Советничаю тут• 10 декабря 2024
Живу у Європі, Медицина
Розповідала про нашу медицину. Що треба багато чого купувати, робити аналізи за гроші. Тобто спочатку ти робиш аналізи на свій погляд , а потім з результами до лікаря - так економніше. найбільш здивувало що кров, то треба привести живих людей. Хтось оперується - родич здає кров. кажуть думали що таке тільки у Африці залишилось. Думаю зараз , а африканці теж вважають свою медицину найкращою?
Мовчу, але хочу• 10 декабря 2024
Ответ дляА ось і я
в мене мамі - так у вас или у мамы? когда уже начнут правильно писать и изъясняться??
эм, без поджелудочной как бы не живут.
Я нижче все написала,що видалили жовчний
Як міряти?• 10 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ви щось тролите?
Ніхто вас хабарі не примушує давати ,в медсестри та прибиральниці є офіційна зп
Конечно 😂😂 только чтобы качественно выполняли работу, то без хабаря фиг кто-то жопу поднимет. Для Вас это новость? А что насчет бесплатных лекарств скажете? Тоже все бесплатно дадут?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляКукусики
А я считаю что это не нормальная практика вымогать пациентов сдавать кровь. Я оплатила операцию, лекарства, кровь мне не переливали. Значит я не обязана сдавать кровь или оплачивать сдачу крови другими. Это должен организовывать и оплачивать Минздрав , а не пациенты. А тем более когда пациентка мама после КС с новорожденным ребёнком.
Так це що приватна клініка? Якщо операцію оплатили. Тоді дивно
Туфли в чешуе• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Бо можливо треба було переливання. Ви напевно з таким не стикалися. Навіть у пологових - щоб родити, здавали кров, чоловік, родич, знайомий. Було таке
Да, в мене так було, у 2009р, після кесарева. Я вважала що такого вже немає
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Ліки це приватне виробництво та бізнес з якого вам приватна аптека повинна без гроша видавати ліки?)
Може ще продукти в супермаркеті потрібно,щоб безкоштовно були?)
Не всюди потрібно пхати в карман ,це пережиток совку яким ви і досі живите ,лежали в лікарні нікому нічого не пхали та в травмпункт я ходила теж нічого не вимагали із мене абсолютно безкоштовно ,пхати то ваша ініціатива)))
Кукусики• 10 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Нет это государственный роддом и да бесплатно КС там никому не делают.
Коплю на груди• 10 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Я перепрошую, у мене є питання. Ви так вихваляєте медіцину у Німеччині...а ви працюете? Сплачуете ті всі послуги з зрп?
Тому що..якщо да, то ви б були не так задоволені...😁
Як і всі німці наразі. Ну а якщо не сплачуете..то навіщо ж взагалі порівнювати незрівняне..Україну і Німеччину...
Мій чоловік приватний підприємець, з власноі кишені обов’язковий платіж 800 євро в місяць, у мене з дитиною окрема страховка. І за це півроку чекати прийома у лікаря - жахливо. Або помреш, або само пройде.
Як міряти?• 10 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Это не инициатива. Это когда доктор сразу озвучивает цену. А касательно лекарств - государство покрывает в Италии расходы на лекарства. Вот как раз сейчас вернулась из аптеки, дали все три лекарства бесплатно
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ну так отож...я про те саме і кажу..
Ну приват можуть все таки скоріше отримати термін. Хто на гос., то жах..
Я , наприклад к флебологу маю термин на лютий..а брала я його у жовтні
Вчимося терпінню😁
Аноним ФЕЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Что вы не поняли?Что в Украине перед операцией человеку надо найти два донора либо заплатить за кровь,которая может и не понадобиться?
А перед родами? Справку о донорах лично покупала.
Аноним ФЕЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляКоплю на груди
В моей немецкой семье муж - предприниматель со страховкой 900€ в месяц. Год назад обследовал перелом ключицы, там что-то не понравилось на снимке и за три месяца у него было штук десять всяких УЗИ, МРТ, пункций; куча анализов крови, которую отправляли в лаборатории по всей Германии. К марту уже поставили диагноз и определили тип лимфомы. В начале апреля первая химия. Все молниеносно.
Аноним ФЕЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Ну так отож...я про те саме і кажу..
