Ядвига Юсьлегко• 12 декабря 2024
Підкажіть, що робити в такій ситуації? Хто має відповідати за це
Здала квартиру з першого квітня, все було в порядку. Тепер ось така ситуація.
Метровий сантиметр• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
До чого тут жадібність. Справа не в жадібності. Але електрика, коли почало вибивати люди могли викликати самі. Коли я написала,
що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
Ще раз, Ви написали, що оплатите електрика і ремонт?
Ви почали шукати електрика після того, як Вам тут купа людей написала, що це Ваша зона відповідальності й питання нагальне?
ХвилювАллочка• 12 декабря 2024
Ответ дляЖменятко
Электроплита?
Ну смотри, если бойлер 2квт и плита 2 или выше,то оно и будет тухнуть, вводный автомат в квартиру скорее всего на 4 кВт рассчитан максимум
Вхідний автомат 4 кВт у квартиру, де все на електриці? Так може бути? Я не сперечаюсь, просто цікаво. Це дуже мало.
Джем Шакіри• 12 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Електрик візьме менше.
В чому проблема викликати спеціаліста? Чи вони мають самі робити заміну проводки і ремонт плити?
Я майже впевнена, що автор відкривала тему з впевненістю, що 12-річна плита, яку вона здала разом з квартирою в квітні цього року і яка зараз своїми конфорками замикає постачання електрики по всій квартирі, має бути знята та замінена квартирантами за їх кошт. А попередньо, бажано, перештробити стіни, замінити проводку та зробити знову стіни, як були.
Адже, в автора до квітня все працювало!
Залізний кіготь• 12 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Адже, в автора до квітня все працювало!
Причому автор в Німеччині майже три роки, але люто впевнена, що до квітня все працювало ідеально.
Та_все_ок_будет• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
Звіздець, тепер винуваті квартиранти, бо місяць Ви з ними переписку вели? Нема слів.
Рожева юбка• 12 декабря 2024
Квартиранты вежливые вам попались. Пытаются до вас достучатся, зайки такие)))
Другие бы сказали - проблемы с электрикой, вызов специалиста стоил столько-то, ремонт/замена столько-то, следующий платеж за вычетом расходов будет таким-то. И хрен бы вы им что-то из своих германиев сделали бы.
А вы хотите и на сосну влезть, и жопу не ободрать. Это чисто ваша зона ответственности, правильно вам тут пять страниц пишут
Мольфарочка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Бойлер є. Вони користуються бойлером. Плити звичайна чотирикамфорочна. Я не знаю, на скільки ватт вона.
у вас перевантаження йже. це треба міняти всю проводку і ставити кращий розподілювач. Але, якщо будинок старий, то вибивати буде на поверсі тоді. У нас так само і свекор електрик, мучаюся 5й рік: або духовка, холодильник та бойлер, або чайник з ними.
Джем Шакіри• 12 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
З 19 листопада бідні квартиранти чекають від автора фразу ’викликайте майстра, чиніть проводку, а суму, що ви заплатите, вираховуємо з аренди’.
Але, це дуже непроста фраза. І так просто її сказати автор просто не в змозі.
Те, що в будь-який момент в квартирі може статися пожежа, не так хвилює автора, як перспектива лишитися без 2-3 тисяч гривень...
ПодругаМужа• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
в мене такаж проблема була-електрична плита, скоріш за все перегоріла якась з комфорок, і йде замикання. Визвіть електрика. ці комфорки продаються і швидко міняються.
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
Вы сказали, что деньги за вызов электрика вы вычтите из арнендной платы? Это самое существенное и этого вы нигде не пишете.
Поддержание квартиры в нормальном состоянии ваша забота, это все делается только за ваш счет.
За их, если бы они эту плиту вырвали и на пол уронили. А весь износ это ваше.
Ядвига Юсьлегко
• 12 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я не вела зними місяць переписку, а написала зразу в той вечір, коли вони повідомили про проблему, що потрібно дивитися плиту.
Та_все_ок_будет• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
19 листопада вам вперше про це написали, далі писали що проблема все ж існує. Які були ваші дії як власниці? Ви визвали електрика? Ви написали щоби вони його визвали?
