Советничаю тут• 10 декабря 2024

Живу у Європі, Медицина

Розповідала про нашу медицину. Що треба багато чого купувати, робити аналізи за гроші. Тобто спочатку ти робиш аналізи на свій погляд , а потім з результами до лікаря - так економніше. найбільш здивувало що кров, то треба привести живих людей. Хтось оперується - родич здає кров. кажуть думали що таке тільки у Африці залишилось. Думаю зараз , а африканці теж вважають свою медицину найкращою?
Налогообложу• 10 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
В Європі СТРАХОВА медицина.
Там нормальна сума щомісячно із зарплати утримується на медичну страховку

Якби Ви працювали, то були б в курсі таких нюансів.
Очевидно, Ви - просто ’соціальщиця’ і стаховку за Вас оплачує джобцентр, тому Ви не в курсі.

Вы по германии судите по всей европе. В каждой европейской стране по разному, и не везде из зарплаты удерживают
Засомневаю• 10 декабря 2024
Ответ дляГореотума
Ну це вже щось забагато брехні) є додаток NHS, там всі твої аналізи, рецепти, онлайн бесіди з лікарем,призначення, можна онлайн просити так продовження рецепту або консультації. Кров у рукавичках брали.
Не говоріть мені про брехню, ми тут з місцевою організацією Healthwatch розробляли разом брошуру, як українцям добиватися прийому у лікаря, список порад... І там такі пункти ’Якщо лікар не сприймає вас серйозно...’ і тд ))
Як міряти?• 10 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
В Європі СТРАХОВА медицина.

Германия - это не вся Европа.
Тирамісу на терасі• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Там де я, крізь робили швидко тести.Ви просто не були в Україні, в нас вимагали ПЦР, мало того що платно, так і треба було чекати, поки прийде результат
Ви пишете якусь повну фігню, у мами був лише швидкий тест на ковід, який зробили у сімейного лікаря. Коли стан різко погіршився - викликали швидку та швидко госпіталізували до Олександрівської лікарні. За лікування, до речі, жодної копійки не платили. Купували лише дрібниці. Чоловік робив ПЦР по страховій, коли погіршився стан - теж госпіталізували без питань
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Куди туди? В Украине, когда жила, естественно платила. И не мало. У меня был бизнес, платила все налоги и работала в чистую. Кроме того налоги платятся с каждой покупки и тд, или Вы не в курсе?
Ні ,в Італії
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А які документи коли вимагають? Вимагаючи не дають чеків. І у разі відмови не дають бумажки - просто не пускають без ПЦР
Ти тут годину брехало,що сімейний з травмами не приймає. І доказувало, що я щось напутала, і сімейний і направлення дати не міг, і травпункту я боюся.,що тільки ти не фантазувало.А виявилося, що такі як ти просто люблять брехати.
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Я тоже была у гинеколога. 1500 только консультация, 2700 - консультация + УЗИ и еще мазок 1500 грн. Почти, как у вас, причем, без УЗИ груди, но з/п в Украине не как в ЕС
Навіщо так витрачати ,як в Україні зп не як в ЄС?
Гореотума• 10 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
Так, а в кого немає додатку NHS, підходиш на ресепшен і відмовляють друкувати до того, як буде прийом лікаря. Знаю що кажу.
Додаток NHS не стає на телефони, де в акаунті країною проживання є Україна, має бути Британія. Літні люди не вміють це робити самостійно.

Про медицину можу й ще розказати! Людина потрапила з підозрою на гострий інсульт в госпіталь, її протримали 8 годин в очікуванні та дали таблетку аспірину. Знаю, бо ходила перекладачем. І це ще далеко не весь перелік.

В рукавичках беруть в госпіталі. В GP без. Може ватка впасти на підлогу, вони її намагаються назад на місце укола поставити, і таке було.

