Советничаю тут• 10 декабря 2024
Живу у Європі, Медицина
Розповідала про нашу медицину. Що треба багато чого купувати, робити аналізи за гроші. Тобто спочатку ти робиш аналізи на свій погляд , а потім з результами до лікаря - так економніше. найбільш здивувало що кров, то треба привести живих людей. Хтось оперується - родич здає кров. кажуть думали що таке тільки у Африці залишилось. Думаю зараз , а африканці теж вважають свою медицину найкращою?
Налогообложу• 10 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
В Європі СТРАХОВА медицина.
Там нормальна сума щомісячно із зарплати утримується на медичну страховку
Якби Ви працювали, то були б в курсі таких нюансів.
Очевидно, Ви - просто ’соціальщиця’ і стаховку за Вас оплачує джобцентр, тому Ви не в курсі.
Вы по германии судите по всей европе. В каждой европейской стране по разному, и не везде из зарплаты удерживают
Засомневаю• 10 декабря 2024
Ответ дляГореотума
Ну це вже щось забагато брехні) є додаток NHS, там всі твої аналізи, рецепти, онлайн бесіди з лікарем,призначення, можна онлайн просити так продовження рецепту або консультації. Кров у рукавичках брали.
Не говоріть мені про брехню, ми тут з місцевою організацією Healthwatch розробляли разом брошуру, як українцям добиватися прийому у лікаря, список порад... І там такі пункти ’Якщо лікар не сприймає вас серйозно...’ і тд ))
Як міряти?• 10 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
В Європі СТРАХОВА медицина.
Германия - это не вся Европа.
Тирамісу на терасі• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Там де я, крізь робили швидко тести.Ви просто не були в Україні, в нас вимагали ПЦР, мало того що платно, так і треба було чекати, поки прийде результат
Ви пишете якусь повну фігню, у мами був лише швидкий тест на ковід, який зробили у сімейного лікаря. Коли стан різко погіршився - викликали швидку та швидко госпіталізували до Олександрівської лікарні. За лікування, до речі, жодної копійки не платили. Купували лише дрібниці. Чоловік робив ПЦР по страховій, коли погіршився стан - теж госпіталізували без питань
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Куди туди? В Украине, когда жила, естественно платила. И не мало. У меня был бизнес, платила все налоги и работала в чистую. Кроме того налоги платятся с каждой покупки и тд, или Вы не в курсе?
Ні ,в Італії
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А які документи коли вимагають? Вимагаючи не дають чеків. І у разі відмови не дають бумажки - просто не пускають без ПЦР
Ти тут годину брехало,що сімейний з травмами не приймає. І доказувало, що я щось напутала, і сімейний і направлення дати не міг, і травпункту я боюся.,що тільки ти не фантазувало.А виявилося, що такі як ти просто люблять брехати.
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Я тоже была у гинеколога. 1500 только консультация, 2700 - консультация + УЗИ и еще мазок 1500 грн. Почти, как у вас, причем, без УЗИ груди, но з/п в Украине не как в ЕС
Навіщо так витрачати ,як в Україні зп не як в ЄС?
Гореотума• 10 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
Так, а в кого немає додатку NHS, підходиш на ресепшен і відмовляють друкувати до того, як буде прийом лікаря. Знаю що кажу.
Додаток NHS не стає на телефони, де в акаунті країною проживання є Україна, має бути Британія. Літні люди не вміють це робити самостійно.
Про медицину можу й ще розказати! Людина потрапила з підозрою на гострий інсульт в госпіталь, її протримали 8 годин в очікуванні та дали таблетку аспірину. Знаю, бо ходила перекладачем. І це ще далеко не весь перелік.
В рукавичках беруть в госпіталі. В GP без. Може ватка впасти на підлогу, вони її намагаються назад на місце укола поставити, і таке було.