Ядвига Юсьлегко
• 12 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Ви ще не знаєте моїх квартирантів, бажаю вам таких ввічливих. Але вони знімають двушку 76 метрів у практично нового у будинку на Позняках за 7 тисяч. Але вже не дочекаюся квітня, щоб розірвати договір. Таких,,ввічливих’ в мене ще не було.
Та_все_ок_будет• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так повертайтесь і живіть в своїй чудовій квартирі на Позняках😁 чи в Німеччині все ж таки краще?
66сезон666серия• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
При чому тут ремонт. Електрика вони могли самі викликати. Я їм написала, що треба дивитися плиту.
В мене в моїй квартирі може півроку бути все ок, а потім вибиває один з автоматів. Користуюсь іншою лінією. Будинок новий все зроблено недавно, техніка нова. Мені просто лінь вирішувати питання. Але якщо у вас квартиранти - має забепечити умови, або домовитись, щоб вони самі питання вирішили. Інакше ніяк.
66сезон666серия• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Якщо вони захочуть з´їхати, то мають попередити мінімум за місяць. Поки в них договір до квітня.
Ви жартуєте? Як в договорі прописано, що електрика несправна?
Ядвига Юсьлегко
• 12 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Я проце ще з самого початку своїм квартирантам написала.
Добра всем!• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
Ага, раньше у меня было гладкое лицо и мятая юбка,а теперь наоборот
. Странно, да?
Ядвига Юсьлегко
• 12 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не ваша справа, де кому краще. Я вас не питала, куди мені їхати, а куди не їхати. Якщо не маєте, що сказати по суті, то краще мовчати.
Ядвига Юсьлегко
• 12 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Вы должны чинить плиту если не хотите потерять квартирантов
Я плиту поремонтую, якщо справа в плиті. Але тих квартирантів в квітні попрошу на вихід, і причина тут не плита і не проводка.
Добра всем!• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Що ви написали? Треба дивитися плиту?
Ну це щось на кшталт прийшли ви до лікаря, а він сказав, що ви хворі і вас треба лікувати. І ВСЕ!
Та_все_ок_будет• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ось і нутро ваше вилізло. Не в тому ключі пішла ваша тема, ви думали тут всі накинуться на квартирантів 😁
Ядвига Юсьлегко
• 12 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Нічого я не думала, спитала поради, як мені вчиняти далі. Але вам чомусь те, що я закордоном, не дає спокою, хоч це зовсім не стосується
теми. Яка різниця де я? Це якось міняє суть проблеми?
Леплю из пластилина• 12 декабря 2024
Це тільки Ваша відповідальність. Кажу це як людина,яка теж здає квартиру.
Дивує інше,що Вас не лякає,що може замкнути проводка і пожежі не уникнути,наче ото піти купити нову квартиру-як за пиріжком в магазин вийти.
Аннуитет• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Искать электрика и вызывать, сумму электрика вычесть из аренды
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
Питання Хто відповідальний, чи не так? Якщо б у них з´явилась проблема з лампочками то це їх проблема. Якщо потребує капітальних вкладень, якщо це потребує змін та узгоджень з держустановами, то це ваша турбота. Ви повинні тримати квартиру в справному технічному стані, що не погрожує життю арендаторів. Пожежна безбека це ваша відповідальність.
Джем Шакіри• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автор, вам потрібно терміново позбуватися цих невдячних людей. Заселяти в новий 12-річний будинок орендарів, які будуть платити 17 тисяч, замість 7, та будуть із самого початку попереджені, що все в квартирі вони будуть ремонтувати за власний кошт.
Думаю, що знайти таких буде взагалі не проблема!
Грушки-яблочки• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
так це ваше несправне майно, за які вам платять гроші. Це ж не лампочка перегорівша.
Їм за свій кошт вам нову плиту купувати?
Це ваш клопіт, але якщо ви далеко, то логічно їх попросити цим зайнятись6 а вам оплатити послуги. То що це як не ваша жадібність (в коректній формі небажання оплачувати послугу)?