Продовження рецепту через застосунок так, зручно. Але й застосунок підключається до GP не у всіх, наприклад, в мене і моєї доньки не підключається ) треба йти особисто на ресепшен і просити. Ми вже двічі так робили, кажуть все зробили, почекайте )) чекаємо, скоро сходимо ще ))
Я в gp ходила кров здавати багато разів, в рукавичках беруть,хоч халати вони і не носять,іноді медичний костюм,іноді звичайний одяг. NhS додаток мені налаштували теж у gp на ресепшині. Брала там роздруківку щеплень для дитини в садочок. Але уявіть якщо вони кожній людині кожен день будуть друкувати ті аналізи. Хіба в Україні в державній поліклініці вам надрукують аналізи? Та ніколи. Ще і картку дитини ховатимуть,наче то якийсь скарб)))
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Мы как-то говорили с бывшей женой моего мужа об этом. И она говорит: так я не поняла, получается медицина платная? Я говорю, что нет. Но нужно самому все купить, еще и докторам заплатить. Она говорит: так это платно. Я говорю, что как бы нет. Короче у нее чуть мозг не сломался. Она в конце сказала: если честно, я все равно не понимаю о чем ты говоришь и как это может быть.
Консультації та супровід це безкоштовнк
Як міряти?• 10 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ні ,в Італії
В Италии я не работаю. Поэтому плачу налоги исключительно со своих покупок и других трат.
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я не знаю, у моїй землі, просто дають направлення і лора, гастро - обираю сама, ніхто мені не вказує на який термін і до якого лікаря йти
Я перепрошую, у мене є питання. Ви так вихваляєте медіцину у Німеччині...а ви працюете? Сплачуете ті всі послуги з зрп?
Тому що..якщо да, то ви б були не так задоволені...😁
Як і всі німці наразі. Ну а якщо не сплачуете..то навіщо ж взагалі порівнювати незрівняне..Україну і Німеччину...
Гореотума• 10 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
Так це нормальна порада, бо є іпохондрики,любителі полікувати себе через інтернет,іноді лікар просто не хоче працювати,є і такі. Наче в Україні таких немає. Мені якось перекладача укр мовного шукали бо я не могла довести зі своїм рівнем англійської що мені треба гормональні ліки. Таки виптсали,бо я почала погрожувати що в такому випадку хочу направлення до вузького спеціаліста,це їх завжди лякає)))
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Ну та то якесь неадекватне. Яке кричить що там лікуватися безкоштовно, при тому що потрібно платити з її слов 350 евро кожен місяц страховку. При цьому в істериці від того, що колись в Охмадиті бинти та вату купувало. Там логіка покинула чат.
ПодругаМужа• 10 декабря 2024
Автор, расскажу Вам секрет, если вы в Украине оформите страховку, то анализы тоже будут ’бесплатными’.
Очень рекомендую Вам поинтересоваться суммами страховки в той же Германии и уверяю вас, вы удивитесь суммам ’условно-бесплатной’ медицины.
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2024
Так. 27 робила операцію. ВСІ до операційні обстеження, всі узі, допоки вен, аналізи, кардіограмму, консультації - все зробила безкоштовно по направленнями сімейного лікаря.
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ви не лікувалися у Зах Европі. Тут біохімія входить в перелік безкоштовного. Все можна попросити безкоштовно - вітаміни, ферітін. Не відмовляли. Платно теж недорого, 15 євро на Віт Д, чи В
В нас теж. Здавала місяць тому
Ви зухвала брехуха!
Як міряти?• 10 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Консультації та супровід це безкоштовнк
А операция? А лекарства пакетами? А докторам ? А медсестрам? А санитаркам? А реабилитация? За все это придется заплатить
Ниф_ниф• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Чого немає? В країнах західної Європи, треба приводити живого донора?
Немає такого вже дуже давно. Чоловік реаніматолог, якщо необхідна кров чи її препарати, родичи замовляють її в центрі переливання крові за гроші. Центри переливання в свою чергу займаються заготівлею подібних препаратів, теж за гроші
