Хата на мати• 10 декабря 2024
Не хочу возвращаться...
С начала войны уехала в Польшу, 2 года ревела за домом, а сейчас пустота...не хочу возвращаться, понимаю что стало все чужим... Я одна такая?
Пс.не получаю выплаты, все за свои в Польше
Бойцовская• 10 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Буде, всьому, завжди є кінець.
питання лиш який
Бойцовская• 10 декабря 2024
Ответ дляПампушОК
А что вы выискиваете в теме, которая достала?
а де ще зцідиться?
Бойцовская• 10 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
Хто працює - той вже з картами побиту або з отриманими або очікують
і на статусі багато працюючих, кожен виходить зі своїх реалій і як йому зручніше
Бойцовская• 10 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Не повертайтесь, хто не хоче. Головне, не бажайте продовження війни
а хто її бажає, крім голосів в головах сідуниць, що закінчення війни чекають в надії звалити? Бо в нірвані собі нафантазували, що як закінчиться, то кордони відкриють
Бойцовская• 10 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
Ну тогда слушайте что скажу я вам!
Мой брат на фронте с 22 года, и если б не наша работа в Польше, то он был бы не одет и с обвесами разными, а силой мысли защищал нас, или б я писала слёзные посты что б мне помогли сбор закрыть, а так вот такое перекотиполе как мы, сами справляемся помагая брату и его парням
Хорошего Вам дня!!!
автор, я в Україні і прекрасно бачу, хто строчить подібне тому, на яке Ви відповіли. Якраз таки ті, в кого не допросишся навіть старої шмати на маскувальні сітки, хто отримує заплату в конверті або никає всіма правдами-неправдами свого від мобілізації. І керує ними лиш одне - страх, щоб до них черга не дійшла
Кокосиха• 10 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
Ну тогда слушайте что скажу я вам!
Хорошего Вам дня!!!
Ну тоді слухайте, що і я скажу. У мене у мене теж брат під Ізюмом. І мені вистачило сил і можливості допомогти йому екіпіруватись будучи в УКРАЇНІ. І не тільки йому. І не тільки екіпіруватися. Так що не тикайте мене своїм братом, пані. Чи Ви думали, що у вас у однієї рідня на фронті?
І Вам там ще в польщі не жме кацапською розмовляти? Бедние наші мігранти. Як вас хочеться пожаліти і приголубити.
Кнопкотиць• 10 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
кожен бачить те, що гріє його нутро)))
Ой, як невдобно вийшло, так, бойцовская?
Бибер-анонимер• 10 декабря 2024
Ответ дляГерцогиня
а что,раша куда-то денется от наших границ? Окончание будет только тогда,когда они будут заняты внутренними своими проблемами и им будет не до нас и мировой гегемонии
Раша живет и вошла границ Польши … так что не факт что прям на Украине все сошлось
КошкинДом• 10 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
автор, я б таких як ви змушувала б відмовитись від громадянства. Не потрібна країна? Не хочете повертатись? Все стало чужим? Десь краще - ну то навіщо Вам українське громадянство? Ви перекотиполе (особисто для мене). Країна зараз бореться за виживання, а ви всі роз´їхались. Некомфортно їм тут... А тим , що на фронті комфортно? А тим, що в тилу підтримують економіку комфортно? Давайте всі розїдемось - тоді хто буде тримати економіку?
Некомфортно їм... От блін. Просто серце за країну болить читати таке від наших мігрантів...
А що всі повинні залишатися в країні. Вам від цього краще буде?
Люди завжди мігрували, шукали кращі умови для себе і це нормально. До війни вас це не хвилювало, а тут прям трагедія
Кокосиха• 10 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Так, трагедія. Бо через 15-20 років у нас не буде кому утримувати пенсіонерів. Бо та купка молоді, які залишилась просто фізично не зможуть забезпечити бюджет. І тоді почнеться вже тотальна міграція залишків працездатного населення.
Але ж Вам все одно що буде з вашою країною. Вам головне смачненько поїсти, і комфорно поспати.
Кокосиха• 10 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Ви просто далі свого носа, вибачте, не хочете дивитись. Вас не хвилює, що буде завтра. Нажаль. Інакше я не можу пояснити такої інфантильності.
Баба_Воля• 10 декабря 2024
авторе, не знаю, як для вас, а для мене очевидно: усі, хто виїхав 2,5-2 роки тому і досі не повернувся, насправді, зробили свій вибір і вирішили будувати життя на новому місці. от і будьте там, будуйте. не партеся, не думайте за інших, не думайте за країну, не думайте ні за що, крім власної родини. можливо (я не виключаю подібного) станеться якесь блискавичне ситуативне рішення повернутися - ну то і будете тоді повертатися.
