Ядвига Юсьлегко• 12 декабря 2024

Підкажіть, що робити в такій ситуації? Хто має відповідати за це

Здала квартиру з першого квітня, все було в порядку. Тепер ось така ситуація.
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Скріни ззаду наперед читати.
Жменятко• 12 декабря 2024
Бойлера нет?
На сколько ватт плита
Распутница• 12 декабря 2024
Вам правильно пишуть вибиває, бо не тягне багато конфорок.
Брюнетка в Мармеладе• 12 декабря 2024
Викликайте електрика він скаже що робити
Пенек Возмездия• 12 декабря 2024
хозяйка должна вызвать электрика и решить вопрос
Замріяна• 12 декабря 2024
У вас замыкание в квартире, и вы спрашиваете, кто должен это решать? В один прекрасный день всё может сгореть к чертям, но зато вы на форуме спросили :)))
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляЖменятко
Бойлера нет?
На сколько ватт плита
Бойлер є. Вони користуються бойлером. Плити звичайна чотирикамфорочна. Я не знаю, на скільки ватт вона.
ФрекенБок• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Скріни ззаду наперед читати.
Викликайте майстра хай дивиться що там вибиває та що з цим робити. Чи Ви думаєте що то справа квартирантів?
Жирафовое варьенье• 12 декабря 2024
Капець терплячі квартиранти. Власник має зробити плиту! І то вже!
Жена брата Админа• 12 декабря 2024
Це ж ваша квартира, це суттєві проблеми чи з плитою, чи з електрикою. Ви повинні цим зайнятися. Ще через замикання взагалі квартира згорить.
Бритоножка• 12 декабря 2024
Автор займетесь квартирой пока не сгорело все!
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Плита була в порядку до квартирантів.
Пенек Возмездия• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
вы владелец? это элементарный вопрос безопасности, и решать его должен владелец, а не квартиранты. а то так в один не прекрасный день останетесь без квартиры...
Жменятко• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Электроплита?
Ну смотри, если бойлер 2квт и плита 2 или выше,то оно и будет тухнуть, вводный автомат в квартиру скорее всего на 4 кВт рассчитан максимум
Байрактара• 12 декабря 2024
Я орендувала квартиру і прорвало фільтр. Добре що в той день була вдома і не затопило 8 поверхів.
Власник теж хотів, щоб все робили за свій кошт.

Автор, замикає не плита, а електрика.
ФрекенБок• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
Ви розумієте що до всієї техніки приходить час «вже помер»? Плита нормальна була 2-5 років. А зараз накрилась.
Отчебучкина• 12 декабря 2024
Тоже сдаю квартиру. Это 100% ответственность и дело владельца. Автор, Вам надо решать вопрос и быстро, непонимаю почему тянули так долго и ещё спрашиваете чья это проблема. Точно не арендаторов, они снимали квартиру со всем работающим и не ломали ничего. Вы обязаны обеспечить работающее состояние всего с чем сдавалась квартира
Жена брата Админа• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
А тепер щось сталося, через що може згоріти вся квартира. Це не кран протікає чи ручка в шкафчику відпала. Ви як власник повинні цим зайнятися. Терпеливі квартиранти, що ще не з´їхали.
Сяду на шию, дорого!• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
Ви не розумієте, що не в плиті діло, а в проводці?
Santander• 12 декабря 2024
За це маєте відповідати ви. Викликайте електрика
Жирафовое варьенье• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
Я би у вас не знімала і гроші б не платила. Вам говорять про проблему, ви іі не вирішуєте.
Як ухурделю• 12 декабря 2024
Автор, это вы должны решить. Вызывайте электрика. Будете долго решать кто должен платить за это всё - сгорит квартира. Квартира ваша, а не квартирантов.
Черпак_для_фантазий• 12 декабря 2024
Странный вопрос, вы хозяйка - решайте проблему.
Santander• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
Може ще цей світ був до них кращий?))
Катруся 777• 12 декабря 2024
Не, ну ви на приколі)) звичайно ви це маєте вирішувати! Визивайте електрика, нехай дивиться в чому проблема, якщо реально буде видно що квартиранти щось поламали в плиті (саме коли їх вина), тоді нехай би вони оплачували. А так то це ваш поточний ремонт, таке буває коли здаєш квартирантам, а ви як думали? Чи думаєте воно все вічне?
Магиня• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Скріни ззаду наперед читати.
власник квартири таке вирішує, які тут питання
Херсон це Україна• 12 декабря 2024
Нда, автор геть не чекала каміння в свою сторону, хотіла почути, які погані квартиранти, а ви дівчатка спортили жіночці весь день. Тепер думай де шукати тих електриків, весь день псу під хвіст)))
Може ще третю?• 12 декабря 2024
Все було в порядку, а зараз ні. Ви власник - вирішуйте проблему
Борщичок• 12 декабря 2024
Это вымыкает само электричество сейчас, у меня тоже самое, хотя плиту поменяли на новую индукцию, Киев. Не думаю, что вы сможете что-то с этим сделать, но да, это ваш головняк.
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляФрекенБок
Я здала квартиру в квітні.