Неробименінерви• 10 декабря 2024
Біль у лівій груді
Дівчата,що воно може боліти,знизу під лівою груддю,ближче до підмишки,поміж грудьми але ближче до самої груді
ЄКГ робила,все добре,може у когось так було?
Неробименінерви
• 10 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
межреберная невралгия.
Она может отстреливать при вдохе/выдохе?Вот сейчас лежу,вдох,и стреляет именно как в ребре,ближе к подмышечной зоне
Аноним_• 10 декабря 2024
,знизу під лівою груддю,ближче до підмишки, поміж грудьми але ближче до самої груді
Це як? Я не зрозуміла локалізацію, якщо чесно.
Неробименінерви
• 10 декабря 2024
Ответ дляАноним_
Під лівою груддю,також є біль наче у ребрі ближче до підмишки, і поміж грудьми, але не грудна клітина,а саме біля груді
Аноним_• 10 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Тоді + за межреберну невралгію. Так, вона може ’стріляти’. Спробуйте намазати меновазином.
Напланетянка• 10 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
именно)
Мадам Тю-лю-лю• 10 декабря 2024
я тоже за невралгию. у меня когда то прямо истерика біла, уже рисовала картинку рака... сходила на узи, пару дней растерла согревающей мазью, и ’рак ’ прошел
Неробименінерви
• 10 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Вы картинку рака,а я картинку инфаркта,хотя кардиограмму делала дважды, всё отлично
Неробименінерви
• 10 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
именно)
Скажите пожалуйста,а сверху груди может болеть?У меня сверху ощущение сдавливания,может быть при невролгии?
Краля-Галя• 10 декабря 2024
У знакомой ничего не болело, сама нащупала. В итоге 2 стадия с метастазами
Неробименінерви
• 10 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
В мене так ФА прострілювала коли збільшувалась швидко
Що таке ФА?
Неробименінерви
• 10 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Автор, вы узи груди давно делали?
Самої груді?Не робила ніколи