Ядвига Юсьлегко• 12 декабря 2024

Підкажіть, що робити в такій ситуації? Хто має відповідати за це

Здала квартиру з першого квітня, все було в порядку. Тепер ось така ситуація.
Чай не пью, только кофе• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я плиту поремонтую, якщо справа в плиті. Але тих квартирантів в квітні попрошу на вихід, і причина тут не плита і не проводка.
Чекайте наступних по кармі. Як ви до людей, так і до вас буде.
Скупий платить двічі, а тупий - тричі.
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Ще раз, Ви написали, що оплатите електрика і ремонт?
Ви почали шукати електрика після того, як Вам тут купа людей написала, що це Ваша зона відповідальності й питання нагальне?
Вже давно зв´язалися з електриком. Але електрика попросив, щоб квартинрантка напряму йому набрала.
Грушки-яблочки• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ви ще не знаєте моїх квартирантів, бажаю вам таких ввічливих. Але вони знімають двушку 76 метрів у практично нового у будинку на Позняках за 7 тисяч. Але вже не дочекаюся квітня, щоб розірвати договір. Таких,,ввічливих’ в мене ще не було.
ну так вам же руки не виламували, і ціну не знижували?
Ви ж самі погодились на такі умови?
2-кім за 7 тис - це дешево, як на мене. Але ви могли здавати і дорожче, це був ваш вибір. Плита тут до чого?
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Я майже впевнена, що автор відкривала тему з впевненістю, що 12-річна плита, яку вона здала разом з квартирою в квітні цього року і яка зараз своїми конфорками замикає постачання електрики по всій квартирі, має бути знята та замінена квартирантами за їх кошт. А попередньо, бажано, перештробити стіни, замінити проводку та зробити знову стіни, як були.
Адже, в автора до квітня все працювало!
Ви такі дивні. Там причина могла бути в одній конфорці. Просто треба було дізнатися причину, а далі все вирішували б.
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Причому автор в Німеччині майже три роки, але люто впевнена, що до квітня все працювало ідеально.
Якщо ви хотіли ту показати свій гострий розум, то не вдалося. Перед тим, як заселити людей, я два тижні була в квартирі і все справно працювало, тому так, впевнена.
Перебування за кордоном не передбачає того, що я не приїжджала в Київ. Тому мимо.
Голодаю• 12 декабря 2024
Автор, не смешите с замыканием комфорки, в квартире слабая проводка для бытовых электроприборов. Пока вините квартирантов, не боитесь, что выгорит все?
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Вам правильно пишуть вибиває, бо не тягне багато конфорок.
сумарне одномоментне навантаження перевищує ліміт, доведений лічильнику. Грубо кажучи, заремили 5 кВт - все, більше - спрацьовує запобіжник в лічильнику.
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляЗамріяна
У вас замыкание в квартире, и вы спрашиваете, кто должен это решать? В один прекрасный день всё может сгореть к чертям, но зато вы на форуме спросили :)))
це не замикання, це - автоматичне відключення при перевищенні доведеної потужності згідно договору. Нічого там не згорить, мережу відключає запрограмований запобіжник в лічильнику
Метровий сантиметр• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну, у них двушка, де вже місяць не працює частина розеток і неможливо повноцінно користуватися кузнею, готувати їжу + небезпечно жити взагалі, тому...
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Бойлер є. Вони користуються бойлером. Плити звичайна чотирикамфорочна. Я не знаю, на скільки ватт вона.
Автор, у Вас єдина проблема - доведена потужність на квартиру нижча, за фактичне навантаження. Тут два варіанти: або зменшувати кількість приладів, що одномоментно працюють, або звертатись до постачальника і докуповувати потужності. Ось тут доступно описано алгоритм таких дій:
Як збільшити вхідну потужність електромережі в квартирі: покрокова інструкція
https://kamin-hot.com.ua/ua/index.php?route=record...
Добра всем!• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ви на приколі?
Давайте уявимо, що в вашій орендованій квартирі в Німеччині вже місяць працює лише пару розеток, навіть світла в кімнатах вже толком нема. Що б ви робили?
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
автор, не слухайте тих, хто фізику в школі в кущах прокурював/протрахував і ні в зуб ногою в електриці. У Вас проблема не в плиті, а в замалій доведеній потужності на квартиру
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляЖменятко
Электроплита?
Ну смотри, если бойлер 2квт и плита 2 или выше,то оно и будет тухнуть, вводный автомат в квартиру скорее всего на 4 кВт рассчитан максимум
о, є ще на Порадниці розумні користувачі
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ви не розумієте, що не в плиті діло, а в проводці?
ще один ИксперД
Добра всем!• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Будинку 12 років. Проводка від забудовника.
Ну тим паче.
В мене також квартира в новобудові була придбана в 2015 році. Проводку зразу переробили всю, на індукцію взагалі чоловік окремий провід вів. В хто не переробив,як ми, також має проблеми, якщо багато приладів, бо через одне місце зроблена проводка.
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Вхідний автомат 4 кВт у квартиру, де все на електриці? Так може бути? Я не сперечаюсь, просто цікаво. Це дуже мало.
