Моторошні троянди• Изменено 12 декабря 2024

Дети военослужащих

Мужа неделю назад забрали на службу. Ребенок школьник, в школе детям военослужащих разные льготы, подарки, бесплатное питание. Я сообщили классному руководителю, но пока справки из военной части нет, неизвестно когда она будет. Соответственно, моему ребенку ничего этого нет. Когда эта справка будет не знаю, муж говорит, что там все медленно. Не то чтобы мой ребенок сильно нуждается, но я за справедливость и за то что зачастую есть злоупотребление, по сути ему все льготы положены уже сейчас..Кто знает или кто сталкивался, как обстоят дела в разных местах по этому вопросу?
автор Моторошні троянди • 12 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Жінко, ви тут злість не зривайте на всіх
У багатьох чоловіки служать, ще й воюють!
Все буде, почекайте
А до чого писати брєд, откуда ми знаєм, бухає, мало служить, ви нічого не бачили ще..
Зам. зав. Анонима• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Це не я зазіхнулась. Це класний керівник все перелічила. Але треба довідка.
Номер довідки який і яка громада?
Уравнобешенная• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Це не брєд
Як офіційно організації (роботі, школі) знати, що чоловік в ЗСУ?
Зам. зав. Анонима• 12 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
можливо військовий квиток копія підійде, все індивідуально, в нас відразу була довідка, потім УБД. У школі безкоштовні обіди в садочку також, ну і все на цьому) подарунки на новий рік видають саме з частини чоловіка
Ого, то яка бригада. Бо в 1 Сіверській такого точно нема, як і у 116
ЧорноброваЯ• 12 декабря 2024
То підіть в тцк, там також має бути наказ про відправлення до учбового центру
Ответ дляУравнобешенная
Це не брєд
А чому тоді ці довідки не видавати?
Уравнобешенная• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
І вам вірно написали - ніж тут огризатись - дізнайтесь дані про частину де чоловік. З ким разом служить. Контакти командирів.
Куди з їх частини далі відправляють. Що потрібно чоловіку.
ЧорноброваЯ• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
А чому тоді ці довідки не видавати?
Ви щось знаєте про накази, розпорядження?
Їх на 1 мобілізованогоине клепать, да і підписати це не один день може бути, якщо керівництво не на місці
Уравнобешенная• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
А чому тоді ці довідки не видавати?
Їх видають всім.
Щось ваш чоловік не те говорить, або не питав взагалі.
Зам. зав. Анонима• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
А чому тоді ці довідки не видавати?
Ви хоч скажіть з якого міста, бо може геть інша довідка треба. А довідка, що він в певній частині, то вже повинна бути,коли гроші отримає. Ви вже отримали допомогу від громади?
Крию матом страшно• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
А чому тоді ці довідки не видавати?
Почекайте,там треба купу наказів зробити,поки він в учбовому центрі,ще не розподілений в частину
І звикайте,в армії все робиться довго.
Не псгікуйте,буде вам і довідка
Господи,думали б щоб чоловік живий був а не про подарунок дитині.
Ответ дляУравнобешенная
Я звідки ви знаєте, що я не маю цю інформацію. Але тому хто написав щиро дякую,це дуже цінна порада.
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ні,не отримала нічого.
Уравнобешенная• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Бо ви тільки й робите, що огризаєтесь в темі
Тут бачу багато дружин таких же військових, хочуть допомогти, а від вас один негатив невідомо чому
Зам. зав. Анонима• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ні,не отримала нічого.
Так а місто яке. Є громади, де і 40 тис дають
Зам. зав. Анонима• 12 декабря 2024
А які пільги дітям? Це захід країни?
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У кого можно отримати цю допомогу?
hrystia• 12 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
але ж вам надали пільги з певним документом. Знаю що часто відмовляють лише з довідкою, без убд. Тут від конкретних людей на місцях залежить.
Тільки довідка форма 5
ВЫВсеВрете• 12 декабря 2024
Слухайте, Ви кидаєтеся на людей, які Вам хочуть щось роз´яснити. Я вдова військового. В 14 році в мене голова за чоловіка боліла , бо армія була гола ,боса і в вінку. І перше , що мене тоді турбувало - це каска, бронік і бєрци. І щоб живий повернувся. Про пільги навіть думки не було. А мою дитину в школі цькували за те, що батько воює.
Вгомоніться. Все в свій час отримає.
hrystia• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Як його звільнять за прогул? Людина служить. Це заборонено законом звільняти.
Але, для місця роботи, справді видають довідку.
Ответ дляВЫВсеВрете
Вгомоніться. Все в свій час отримає.
Не подобається щось, я нікого не тримаю в цій темі. Так я зла, можливо,тому що є причини. Все.
hrystia• 12 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Довидку 5 переслал мне на телефон в первые дни , сообщил что служит и ту справку переслал в школу (клас. рук, сказала пригодится), у нас в поселке регулярно дают помощ для семей военнослужащих- уже получила.Сразу же можно оформить денежную помощь в размере 10000 военному,тоже оформила, всё пока.Ни на что не надеюсь и не жду.Но он у меня не убд, забрали в середине августа.
А як ви оформляли допомогу? Нічого про це не чула.
Калинові вуста• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Удалено администрацией...
ЧорноброваЯ• 12 декабря 2024
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
Не кажіть)
Немає бажання вже підказувати
Цікаво, чи знає за пайки в тцк раз на місяць?))
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
Бан?
Калинові вуста• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Бан?
Удалено администрацией...
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
жалоба!
кураГАЛЯ• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Залиште ваші причини при собі. Бо якось у інших служать і їхні жінки до оточуючих не відносятся з позиції, що їм всі й усюди винні. Вам по темі багато дали корисних порад і підказали які документи запитати у чоловіка. Запасайтеся терпінням та збирайте документи з якими будете давати запити на належні вам пільги.
Калинові вуста• 12 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
жалоба!
Удалено администрацией...
Ответ длякураГАЛЯ
А где вы видели, чтобы я распространялась о причинах? Не надо меня учить жить и давать советы там, где я не просила.