Ядвига Юсьлегко• 12 декабря 2024

Підкажіть, що робити в такій ситуації? Хто має відповідати за це

Здала квартиру з першого квітня, все було в порядку. Тепер ось така ситуація.
Байрактара• 12 декабря 2024
Ответ дляБибер-анонимер
У моїх квартирантів вночі прорвав кран пралки, який в стіні. Прокинулись, всі кімнати, ванна, кухня у воді. Затопили три поверхи нижче . Сусіди, які під нами, тоді були в селі
То компенсувати мали квартиранти?
Добродійка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вже давно зв´язалися з електриком. Але електрика попросив, щоб квартинрантка напряму йому набрала.
тогда ваша тема должна назіваться ’ как заставить квартирантку позвонить єлектрику’ в скринах ві тоже не спрашиваете ..ну ві єлектрику позвонили которого я для вас нашла?
Бибер-анонимер• 12 декабря 2024
Ответ дляБайрактара
То компенсувати мали квартиранти?
Де я таке писала? Звісно ні.
автор Ядвига Юсьлегко • 12 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Ну, у них двушка, де вже місяць не працює частина розеток і неможливо повноцінно користуватися кузнею, готувати їжу + небезпечно жити взагалі, тому...
Де ви побачили, що у них місяць не працюють розетки?
Тень льва• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
и что??? это техника, седня в порядке - завтра нет
блин сгорит ВАША квартира если что
Добродійка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
ой ну округлили. с 19 ноября 22 дня прошло)))
культУра• 12 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
в мене такаж проблема була-електрична плита, скоріш за все перегоріла якась з комфорок, і йде замикання. Визвіть електрика. ці комфорки продаються і швидко міняються.
если бы перегорела конфорка, то квартиранты не писали бы, что все работают поочередно. значит у ни ничего не перегорело. все 4 исправные.
Метровий сантиметр• 12 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
ну так вам же руки не виламували, і ціну не знижували?
Ви ж самі погодились на такі умови?
2-кім за 7 тис - це дешево, як на мене. Але ви могли здавати і дорожче, це був ваш вибір. Плита тут до чого?
І є підозри на, що таки є причини для такої ціни. Як варіант: стан квартири, високий поверх, на який піднятися при блекаутах... Все на електриці (ті ж блекаути), специфічна локація (не будемо уточнювати, кияни в курсі, що є такі на пох, де гучнувато).
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Капец....но Вы правы.
Они сдают непонятно что, в любой момент что то развалится, а квартиранты должны отвечать. Фиг Вам.
Я квартиру сняла в конце лета и ничего не предвещало так сказать, я самостоятельно пыталась как то справится с её проводкой, включаю чайник-вырубает обогреватель, включила фен, потух свет в комнатах, заменила за свой счёт ’автоматы’, но не очень помогло, а хозяйка морозилась- дескать до нас жила семья с маленькими детками-обогреватели крутили круглосуточно(бо оно и понятно, я спала одетая и с обогревателем у кровати! в её дорогущей холоднючей квартире) и вот они дескать попортили ей проводку. А потом я вызвала местного домового электрика и он как на духу рассказал мне, что эти проблемы с дешёвой маломощной проводкой у ГалЫнЫ постоянные, не первый раз вызывался) Вот такие отмороженные брехухи сдают квартиры
Приму в дар• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
Ви на приколі? І що вони зробили з нею, по вашому?
Кавуся• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Бойлер є. Вони користуються бойлером. Плити звичайна чотирикамфорочна. Я не знаю, на скільки ватт вона.
Автор, ви повинні викликати майстра. Якщо майстер підтвердить , що, наприклад, я фантазую, було якесь механічне пошкодження зі сторони користувача, то платить квартирантка, але скоріш за все чи проводка стара та не витримує напруги, або ж плита надто потужна, або проводка зроблена все в одно заведено. В будь-якому випадку ви повинні викликати майстра. Платити повинні ви, якщо не буде доведена вина квартирантки, хоч мені тяжко припустити як вона може бути винна, але майстер скаже.
Забризкана водою• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
А что они сделали с плитой по вашему?
#Пойду_кгадалке• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Будинку 12 років. Проводка від забудовника.
Так они самое дешёвое лепят!
Метровий сантиметр• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Як давно, 19 листопада? Тоді і правда, дивні квартиранти, що не набрали вашого електрика
Зажуженная Жужжа• 12 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Удалено администрацией...
Мадам Тю-лю-лю• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я плиту поремонтую, якщо справа в плиті. Але тих квартирантів в квітні попрошу на вихід, і причина тут не плита і не проводка.
