No problems• 12 декабря 2024
Это комплексы или норма?
Арендую квартиру. Она с ремонтом. Но стареньким. Смотрю на знакомых которые живут в новых дома с современными ремонтами в светло-белых, просторных квартирах и честно говоря завидую по доброму. Тоже так хочется. Хотя и эта квартира где живу сейчас мне нравится и я привыкла здесь жить. Но почему-то загоняюсь часто по этой теме. Как с этим бороться?
Ща как дам• 12 декабря 2024
Комплекси і передивилися інстаграму і тіктоку.
Зустрічайтеся з подругами у кафешках і скоро ті інтер´єри забудуться.
Каляка маляка• 12 декабря 2024
Я не знаю як люди живуть в білих квартирах. Там рукою об стіну, там тапком черканув. Ті скляні кабіни душеві. Як подумаєш що натирати її треба, і митись не хочеться
Ща как дам• 12 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Ой, а я таких квартир боюсь як вогня.
Я така засранка.
Мені просто білі стіни нагадують лікарні.
І ще у готелі такому можна пожити деякий час.
Вдома такого не хочу.
Герцогиня• 12 декабря 2024
автор, це нормально, я сама так відчувала коли жила в квартирі зі старим ремонтом. це просто кайф жити в новобудові із сучасним ремонтом. бажаю, щоб у вас зявилося своє гарне житло чи ремонт!
Томатико• 12 декабря 2024
Я была такая же, теперь просто снимаю квартирую которая нравится и это +100000 к настроению. Просыпаешься в красивом интерьере, праздничное настроение создаешь без проблем декором, хочется возвращаться. Именно в такой квартире я стала убирать часто и поддерживать порядок, вообще я засранка)))
Чай не пью, только кофе• 12 декабря 2024
Ніяк, хіба що переїхати в нову світлу сучасну квартиру. Це цілком нормально бачити красиве та прагнути жити краще
И.О. человека• 12 декабря 2024
В моїй квартирі ремонту 20 років, підтримую порядок, чистоту, там підфарбувала, там підклеїла, там щось оновила недороге типу рулонні жалюзі, і живу, бо ремонти це дорого і хлопотно.
Шалена невинність• 12 декабря 2024
Я з дитинства мучаюся через це, бо так вийшло, що з усього оточення у нас був об´єктивно найгірший, найстарший і найбідніший ремонт. Затягнула пояси, купила свою квартиру. Старий житловий фонд. Багато чого переробила, і виглядає охайно, але площа маленька і все ж таки не за останнім словом моди зроблена. Наче й вклала багато грошей (більше 70к$), але виглядає дуже просто, не скажу, що дорого і видно, що стільки коштів пішло
Ответ дляИ.О. человека
Так, ви маєте рацію. Ремонт це клопіт та шалені гроші. Але і якість життя у відремонтованому будинку чи квартирі зовсім інша. 6 років тому ми переїхали в квартиру з ремонтом 15-річноі давнини та ще й доволі економним на ті часи, все дешеве і зроблене самотужки. Тобто уявляєте що воно таке. Я максимально повикидала старі меблі, познімала старі занавіски, вимила все що можна було відмити. Ті 2 місяці, що ми прожили в такому стані квартири до початку ремонту я навіть згадувати не хочу. Реально зранку не було бажання йти на кухню снідати, хоча там вже був мій посуд, всілякі сучасні речі. Але воно тисло на мене тією старістю та злиднями. Кахель був покладений десь на початку 80-х. Після ремонту в мене там все біле, сучасне, чисте та зранку зовсім інший настрій, навіть зараз коли вимикають світло та воду.
Ответ дляКаляка маляка
Ага, зняла таку квартиру - типу все нове (там ніхто і не жив), супер-пупер, але ремонт дешевий. І все на тих стінах залишається! у мене спершу аж паніка була, потім подумала - ну шо робити, треба лише фарбувати кожні 2 роки, і це я сама живу і готую мінімально. Зрозуміла для себе, що стіни мають митися однозначно
Ответ дляMarmu
Коли дешеве, то дуже швидко втрачає вигляд. А фарбовані стіни на те і розраховані, щоб і помити можна було, і перефарбовувати кожні 2-3 роки
Ответ дляЧай не пью, только кофе
так, залишають сліди не лише від бруду, а й коли випадково не сильно задінеш ту стіну, типу сушилкою - одразу полоска чорна. дуже неприємно(
Как нефиг делать• 12 декабря 2024
Вы знаете, у меня после бедного детства всегда был посыл на экономию. Переехали в другой город, я сняла квартиру с разваленной мебелью, зато дешево. Как будто сама себе запрещала быть достойной хороших условий. Когда искала жилье в новой стране, сразу себе сказала что все клопятники и развалюхи мимо. Как и допотопная мебель из Чарити шопов. И все так сложилось, что нашлись внезапно деньги на новую мебель. Да пусть икея но оно чистое, новое и уютное.
Надо просто разрешить себе быть достойной всего хорошего- хорошей квартиры, хорошего ремонта, хорошей машины, хорошего отдыха. Тогда оно будет приходить в твою жизнь.