Ядвига Юсьлегко• 12 декабря 2024

Підкажіть, що робити в такій ситуації? Хто має відповідати за це

Здала квартиру з першого квітня, все було в порядку. Тепер ось така ситуація.
Белочкой зови• 12 декабря 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Це абсолютно не Ваша справа.
Удалено администрацией...
Айпишница• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Бойлер є. Вони користуються бойлером. Плити звичайна чотирикамфорочна. Я не знаю, на скільки ватт вона.
У нас така сама фігня відбувається, бо в бойлері кортить
Треба спустити бойлер і помінатя тен та анод, цене дорого
Мамкиня доця• 12 декабря 2024
Ответ дляSantander
Може ще цей світ був до них кращий?))
Вибачте, дивлюсь на ваш нік-ви часом не в Іспанії знаходитесь зараз?
Я під Сантандером, побачила знайоме місто і вирішила запитати)
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Удалено администрацией...
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Удалено администрацией...
Біток чи ефір?• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
В курсі. В декларації про доходи вказано. Але квартиру двокімнатну квартиру здаю за 7 тисяч, тому це не суттєва сума. Не переймайтеся так.
А в Німеччині в безкоштовній сидите
Біток чи ефір?• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ще одна. Я вже на блакитній карті, так що мимо про виплати, це по- перше.
Світло почало вибивати не місяць тому, вибивало тільки плиту, це по друге.
А блакитна карта якось відміняє виплати?
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ви серйозно? Чи то ви вдаєте з себе таку? Ще й смайла поставили. Перш, ніж писати, то хоч би загуглили, що таке блакитна карта
Нема слів.....
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
А в Німеччині в безкоштовній сидите
Ага, заздріть.
Душка-свекрушка)))• 12 декабря 2024
Ну автор, вы чуток не разбираетесь в электрике. Причем тут КЗ, когда мощность потребления слишком высока? Вам квартиранты правильно говорят: ’не тянет’
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Але ж вона писала, що коли плита одна лише ввімкнена, то вирубає.
Тому зробила такі висновки.
Може, й не розбираюся. Завтра спеціаліст подивиться, і скаже.
Щебетушка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Може німецьку хоч у вас вийде вивчити, з українською щось не склалося
Ще й відповідаєте людям що вам пишуть яка ви 🤣 хоч би не позорилися вже
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
За мою німецьку не переживайте, я її вивчила ще 20 років тому)). Тому й обрала Німеччину для роботи.
Рада за вас, що у вас склалося з українською, але це не стосується проблеми з електрикою.
Але таким як ви аби накинути на вентилятор, якщо нема що сказати по суті. То все одно треба всунути свого язика
Щебетушка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так ви самі прийшли тут питатися,вам вже все відповіли
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Ну так, є люди,які відповіли по суті питання. А є і такі як ви, хоч би що, аби щось ляпнути.
Santander• 12 декабря 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ні)
Все буде Україна• 12 декабря 2024
Може Бути мала напруга, тому вибиважє.
Щедрик ведрик• 12 декабря 2024
я так думаю, що падає напруга в мережі.
вечорами у мене аж стає темно, лампочка ледве світить настільки понижується струм. це Київ, хрущ.

тому і вашу плиту на дві ввімкнені конфорки вибиває.
вважаю так, а спеціаліст повинен перевірити в чому справа, щоб не сталося лиха.
Щедрик ведрик• 12 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а как будет счетчик по -украински?
Лічильник.
не благодарите))
Ищу-брожу• 12 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Та хорошо бы для Автора стричь деньги с квартирантов и не відповідать ні за ШО, что в её хамовнике у людей проблема с её дешманской проводкой да что покушать не могут приготовить на её чудо -печке. Как вспомню свою последнюю ’хАзяйку’за 700$...тоже счётчик постоянно выбивал-проводка горела у неё до нас постоянно и выбивала, как потом выяснилось, когда домового электрика вызвала я, да холодрыга ужасная, да стеклопакеты со сквозняком, да не оставила ни швабры ни веника, не то что пылесоса-жлобиха... Прежде чем сдавать свои конуры-приводите их в порядок и предупреждайте квартирантов, что у вас не всё ОК! Если что то ломается, а это неизбежно- это ваша квартира, ваша зона ответственности, и ваша задача обеспечить квартирантов самым необходимым и починить/заменить, если у них что то вышло из строя. Слава богу в 21м купили свою квартиру, соседка вон снимает квартиру рядом со мной, сначала Бойлер тёк, затопил до входных дверей, лично присутствовала и помогала воду выбирать, все трубочки шлангочки на соплях поржавевшая выварка-а не бойлер, сантехник приходил и сказал что бойлер уже своё отжил. Прошло время, встретила её, как бойлер спрашиваю? Да навернулся окончательно, муж воюет, с его зарплаты купили новый бойлер, а та сволота-хАзяйка и не подумала им заменить или высчитать из стоимости оренды, всё ей по боку..
У нас было подобное. Когда съезжали, то свой бойлер новый забрали, плиту также, оставили ее черные ящики, так бегала умоляла продать. Но нет, как к нам, так и к ней
Біток чи ефір?• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Нема слів.....
Ви ж єдина іі маєте)))
2+2 хоч вмієте скласти? Чи й це складно?
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ви ж єдина іі маєте)))
Ви вже спозорилися своєю ерудованістю, коли написали , що люди з голубою картою сидять на виплатах і їм дають безкоштовне житло.
Можете більше не старатися, цього вистачить
Kidstaff Bot• 12 декабря 2024
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!

З повагою, Команда Kidstaf