Вчимося терпінню😁
Гос вообще жах. У коллеги-немки ребенок с подозрением на астму. Попасть к врачу, который имеет прибор, чтобы определить есть ли она, - термин 2 месяца. Ребенок заболел в день термина, отложили ещё на два месяца. В Украине, когда мне надо было определить причину рецидивирующего бронхита, я записывала ребенка к аллергологу максимум за 2 недели.
ПодругаМужа• 10 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Сколько по времени в общей сложности ставили диагноз? 3 месяца? И 4 месяца до первой химии?
Это молниеносно?
Аноним ФЕЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Это молниеносно?
Вы в принципе владеете тематикой? Вы понимаете что значит определить тип лимфомы? Вы не представляете сколько консилиумов, очно и онлайн собирались.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Ну та то якесь неадекватне. Яке кричить що там лікуватися безкоштовно, при тому що потрібно платити з її слов 350 евро кожен місяц страховку. При цьому в істериці від того, що колись в Охмадиті бинти та вату купувало. Там логіка покинула чат.
Ви в адекваті? В мене разом хворіли позилі родичі і дитина. В охматдит купувала не тільки ватку, все що казали, чеки були по 5000 грн за день, І ще ьреба на родичів, теж на ліки, та на санітарів, щоб хоч судно винесли. Тут я плачу страховку, і впежвнена що з мене більш шкіру не знимуть, і бігати по аптеках, чи шукати за кордоном щоб привезли, мені не потрібно. А хвороби постійні, то я свою страховку окуповую.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Автор, расскажу Вам секрет, если вы в Украине оформите страховку, то анализы тоже будут ’бесплатными’.
Очень рекомендую Вам поинтересоваться суммами страховки в той же Германии и уверяю вас, вы удивитесь суммам ’условно-бесплатной’ медицины.
Я вам скажу секрет, що не всі хвороби лікуються по страховій в Україні.
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Це ви в неадекваті. В мете тато зараз хворіє на рак, то все безкоштовно. То хватить брехати.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
В нас теж. Здавала місяць тому
Ви зухвала брехуха!
Я в Україні не була вже 3 роки. Може дійсно все безкоштовно, нові сучасні томографи, литри крові річками течуть. То я не брехуха, ділюся враженнями того що було 3 роки тому
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
То якщо ви дурко, й бігли купувати,замість дізнатися що виділено на лікарню, то як то кажуть ’ хто вам лікар’.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляНиф_ниф
В Україні все це теж можна зробити безкоштовно по електронному направленню - біохімію, віт Д і ферітін точно. Роблю їх і ще ряд гормонів за направленням ендокринолога
Може вже роблять, я просто не в курсі
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
У нас на виділені препарати був список в откитому доступі . Але ж купувала те що не було, чи те що не підходило
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну, я з вами поділилася тим ,з чим я стикнулася в Німеччині,то ви кричите що то все неправда, і мій лікар шарлатан, та не мав права мене лікувати з жалобами на біль в руці. Ще розповідаєте байки,що терміни по декілька місяців в Німеччині то для дурнів,хоча всі знайому мені німці на це жаліються. Але всі тут повинні повірити, що саме вас відмовлялися лікувати в Україні без грошей,і даже бинтик безкоштовно вам не могли виділити?
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
якщо нема бінтику, лікарі напевно не купляють за свій рахунок?
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Це дуже важливо. А що було 15 років назад не хочете поділитися? Тут всім це дуже цікаво буде.
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Звісно ні. Але справа в тому, що та бинтів та вати невистачало тільки вам. То мабудь проблема таки в вас, а не в лікарях.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Тоді, якщо мене виженуть, повертатимусь без страху)). Але поки мене німецька медицина цілком влаштовує
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Нууу..гос у всех😉
Раньше такого не было с докторами и терминами.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Чому тільки мені? всі купляли, чи скидувались грошима, і закуповувала ’старша мама’
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну то лікуйтесь та радуйтесь, що так часто хворієте. Бо дивлюся це єдина ваша радість в Німеччині.
ОбережнаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Сегодня была у гинеколога. Узи, пап-тест, узи груди -115 евро из кармана.😉
И это при том, что я ежемесячно плачу взносы из зрп в страховую медицинскую, около 300 евро.
Германия
А мне местный гинеколог сказал, что они в Германии пап тест не делают вообще