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2024
Ответ дляСалт
Так, в пологовому в 2006-2008 треба було принести до виписки довідку, що здав кров.
Підробіток такий був: здавали кров і з цією довідкою стояли біля пологового і продавали молодим батькам довідки )
Народжувала в 2006. Нічого такого не було.
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я не вся така хвора, але всі люди хворіють. Я повернусь обов´язково. В мою квартиру влупила ракета, потім нам дісталось ще раз в іншому місті, виколупали з під завалів. Пару тижнів тому в Сумах було знищене останнє житло, батьківська квартира. Можна я ще не буду повертатись?
Ви б свій сарказм придержал трохи.
Обнімаю вас!!! Нехай вам щастить!
Ниф_ниф• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
В Україні все це теж можна зробити безкоштовно по електронному направленню - біохімію, віт Д і ферітін точно. Роблю їх і ще ряд гормонів за направленням ендокринолога
А ось і я• 10 декабря 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Ви думаєте,в мене в Україні нікого немає,я вам більш скажу в мене мамі як раз робили операцію в 21 році ,вирізали підшлункову .Тест так само робили на місці перед обстеженням,це Харків якщо що
в мене мамі - так у вас или у мамы? когда уже начнут правильно писать и изъясняться??
эм, без поджелудочной как бы не живут.
КвартираЧья• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
И термины есть на ближайшие дни? Это в какой земле?
А ось і я• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Оце людина спалилася захищаючи українську медицину)
После удаления поджелудочной железы прогноз врачей не утешающий. Многие прооперированные люди умирают в первый год жизни. Средний срок жизни таких больных, составляет 5 лет
А ось і я• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Перший раз таке чую.
За 7 років перед війною робили операції дитині, чоловіку, мамі. Ні разу про донора ніхто нічого не казав, різні міста України.
у меня было три операции, последняя в 20-м году. Никто о доноре не заикался.
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Да, у меня был страховой полис раньше в Украине в Частной клинике. Все амбулаторное леченеие входило и скорая. Я очень была довольна. Лекарства, конечно, надо самим оплачивать, но уровень обслуживания и лечения не сравним с немецким.
Единственное в чем превосходит Германия-клиники. Сложные операции , конечно, оплачивает страховая тоже. Дай Бог чтоб они не понадобились.
Вот когда оперируешься, тогда понимаешь, за что платишь взносы каждый месяц.
У бОльшей части немцев есть доп,частные мед.страховки, которые они платят всю жизнь. Никто не рассчитывает только на гос.страховку. при том, что она недешевая.
Больная тема для немцев.
Ну а нашим людям, конечно, все ’бесплатно’. Это понятно
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Ви щось тролите?
Ніхто вас хабарі не примушує давати ,в медсестри та прибиральниці є офіційна зп
Лиса Патрикевна• 10 декабря 2024
Ответ дляLizavel
У меня болезнь Крона, считаю, что медицина в Украине отличная
Десь локально, я повірю. Якщо дивитись в цілому на медицину, то ні. З лікуванням онкології можу сказати, повний ахтунг.
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Без грошей ніяк, нажаль😐
Лиса Патрикевна• 10 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Но и не переймаются, что сделают что-то не так.
Знаю вопиющий случай, как при оперировании пупочной грыжи пробили кишку, пошло заражение, инфекция попала в лёгкие, пациентка в реанимации пролежала 40 дней, не знали, выживет ли вообще. Щас бедолага выгребает последствия, и жидкость из легких откачивали, и зондом кормили, и мышцы атрофировались ходить учится, короче полный букет. Если что, это Франция. Лечат бесплатно, но утраченное здоровье уже не вернуть.
В Празі у знайомої померла сестра від запалення легенів. Молода дівчина 26 років. Звернулась до оікарів вчасно. За кордоном лікарі - такі самі люди, як і у нас. Я маю на увазі медичну загальну систему.