оці ось ’стєнанія’, вибачте - це лише викльовування мізків собі і всім навколо. ті, хто збирався додому, хто хотів возз´єднатися, вже давно це зробив (з одного чи іншого боку кордону). хто додому не збирався з різних причин, не має розкачувати себе, як маятник. живіть собі там, де живете, а далі видно буде. чим щасливішим буде кожен окремо взятий українець - тим щасливішою буде в загальному розумінні нація і країна. ваше від вас не втече, кров ваша в жилах не зміниться, скільки б не асимілювалися, звідки ви - не забудете. не перейматеся аж так)
КошкинДом• 10 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Я в цьому не винувата, що прийшла війна, а життя у мене одне, тим паче молодість, так як мені трохи за 30. Як і у моїх малих дітей дитинство одне.
І нічого поганого в безпеці та не бачу, а не бігати в укриття.
Natal_ka91• 10 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
Выехала из за войны, сейчас много говорят что окончание вот вот будет, 2 года считала себя предателем, потом прошло...ну соответственно когда будет окончание войны, по логике должны вернуться те у кого война был повод уехать...
По якій логіці? І до війни виїжджали за кордон в немалій кількості. Тим більше, якщо є можливість і робота щоб жити в іншій країні, і ви відчуваєте що вам там краще, то сенс перейматися?
кураГАЛЯ• 10 декабря 2024
Рыба ищет там, где глубже, а человек - там где лучще.Это закон природы.
Сама такая как Вы, сначала здесь всё мечтала о возвращении домой, итересности всякие для интерьера в своей украинской квартире покупала и в коробки складывала.
А здесь жили как бичи, на полу на матрасах, не было желания обустраиваться.
Но сейчас всё чаще понимаю что здесь жизнь спокойнее и лучше, по немногу стали обустраивать быт
(но коробки с покупками для квартиры в Украине так и стоят. Спасибо за то что хоть новое уже практически перестала покупать)
КошкинДом• 10 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Мене хвилює, що буде з моєю сім´єю.
Ответ дляХата на мати
По какой логике ?
Вы к бывшему тоже возвращаетесь из новых отношений если он пить допустим бросил если это стало причиной разрыва ?
Бойцовская• 10 декабря 2024
Ответ дляКнопкотиць
кожен бачить те, що гріє його нутро)))
якраз таки навіть дуже вдобно, ви лиш підтвердили мої спостереження своїми постами)))) бо таких хоч і намагаєшся не помічати, так вони лізуть в очі, плюються, звертають на себе увагу
Мрії у вирії• 10 декабря 2024
Вот не пойму таких тем. Выехали и выехали. Зачем говорить, что неохота возвращаться. Т.е. осташиеся должны вот это читать. Оставшиеся каждый день мечтают об окончании войны, а тут эти страдания ’не хочу’ возвращаться как плевок в лицо
Галя-краля• 10 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
а яка різниця з якого міста автор? думка, що не всі згідні сидіти, як пси в закритій клітці, Вас не відвідує?
Місто спитала чи є куди повертатись. А вас чого так зачепило? Там складніше ніж тут вважаєте?
Бжоли-бандерівці• 10 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Блин,но это не ваше део,если честно, кто где живёт и куда переехал? Вам нравится жить в Украине? Живите,а других не трогайте
Корсет_на_шурупах• 10 декабря 2024
Это все лирика про хочу и не хочу. Девочки, кто не хочет возвращаться и вы уже приняли решение, то делайте что-то, не сидите сложа руки. Война закончится и всех, у кого не будет оснований законных остаться, отправят домой. Узнавайте какие основания остаться в стране по закону
Корсет_на_шурупах• 10 декабря 2024
Ответ дляБаба_Воля
Решили, это когда уже все для этого сделали, а не на птичьих правах и с рассуждениями хочу-не хочу. Как только попросят домой, то никто мнение спрашивать не будет, а будут смотреть кем человек устроился за это время
Корсет_на_шурупах• 10 декабря 2024
Ответ дляМрії у вирії
Мое личное мнение, кто реально решил не возвращаться, то об этом мало пишут и тем не создают. Такие темы на самом деле от тех, кто еще ничего не решил и завис. Создают чтоб почитать что люди напишут
Корсет_на_шурупах• 10 декабря 2024
Ответ дляАнонім Перший
Не буде закінчення найближчим часом, тому живіть і не гризіть себе, якщо ви шукали для себе виправдання саме в бойових діях. Вам комфортно так, то в чому проблема.
Будет в ближайший год. Уже к выборам готовятся по чуть-чуть, а это значит дело идет к окончанию.
МаксХмара• 10 декабря 2024
Адаптировались, поздравляю.
Раньше люди тоже эмигрировали - это нормально - искать лучшее место для жизни
Анонім Перший• 10 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
💯
Кнопкотиць• 10 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
Так-так, ’я не такая, я жду трамвая’. Хто вас чіпав? Хто вам в очі ліз?
Прокоментувала кілька десятків постів, зачепила всіх, хто висловив свою думку, попринижувала, пообзивала, і пішла, розмахуючи білим пальтом з запахом гівна, опозорившись і огризаючись.