Продовження рецепту через застосунок так, зручно. Але й застосунок підключається до GP не у всіх, наприклад, в мене і моєї доньки не підключається ) треба йти особисто на ресепшен і просити. Ми вже двічі так робили, кажуть все зробили, почекайте )) чекаємо, скоро сходимо ще ))
Я в gp ходила кров здавати багато разів, в рукавичках беруть,хоч халати вони і не носять,іноді медичний костюм,іноді звичайний одяг. NhS додаток мені налаштували теж у gp на ресепшині. Брала там роздруківку щеплень для дитини в садочок. Але уявіть якщо вони кожній людині кожен день будуть друкувати ті аналізи. Хіба в Україні в державній поліклініці вам надрукують аналізи? Та ніколи. Ще і картку дитини ховатимуть,наче то якийсь скарб)))
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Мы как-то говорили с бывшей женой моего мужа об этом. И она говорит: так я не поняла, получается медицина платная? Я говорю, что нет. Но нужно самому все купить, еще и докторам заплатить. Она говорит: так это платно. Я говорю, что как бы нет. Короче у нее чуть мозг не сломался. Она в конце сказала: если честно, я все равно не понимаю о чем ты говоришь и как это может быть.
Консультації та супровід це безкоштовнк
Як міряти?• 10 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ні ,в Італії
В Италии я не работаю. Поэтому плачу налоги исключительно со своих покупок и других трат.
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я не знаю, у моїй землі, просто дають направлення і лора, гастро - обираю сама, ніхто мені не вказує на який термін і до якого лікаря йти
Я перепрошую, у мене є питання. Ви так вихваляєте медіцину у Німеччині...а ви працюете? Сплачуете ті всі послуги з зрп?
Тому що..якщо да, то ви б були не так задоволені...😁
Як і всі німці наразі. Ну а якщо не сплачуете..то навіщо ж взагалі порівнювати незрівняне..Україну і Німеччину...
Гореотума• 10 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
Так це нормальна порада, бо є іпохондрики,любителі полікувати себе через інтернет,іноді лікар просто не хоче працювати,є і такі. Наче в Україні таких немає. Мені якось перекладача укр мовного шукали бо я не могла довести зі своїм рівнем англійської що мені треба гормональні ліки. Таки виптсали,бо я почала погрожувати що в такому випадку хочу направлення до вузького спеціаліста,це їх завжди лякає)))
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Ну та то якесь неадекватне. Яке кричить що там лікуватися безкоштовно, при тому що потрібно платити з її слов 350 евро кожен місяц страховку. При цьому в істериці від того, що колись в Охмадиті бинти та вату купувало. Там логіка покинула чат.
ПодругаМужа• 10 декабря 2024
Автор, расскажу Вам секрет, если вы в Украине оформите страховку, то анализы тоже будут ’бесплатными’.
Очень рекомендую Вам поинтересоваться суммами страховки в той же Германии и уверяю вас, вы удивитесь суммам ’условно-бесплатной’ медицины.
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2024
Так. 27 робила операцію. ВСІ до операційні обстеження, всі узі, допоки вен, аналізи, кардіограмму, консультації - все зробила безкоштовно по направленнями сімейного лікаря.
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ви не лікувалися у Зах Европі. Тут біохімія входить в перелік безкоштовного. Все можна попросити безкоштовно - вітаміни, ферітін. Не відмовляли. Платно теж недорого, 15 євро на Віт Д, чи В
В нас теж. Здавала місяць тому
Ви зухвала брехуха!
Як міряти?• 10 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Консультації та супровід це безкоштовнк
А операция? А лекарства пакетами? А докторам ? А медсестрам? А санитаркам? А реабилитация? За все это придется заплатить
Ниф_ниф• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Чого немає? В країнах західної Європи, треба приводити живого донора?
Немає такого вже дуже давно. Чоловік реаніматолог, якщо необхідна кров чи її препарати, родичи замовляють її в центрі переливання крові за гроші. Центри переливання в свою чергу займаються заготівлею подібних препаратів, теж за гроші
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2024
Ответ дляСалт
Так, в пологовому в 2006-2008 треба було принести до виписки довідку, що здав кров.
