземний розум• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Звісно, нездатність вивчити мову - показник невеликого розуму.
автор Нетутешня • 10 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Я вже не поважаю цих людей , немає за що! Така вдячність моєму чоловіку і його дітям за захист їх дуп
Жирафовое варьенье• 10 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
а обычно. например, бульбашскую все понимают, но говорить не умеют.
Позаземний розум• 10 декабря 2024
Ответ дляГоворилка
рашики подлые подсунули ночью
Теж так подумала, що дрг.
Говорилка• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Мы полностью русскоговорящая семья.
Удалено администрацией...
spart-5037• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Мы полностью русскоговорящая семья.
Зачем поехали в украиномовный регион ?
Кстати не верю, что дети там русский не слышали.
автор Нетутешня • 10 декабря 2024
Та ні мої дорогенькі ! Гарну українську мови перетворили бозна на що.
Зоя Жорівна• 10 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
А звідки у вас дитина така взялася?
Яка така?!
Взялася… слово де таке взяли?
Снегопадка• 10 декабря 2024
Ну так в школах же с первого класса на украинском языке преподают + требуют от детей ответа так же, на Украинском. Я не утверждаю, конечно, но я школу давно закончила и у нас так было. На русском мы отвечали только на уроке русской литературы, но потом этот предмет вообще убрали и все. Как это ребенок в 6 классе может не знать родной язык? Странная история .