мінімально 5 кВт. В 90% так і є, тому що чим більше доведена потужність - тим дорожче. Плюс ще треба враховувати, чи існуюча внутрібудинкова мережа і січення підвідного кабелю до будинку дозволяють таке
Альфред Шнитке• 12 декабря 2024
После таких тем страшно снимать квартиру.
Если хозяева морозятся от серьезных неполадок в квартире и перекладывают все на плечи квартирантов. И потом будут винить квартирантов
Хорошо, а если например пара сняла квартиру месяц назад и такая фигня с электрикой, то тоже квартиранты виноваты?
Я бы обратилась в пожарную инспекцию и пусть бы разбирались с хозяйкой квартиры.
Вообще уже.....
Это реально есть такие хозяева квартир?
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
у вас перевантаження йже. це треба міняти всю проводку і ставити кращий розподілювач. Але, якщо будинок старий, то вибивати буде на поверсі тоді. У нас так само і свекор електрик, мучаюся 5й рік: або духовка, холодильник та бойлер, або чайник з ними.
а докупити 2-3 кВт жаба душить, бо в пристойну копієчку влітає, правда? Чи свекр-електрик це не озвучує?
Та_все_ок_будет• 12 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Вообще уже.....
Это реально есть такие хозяева квартир?
Ну як бачите що є😁 і ще пише, що квартиранти в неї не ввічливі
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так повертайтесь і живіть в своїй чудовій квартирі на Позняках😁 чи в Німеччині все ж таки краще?
а могли просто ква-ква написати))))
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Скупий платить двічі, а тупий - тричі.
а заздрісний скільки платить по кармі?
Альфред Шнитке• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автор, если к Вам нагрянет пожарная инспекция, то мало не покажется.
Квартиранты там не при делах вообще.
Почему Вы до сих пор не явились в квартиру для решения проблемы? Вы за бугром?
Какое Вы имели право сдавать квартиру в аварийном состоянии?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 декабря 2024
Ответ дляФрекенБок
Викликайте майстра хай дивиться що там вибиває та що з цим робити. Чи Ви думаєте що то справа квартирантів?
Та хорошо бы для Автора стричь деньги с квартирантов и не відповідать ні за ШО, что в её хамовнике у людей проблема с её дешманской проводкой да что покушать не могут приготовить на её чудо -печке. Как вспомню свою последнюю ’хАзяйку’за 700$...тоже счётчик постоянно выбивал-проводка горела у неё до нас постоянно и выбивала, как потом выяснилось, когда домового электрика вызвала я, да холодрыга ужасная, да стеклопакеты со сквозняком, да не оставила ни швабры ни веника, не то что пылесоса-жлобиха... Прежде чем сдавать свои конуры-приводите их в порядок и предупреждайте квартирантов, что у вас не всё ОК! Если что то ломается, а это неизбежно- это ваша квартира, ваша зона ответственности, и ваша задача обеспечить квартирантов самым необходимым и починить/заменить, если у них что то вышло из строя. Слава богу в 21м купили свою квартиру, соседка вон снимает квартиру рядом со мной, сначала Бойлер тёк, затопил до входных дверей, лично присутствовала и помогала воду выбирать, все трубочки шлангочки на соплях поржавевшая выварка-а не бойлер, сантехник приходил и сказал что бойлер уже своё отжил. Прошло время, встретила её, как бойлер спрашиваю? Да навернулся окончательно, муж воюет, с его зарплаты купили новый бойлер, а та сволота-хАзяйка и не подумала им заменить или высчитать из стоимости оренды, всё ей по боку..
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Вообще уже.....
Это реально есть такие хозяева квартир?
Удалено администрацией...
Альфред Шнитке• 12 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удалено администрацией...
Автор не имела права сдавать квартиру в аварийном состоянии. То квартиранты глупые просто. Если они обратятся в соответствующие органы и они выявят что квартира в аварийном состоянии, что угрожает безопасности соседей, а хозяйка не является в квартиру для устранения проблемы, то хозяйке мало не покажется.
Или по Вашему кто должен отвечать за квартиру? Папа Римский?
Альфред Шнитке• 12 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Капец....но Вы правы.
Они сдают непонятно что, в любой момент что то развалится, а квартиранты должны отвечать. Фиг Вам.
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Ніякого аварійного состоянія нема і нікому нічого там не угрожає, що в квартирі, що по сусідству, це елементарна фізика шкільної програми. Тому оті всі пуки про ’соответствующие органы’ - цирк і посміховисько. Я вище написала автору в чому проблема і як її можна вирішити. Якщо що, працювала кілька років в Держенергонагляді інспектором
Добродійка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
До чого тут жадібність. Справа не в жадібності. Але електрика, коли почало вибивати люди могли викликати самі. Коли я написала,

що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
так они от вас ждали ’ візівайте єлектрика платите и посчитаю в сч´т аренді’
Альфред Шнитке• 12 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удалено администрацией...
Бибер-анонимер• 12 декабря 2024
Ответ дляБайрактара
Я орендувала квартиру і прорвало фільтр. Добре що в той день була вдома і не затопило 8 поверхів.
Власник теж хотів, щоб все робили за свій кошт.

Автор, замикає не плита, а електрика.
У моїх квартирантів вночі прорвав кран пралки, який в стіні. Прокинулись, всі кімнати, ванна, кухня у воді. Затопили три поверхи нижче . Сусіди, які під нами, тоді були в селі