Советничаю тут• 10 декабря 2024

Живу у Європі, Медицина

Розповідала про нашу медицину. Що треба багато чого купувати, робити аналізи за гроші. Тобто спочатку ти робиш аналізи на свій погляд , а потім з результами до лікаря - так економніше. найбільш здивувало що кров, то треба привести живих людей. Хтось оперується - родич здає кров. кажуть думали що таке тільки у Африці залишилось. Думаю зараз , а африканці теж вважають свою медицину найкращою?
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Чому тільки мені? всі купляли, чи скидувались грошима, і закуповувала ’старша мама’
Ага, після 10 сторінок безкінечної брехні, саме в це я вірю. Факти будут чи то знову тількі ваші слова? 1000 евро чи докази коли переведете мені?
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляОбережнаЯ
А мне местный гинеколог сказал, что они в Германии пап тест не делают вообще
Делают. Скажите, что приватно его оплатите. Это около 40 евро
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Ну то лікуйтесь та радуйтесь, що так часто хворієте. Бо дивлюся це єдина ваша радість в Німеччині.
Работодавці не дуже полюбляють частохворіючих..😶
Ms. Скромность• 10 декабря 2024
Ох и бред бредовый... А я то думаю, чего это мои знакомые приезжают несколько раз в год из Европы в Украину на обследования и за лечением, наверно надоело им идеальное европейское медицинское обслуживание, бегут к нам за адреналином.
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я в Україні не була вже 3 роки. Може дійсно все безкоштовно, нові сучасні томографи, литри крові річками течуть. То я не брехуха, ділюся враженнями того що було 3 роки тому
До чого тут літри крові?
Ви брехуха і зводите наклеп!
Сидіть в своїй Європі. Не хворійте!
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Я тоже была у гинеколога. 1500 только консультация, 2700 - консультация + УЗИ и еще мазок 1500 грн. Почти, как у вас, причем, без УЗИ груди, но з/п в Украине не как в ЕС
А чому ви не пішли безкоштовно?
Пугачиха• 10 декабря 2024
Ответ дляКоплю на груди
Мій чоловік приватний підприємець, з власноі кишені обов’язковий платіж 800 євро в місяць, у мене з дитиною окрема страховка. І за це півроку чекати прийома у лікаря - жахливо. Або помреш, або само пройде.
не знаю за Німеччину, не була там, але стикнулась в Польщі з медициною тричі, ніяких пів року не чекала ні разу, ні за що не платила теж ні разу
Та не реву я• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Перший раз таке чую.
За 7 років перед війною робили операції дитині, чоловіку, мамі. Ні разу про донора ніхто нічого не казав, різні міста України.
В 2021 мене перед плановим КС просто вимагали щось хтось здав кров
Коплю на груди• 10 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
В моей немецкой семье муж - предприниматель со страховкой 900€ в месяц. Год назад обследовал перелом ключицы, там что-то не понравилось на снимке и за три месяца у него было штук десять всяких УЗИ, МРТ, пункций; куча анализов крови, которую отправляли в лаборатории по всей Германии. К марту уже поставили диагноз и определили тип лимфомы. В начале апреля первая химия. Все молниеносно.
Три місяці
Капуста Маша• 10 декабря 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А чому ви не пішли безкоштовно?
А вы почему не пошли?
Капуста Маша• 10 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Ну то мабудь якась приватна дорога клініка в Києві. Я до войни все це робила значно дешевше. Узі і мамографію робила в нашій поликлиниці майже безкоштовно, пап тест також коштував не дорого.
Ну да, до войны реально было дешевле и доллар был по 26…
Капуста Маша• 10 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Навіщо так витрачати ,як в Україні зп не як в ЄС?
А что тратиться на медицину можно только в Германии? В Украине нельзя?
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Навіщо?
Якщо можна безкоштовно зробити
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
А вы почему не пошли?
Я ходжу безкоштовно
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Да причем тут доллар.
В госполиклинике!
автор Советничаю тут • 11 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Так вас не влаштовують мої докази, а мене - ваші. Надайте мені офіційну довідку, що вам все було безкоштовно в нашіх лікарнях, що приймали в стаціонар (без випадку підозри ковіду) без ПЦР. І що нема в Україні проблеми з донарами.
ПироженкА• 11 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Так це ж не я пропонувала спір, що готова доказати а ви. Чи вже забули? Навіть 1000 евро готові були на кон поставити, а то і більше. Зараз навість скріни зроблю. Бо дивує,що з людьми робить біополярка.
автор Советничаю тут • 11 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Ну вас же не влаштовують покази свідків подій. Усіх влаштовують, в судах, наприклад, а вас - ні.
ПироженкА• 11 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Будь ласка, щоб не бути просто тріплом, просто надайте докази, які і пропонували .
ПироженкА• 11 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Все влаштовує. Кидайте.
автор Советничаю тут • 11 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Все влаштовує. Кидайте.
Мої об’яви влаштують? Ті що на БФ 19, 20 рік?
ПироженкА• 11 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну то кидайти або комплектом, з показами свідків, або нічого. Що можуть довести ваші обьяви крім того, що ви там щось і нащось шукали?
Забрала і не сказала• 11 декабря 2024
Авторе, можливо Ваш секрет в нахабності, в хорошому сенсі цього слова. Маю на увазі, що є така категорія людей, що вибїє з кого завгодно все що завгодно, якщо їм треба. Інакшого пояснення, як у Вс все дешево і доступно в Німеччині не знаходжу.
ПироженкА• 11 декабря 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ага, зараз автор напише, що потрібно притворитися мертвим, щоб тобі скоріше надали допомогу. І в неї це добре виходить. Ну але то звісно порівнювати з Африкою не варто
автор Советничаю тут • 11 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
кидаю по черзі, те що знахожу з ким лежала
Кіна не буде• 11 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ви щось тролите?
Ніхто вас хабарі не примушує давати ,в медсестри та прибиральниці є офіційна зп
Це шутка? Ну не дайте після операції нікому і медсестрі не давайте. Вона постарається крапельницю поставити.
Кіна не буде• 11 декабря 2024
Ответ дляКоплю на груди
Що це у вашого чоловіка за страховка така?
автор Советничаю тут • 11 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
ПироженкА• 11 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
То я вам прям зараз можу такеж зробити. І написати, що коли я прийшла в Німеччині до Лора зробити алергопроби, він сказав, що я повинна привести 10 донорів крові. Тому де краще медицина і менше поборів очевидно. 10 донорів я не знайшла,тому залишилась без алергопроб в вашій не дуже прогресивній Німеччині.
ПироженкА• 11 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
фото
І де тут написано,що без цього не буде операції чи переливання? Те що люди використовуют кров, і намагаються допомогти поповнити банк крові дуже похвально. Свідомість це завжди добре.