ну що можу сказати - квартирантам пощастило, що з такою хазяйкою ні на що серйозніше не напоролися типу лопнувшої труби і затоплення сусідів, бо ще би своїм коштом ремонт робили. Ви на початку теми сказали що з квітня абсолютно все було ок, а зараз вже ’причина не плита і не проводка’. Виселяйте, може знайдуть адекватного орендодавця.
Мадам Тю-лю-лю• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ви ще не знаєте моїх квартирантів, бажаю вам таких ввічливих. Але вони знімають двушку 76 метрів у практично нового у будинку на Позняках за 7 тисяч. Але вже не дочекаюся квітня, щоб розірвати договір. Таких,,ввічливих’ в мене ще не було.
вони вас катували, шантажували і погрозами змусили здати квартиру за таку ціну? А тепер ще й нечемні стали? Йой, що сі робить на світі.....
Бджолина королева• 12 декабря 2024
Всё не осилю читать, только первую страницу...
Автор уже ответила в чём сложность заменить вводной автомат?
Они имеют ресурс, если он уже выбивал раз 100 - то будет срабатывать чаще и чаще, даже при маленькой нагрузке.
Гимли• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну что вы там решили? Квартирантка позвонила электрику ?
Мадам Тю-лю-лю• 12 декабря 2024
Ответ дляБджолина королева
складність в тому що автор хоче щоби розбиралися в тому і все своїм коштом робили квартиранти. А вона судячи з переписки як папуга їм лише повторює ’спробуйте по черзі повмикати конфорки, це вибиває плита’. Хоча люди вже тричі написали що по одній всі конфорки працюють, а ось дві (незалежно які) вже вибиває.
Приму в дар• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
До чого цей спіч? Поки що ви лише про плиту написали
Тень льва• 12 декабря 2024
Ответ дляПриму в дар
автор со странностями явно
Жменятко• 12 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
о, є ще на Порадниці розумні користувачі
Обоснуйте,это стёб?
Бджолина королева• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну в принципі замінити автомат - немає нічого складного.
Це 5-10 хвилин.
Так, це мала би зробити хазяйка, але якщо вона неможе-нехоче... чому не зробити це самому.
Можна навіть потім сказати хазяйці що був електрик, поремонтував це і це - заплатила стільки.
А потім же вирішувати компенсує повністю чи 50%50.
Чого квартиранти страждають декілька місяців - мені незрозуміло.
Цвіпканя• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Плита була в порядку до квартирантів.
Автор, не хватает. Матюков.
Опишу как было у нас. Выбивало на старой квартире если работал пылесос + плита + стиралка. Как оказалось потом, контакты были обгоревшие в щитке. В один прекрасный день из-за этих контактов у соседки сгорела вся техника в квартире, один щиток на 2 квартиры. У нас были перебойники удлинители, поэтому техника выжила. Пришел мастер из Киевэнерго и зачистил контакты. Зачистку они делают 1 раз в году, но так как доступа на этаже к нашему щитку не было несколько лет, он не мог зайти к нам, так как мы отгородились дополнительной дверью на этаже. Нам повезло что не сгорели квартиры, потому что в щитке поплавилось многое и была сильная гарь
Мстящий за Зайца• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я не вела зними місяць переписку, а написала зразу в той вечір, коли вони повідомили про проблему, що потрібно дивитися плиту.
кому потрібно? вам? їм? нам? з ваших повідомлень ніде неясно ХТО має викликати електрика. Якщо ви не хочете самі цим займатися, так і напишіть: викликайте електрика самі, нехай він лагодить, суму ремонту можете вирахувати з оплати наступного місяця. Ви взагалі ніяк не вирішили проблему у ВАШІЙ квартирі
Ананомчикус• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Якщо вони захочуть з´їхати, то мають попередити мінімум за місяць. Поки в них договір до квітня.
Як що згорить ваша квартира то вони просто поїдуть і винна будете Ви. Знаючи що ви далеко, що ви їм зробите?
Ананомчикус• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
До чого тут жадібність. Справа не в жадібності. Але електрика, коли почало вибивати люди могли викликати самі. Коли я написала,

що треба дивитися плиту, я ж не
заставлялаїї саму лізти в ту плиту.
Вибачте Ви власниця і це ви маєте шукати електрика і займатися ремонтом плити
Мольфарочка• 12 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
а докупити 2-3 кВт жаба душить, бо в пристойну копієчку влітає, правда? Чи свекр-електрик це не озвучує?
і що це змінить, якщо у будинку не розраховане таке навантаження але, звісно, совєтчіца знає краще електрика
Ананомчикус• 12 декабря 2024
Ого, человек обратился к Вам в ноябре 19 месяц прошел , а вы не решили проблему(((( автор, у Вас же квартира застрахована ? От пожара ?