Ядвига Юсьлегко• 12 декабря 2024

Підкажіть, що робити в такій ситуації? Хто має відповідати за це

Здала квартиру з першого квітня, все було в порядку. Тепер ось така ситуація.
Просто болталка• 12 декабря 2024
не важливо, що саме не працює. важливо те, що це електрика у вашій квартирі. чим скоріше ви знайдете причину, тим більше шансів уникнути пожежі і компенсаціі мешканцям будинку у разі гасіння, коли страждають багато квартир. а у ваших квартирантів вже є переписка як доказ, що ви знали про пожежнонебезпечну проблему. Швидше вирішуйте, бо будете працювати на ремонт багато років для всього стояку і сусідніх квартир
Метровий сантиметр• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я не можу фізично прийти, я дуже далеко.
Шукайте хорошого електрика, домовляйтеся, коли він прийде, оплачуйте його послуги.
Метровий сантиметр• 12 декабря 2024
Ответ дляЛамборджини
Викликайте електрика, бо потім проводку бкдете міняти. До квартирантів теж питання : чому тягнули аж 4 місяці, треба одразу про такі речі повідомляти
Ну...ви ж бачите, як важко з власником квартири спілкуватися та які вони терплячі інші вже б вимагали + зниження орендної плати, бо стан квартири погіршився. Або просто шукали інше житло
Мексиканочка• 12 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
КОНФОРКА! блеать...
Після ´щотчика´ вже і ´кАмфорка´ не дивує
ЧупакабраЗеБест• 12 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
а как будет счетчик по -украински?
Мексиканочка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Будинку 12 років. Проводка від забудовника.
Це не означає, що вона якісна, швидше, навпаки
Бринзолетта• 12 декабря 2024
Почему все арендодатели всегда притворяются дурачками?) У меня есть очень похожий диалог с хозяйкой квартиры, которую сняли для дочери. Вот пока с вами пытаешься решить вопрос вежливо и корректно - ни фига не получается, но как только начинаешь орать - происходит магия
Бадабум• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Бойлер є. Вони користуються бойлером. Плити звичайна чотирикамфорочна. Я не знаю, на скільки ватт вона.
Сколько кВт входит в квартиру? Стандартно 4.5, вы можете подать заявку в дтек и увеличить до 7
Мексиканочка• 12 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а как будет счетчик по -украински?
Лічильник
Залізний кіготь• 12 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Навіть, якщо б ви її здали в листопаді, а електрика почала вибивати в грудні - це все одно ваша проблема. Ви все ще не зрозуміли, що в будь-який момент ваша квартира може згоріти? І не обов´язково в той момент, коли буде кому викликати пожежників.
У мене таке враження, що ви, авторе, сидите десь в Європі, отримуєте грошики на картку неофіційно і не дуже готові до подібних ситуацій взагалі...
Судячи по скрінам, то десь в німецькомовній країні сидить. Мабуть на соціалі, а свою квартиру здає.
Автор, до вас з проблемою звернулись квартиранти ще 19 листопада, а ви мороз-сніжинку включаєте. Поводите себе нижче дна. Оплатіть людям електрика і не позортесь.
Метровий сантиметр• 12 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
тоді вони викликають електрика, а ви оплачуєте його псолуги.
Або в інакший спосіб домовляєтесь, що вони будуь користуватись тільки 1 конфоркою, а ви їм компенсуєте незручності.
Як людина, яка пережила пожежу в багатоповерхівці (у сусідів горіло), я б не заснула у квартирі, де є проблеми з електрикою, ніяке зниження ціни цього не вартує
ПростоБелка• 12 декабря 2024
Я сдаю квартиру.
Да, автор, это ваша зона ответственности.
Метровий сантиметр• 12 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а как будет счетчик по -украински?
Лічильник
Маурита• 12 декабря 2024
Навіть якщо б орендарі виколупували провода зі штукатурки, то в ваших інтересах якомога швидше викликати електрика, при чому негайно. А ви граєтеся в гру, хто винуватий.
Вони також цікаві люди, проблема вже кілька місяців, вони продовжують користуватися й далі.
Мексиканочка• 12 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Автору краще і далі морозитись, так орендарі швидше переконаються в її неадекватності, знайдуть інше помешкання і не будуть ризикувати своїм життям
Садова гойдалка• 12 декабря 2024
Ответ дляБадабум
Это не стандартно) Мощность зависит от многих факторов. Если дом электро, то никакие 4,5 кВт там не стандарт
куркулиха• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я сл квартиру. Это ваша проблема. Вызываете электрика и устраняйте проблему за свой счет.
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Яка різниця, де я сиджу? Як це стосується цієї ситуації?
Леся Українка• 12 декабря 2024
У меня была проблема. Автомат не вытягивал духовку, посудомойку, стиралку и бойлер одновременно. Поэтому посудомоечная включаю когда закончилась работа духовки. Но это от электрика был совет, изменить лимит входного напряжения в квартиру я не могу.

Ваша зона ответственности. Вызывайте электрика и решайте вопрос.
Шальная коклетка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А с какого вы до сих пор не вызвали и не оплатили электрика?
куркулиха• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
Все ломается. Вы серьезно?
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
У нас была такая проблема у квартирантов, сменили им автоматы за свой счёт.
А нащо автомати міняти,якщо проблема в проводці чи плиті? Я так розумію, автомат вибиває, бо є проблема. Тобто якраз йде захист.
Джем Шакіри• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я була права, навіть до того, як звернула увагу на німецький інтерфейс вашого месенджера
Як же швидко наші жіночки забувають, що зараз можна не тільки бабло на картку отримувати з України онлайн, але і з Німеччини онлайн викликати будь-якого спеціаліста на дом
Цікаво, а уряд Німеччини в курсі вашого маленького гешефту з нерухомістю?
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Вони йтак практично задарма живуть.
куркулиха• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вони йтак практично задарма живуть.
Ох, вжарят вас немецкие власти, как мою родственницу. С огнем играете
Джем Шакіри• 12 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка

Ну, не тягнути одночасно чотири потужних прилади - то одне. А проводка в хаті автора не тягне навіть дві конфорки на звичайній плиті. Але, автор дуже гарно тягне режим Сніжінка
Метровий сантиметр• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну, якщо Ви дистанційно знаходите швидко хорошого електрика і оплачуєте усунення проблеми, то і справді немає різниці
Залізний кіготь• 12 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Автор з 19 листопада спішить шукає, аж з ніг збивається🤣
Майданщица• 12 декабря 2024
Ну, допустим. Допустим они выяснили, какие конфорки замыкает, как вы предполагаете. И что??. Дальше что? Зачем им это выяснять, зачем вам это знать, если вы не шарите в вопросе? Электрика вызывайте и исправляйте проблему.
Брюлик в стразах• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автомат не витримував напруги, поставили сильніші. Наврядче і там проблеми з плитою.