Підробіток такий був: здавали кров і з цією довідкою стояли біля пологового і продавали молодим батькам довідки )
Народжувала в 2006. Нічого такого не було.
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я не вся така хвора, але всі люди хворіють. Я повернусь обов´язково. В мою квартиру влупила ракета, потім нам дісталось ще раз в іншому місті, виколупали з під завалів. Пару тижнів тому в Сумах було знищене останнє житло, батьківська квартира. Можна я ще не буду повертатись?
Ви б свій сарказм придержал трохи.
Обнімаю вас!!! Нехай вам щастить!
Ниф_ниф• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
В Україні все це теж можна зробити безкоштовно по електронному направленню - біохімію, віт Д і ферітін точно. Роблю їх і ще ряд гормонів за направленням ендокринолога
А ось і я• 10 декабря 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Ви думаєте,в мене в Україні нікого немає,я вам більш скажу в мене мамі як раз робили операцію в 21 році ,вирізали підшлункову .Тест так само робили на місці перед обстеженням,це Харків якщо що
в мене мамі - так у вас или у мамы? когда уже начнут правильно писать и изъясняться??
эм, без поджелудочной как бы не живут.
КвартираЧья• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
И термины есть на ближайшие дни? Это в какой земле?
А ось і я• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Оце людина спалилася захищаючи українську медицину)
После удаления поджелудочной железы прогноз врачей не утешающий. Многие прооперированные люди умирают в первый год жизни. Средний срок жизни таких больных, составляет 5 лет
А ось і я• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Перший раз таке чую.
За 7 років перед війною робили операції дитині, чоловіку, мамі. Ні разу про донора ніхто нічого не казав, різні міста України.
у меня было три операции, последняя в 20-м году. Никто о доноре не заикался.
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Да, у меня был страховой полис раньше в Украине в Частной клинике. Все амбулаторное леченеие входило и скорая. Я очень была довольна. Лекарства, конечно, надо самим оплачивать, но уровень обслуживания и лечения не сравним с немецким.
Единственное в чем превосходит Германия-клиники. Сложные операции , конечно, оплачивает страховая тоже. Дай Бог чтоб они не понадобились.
Вот когда оперируешься, тогда понимаешь, за что платишь взносы каждый месяц.
У бОльшей части немцев есть доп,частные мед.страховки, которые они платят всю жизнь. Никто не рассчитывает только на гос.страховку. при том, что она недешевая.
Больная тема для немцев.
Ну а нашим людям, конечно, все ’бесплатно’. Это понятно
Больная тема для немцев.
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Ви щось тролите?
Ніхто вас хабарі не примушує давати ,в медсестри та прибиральниці є офіційна зп
Лиса Патрикевна• 10 декабря 2024
Ответ дляLizavel
У меня болезнь Крона, считаю, что медицина в Украине отличная
Десь локально, я повірю. Якщо дивитись в цілому на медицину, то ні. З лікуванням онкології можу сказати, повний ахтунг.
Банка з медом• 10 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Без грошей ніяк, нажаль😐
Лиса Патрикевна• 10 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Но и не переймаются, что сделают что-то не так.
Знаю вопиющий случай, как при оперировании пупочной грыжи пробили кишку, пошло заражение, инфекция попала в лёгкие, пациентка в реанимации пролежала 40 дней, не знали, выживет ли вообще. Щас бедолага выгребает последствия, и жидкость из легких откачивали, и зондом кормили, и мышцы атрофировались ходить учится, короче полный букет. Если что, это Франция. Лечат бесплатно, но утраченное здоровье уже не вернуть.
В Празі у знайомої померла сестра від запалення легенів. Молода дівчина 26 років. Звернулась до оікарів вчасно. За кордоном лікарі - такі самі люди, як і у нас. Я маю на увазі медичну загальну систему.