Нетутешня• 10 декабря 2024
Булінг дитини в школі за мову.
Ми живемо на Волині. Поки жили в обласному центрі діти ходили до школи все було добре . На початку в малого старшого 6 клас , щось було але таке… в дитини було багато друзів. Потім тата перевели в село і ми переїхали і перейшли в школу в селі. Я, чоловік і малий меньший розмовляємо і українською і російською. Старший малий, частково але його важко розмовляє російською. В меншого все було добре, а старша дитина прийшла в сльозах і казав , що 13 дітей в класі його дражнили і знущалися і не розуміли … дитина сказала , що більше не піде. Я набрала класного керівника і вона сказала , що буде розмовляти з дітьми і чому я не попередила, що малий російськомовний. І діти там ні коли не чули російської мови . Ми з чоловіком прийняли рішення забрати дитину на дистанційне, вчителька просить не забирати дитину, каже що буде розмовляти з дітьми, але я думаю не має сенсу?!
БершкомангоЗар• 10 декабря 2024
Ответ дляspart-5037
Ошиблись автором поста ? Чей ребёнок? вопросы автору))
Извините:)
Рожева юбка• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Да молча , кто вам сказал что он ее не знает? Он просто на ней не говорит
Так если он и понимает, и говорит, почему говорит на другом языке там, где большинство говорит на другом?
БершкомангоЗар• 10 декабря 2024
Ответ дляГоворилка
Не, она при жизни некоторых успела покусать...
Та да:(
БершкомангоЗар• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Та ні мої дорогенькі ! Гарну українську мови перетворили бозна на що.
Словом ’болинг’?
наКоблучках• 10 декабря 2024
Ответ дляspart-5037
Не везде. В нашем городе все школы были на русском языке. Ребёнок закончил школу в 2019 и все преподавание было на русском. Для меня отлично. Знает и украинский и русский. Как и я. Билингвы
А що за місто?
Метелики на душі• 10 декабря 2024
Підлітки це найважче. Дивляться російськомовний шлак в інтернеті, і продовжують триматися русифікації
Ростки жимолости• 10 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
Російськомовна, нерозумна, що не може українську вивчити. Як він на уроках відповідає, російською?
Удалено администрацией...
Все до блиску• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
А знання української мови це показник розуму.?
Ну да.
Якщо ти живеш в країні і не знаєш її мови, то ти або гість, або окупант, або дебіл.
Я ж правільно зрозуміла, що ви не гості і не окупанти?
Ростки жимолости• 10 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
Звісно, нездатність вивчити мову - показник невеликого розуму.
.
Ростки жимолости• 10 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Потому что это ненастоящая тема.
Фрекен бок• 10 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Це як, вибачте? Знає, але не розмовляє. Диво природи якесь
Отака була біда
В моєї корови
Мала бідна язика
Та не знала мови
П. Глазовий
В моєї корови
Мала бідна язика
Та не знала мови
П. Глазовий
Все до блиску• 10 декабря 2024
Ответ дляГоворилка
Ничего особенного. Рождены при СССР, выросли в русскоязычной культуре. В Черновцах горожане тоже недовольно косились на нашу русскую речь. Вот такие мы братья-украинцы )
Ну а звідки вони могли зати, хто ви - українці чи расіянці.
ЧорноброваЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляAtomicX
Что это за глухомань, что никогда не слышали русский язык. У них хоть интернет есть?
А де діти такого віку мають вивчати російську, цікаво?
Вже скільки років нема ані уроків таких, ані підручників. Слава Богу.
Десь так, але...• 10 декабря 2024
Думаю, що варто просто поскаржитися на тему, бо її створило дуже тупе трололо, далеке від реальної ситуації зі знанням мов в наших дітей
Скіфська пектораль• 10 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Це показник поваги до людей, серед яких ви приїхали жити.
А приехали жить просто так, по зову сердца, да? Не вынуждено?
Все до блиску• 10 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вы очень странная как продавец. Не приходило в голову, что клиент могла откуда-то приехать и не жить всю жизнь в Украине и вообще не быть украинкой?
А що, продавчиня повинна знати всі мови?
Вам не приходило в голову, що вона говорить державною мовою?
Тут вже писали про Лондон та Париж.
Все до блиску• 10 декабря 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
А шо це за гнида?
Все до блиску• 10 декабря 2024
Ответ дляПтица секретарь
По закону она имеет право просит обслуживать себя на любом языке .
І на кітайо-японському?
Горлаю зрання• 10 декабря 2024
Ответ длятогдалия
В шостому класі і не розмовляє українською? В нього викладання в школі не було українською з першого класу?
А что удивительного, если семья например из Луганска переехала.
Госпожа Белладонна• 10 декабря 2024
Автор, что-то я не верю, что ребёнок не учил уераинскиц в школе, уже давно все школы перевели на украинский полностью.
Гуляю босоніж• 10 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
А я сегодня звоню по заказу клиенту. Как положено на украинском говорю, а она мне - на русском пожалуйста. Я ей - я буду говорити українською, а ви можете російською. А она мне - ну ладно, попытаюсь понять. Я и подофигела. Живет чучело в Украине и будет пытаться понять
Я тоже говорю на русском, многие когда звонят как вы по работе на украинском не прошу переходить на русский понимаю , а вот они сами переходят видно им удобно не все конечно.
Гуляю босоніж• 10 декабря 2024
Ответ дляСнегопадка
Даже интересно, это в каком городе? Мне казалось что после 2014 года особенно убрали вообще русский язык в школах.
Донецкая обл , многие классы были до 9 на русском только с 10 -11 . Сын закончил в 22г. Но ему не проблема говорить и писать на мове, хотя по началу как переехали с Донецка в 17г на укр.мови по письму одни 2й ставили 31 ошибка . Брала репетиторов нагнать программу что выпала в Донецке и Мнт сдал на 160б не высокий бал, но сам не ожидал думал меньше будет. А вот дочь Зно на 186б сдала в 16г. Был репетитор мы через блок посты ездили сдать.
жінка незаміжня• 10 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Як каже наш кум, ’ як пес, все розуміє, лиш не може сказати’
жінка незаміжня• 10 декабря 2024
Ответ дляБла бла бла
Дами, ну не ведіться ви!!
Ну тролляка ж, ну класика ж: глибока ніч, невідповідний розділ, тупа помилка в назві теми... ну суцільні кліше троллячої теми.
Русня радітиме, а ми сратимемось...
Та народ приколюється з автора)))) адміни знімуть анонімів і автор ’згине, як роса на сонці’
жінка незаміжня• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Плохой. И это граница , тут живут белорусы , турок и индус даже есть
І шо, всі говорять українською, крім ашої сімейний, правда? от же ж іроди
жінка незаміжня• 10 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
Теж так подумала, що дрг.
Дристячо-ригаюча група?
жінка незаміжня• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Іизнову гугл-перекладач підвів)))) одно слово, бІндерівець
жінка незаміжня• 10 декабря 2024
Ответ дляМетелики на душі
Це правда...
любименькая• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Мы полностью русскоговорящая семья.
и шо, мы тоже полностью русскоговорщие, дети с первого классана укр мове, дочку спрашивали, говорит ли в школе на укаинском, да, без проблем...но, до этого мультики были на украинском, а вы чем помогли ребенку7