Марс атакует• 13 декабря 2024

Хто хвалив молочку Галичина?

Купила масла сьогодні Галичина.
Масло там лише в назві, а не в пачці, годитися для тіста.
Вбигудях• 13 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
А я не відчувала вершкового солодкого присмаку
А с чего вы взяли, что производитель ставил перед собой задачу создать масло со сладким сливочным привкусом?
ХвостПистолетом• 13 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
При чем тут Ваше село ? Может Вы в горном районе и там только овцы козы? Я документы оформляю по аграриям и животноводам, то ситуации получше Вас знаю.
Вінницька в Житомирська обл
Ще два роки тому - було повно корів на пагонах. Документи то оформляють.
Де тварини ??
Санта Барбара• 13 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
спробуйте тест з гарячою водою на рослинні жири
Як?
Червона рута• 13 декабря 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Вся молочка в Україні не з цільного молока, користі жодної.
Беру в людей які тримають три корови породи джерсей.
а аналізи на лейкоз та бак.посів молока ті люди Вам показували?
Дама_из_рекламы• 13 декабря 2024
Автор, вы сделали в домашних условиях лабораторные исследования? Каким образом вы определили, что это не масло?
НуКаНаКа• 13 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
Воно не смачне.
Завжди дивувалася коли масло Галичини хвалили. Воно мені як зі старого солона, чути старим.
З горіха зерня• 13 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
В какой области есть коровы?
В Харьковской. Одно хозяйство было в оккупации, 60 тыс скота (коровы и свиньи) умерли от голода, местных не пускали их кормить, мрази, не знаю что там сейчас, вряд ли работают. Другое хозяйство в оккупацию не попало, были под обстрелами, прилеты, но они молоко по селам и в районный центр бесплатно привозили первые 1,5 месяца, потом особо одаренные нагребали по 20 литров и перепродавали, мамочкам для детей не хватало, стали продавать за 5 грн. литр, потом за 10. Они и сейчас работают, численность коров у них не знаю. Это только те, что я знаю, конечно это не все. Само собой в других областях тоже есть хозяйства.
Червона рута• 13 декабря 2024
Ответ дляСанта Барбара
Як?
в гарячій воді розчинити шматочок масла. Якщо стане вода мутна, біла - тваринний жир, якщо прозора, а зверху лише плаватиме жир - рослинні жири. На ютубі є купа відеоінструкцій
Усатая полосатая• 13 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
20 років беремо в них. Корови породи джерсей. Ідеальні умови утримання. Я до них додому їжджу по продукцію.
З горіха зерня• 13 декабря 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Це так було до 22 року, то ще більш менш. Було
Зараз, де ці фермери ? В мене будинок в селі, хрещена- в селі, іншої області не фронт і близько, я багато катаюсь за кермом в Україні . Я жодної корови в цьому році не бачила
В Польщі є, в Німеччині повно, в Нідерландах
В нас аграрна країна - де вони ?
В хліві закриті весь час ??
Приезжайте, покажу, у моей соседки есть.
З царем в голові• 13 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Аналогічно, купую яготинське, молоко, правда ціна нього вже зашкварна, донька любить полуничний коктель, масло теж їхнє купую.
А ще ’на здоров´я’ Люстдорф, йогурти, типу ’бошгарський’, ’турецький’, молоко, масло.
https://www.loostdorf.com/our-products/jogurt-gust...

Хто там фукає, хваліть, що там у нас є якісне-смачне ?
Я точно знаю, що Молокія закуповує молоко з ферм які знаходяться в поряд де живуть мої батьки. Двічі на день повз їх хату їздять молоковози.
Тож хоч яка ь частина молока в продукції є.
ЧупакабраЗеБест• 13 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Да, согласна, молочка очень опасная штука сейчас. Помню историю знакомой, у которой ребенок после молочного сырка Виммбилльданн потерял сознание, еле спасли.
капец, так что с ним случилось? что именно произошло?
Червона рута• 13 декабря 2024
Ответ дляУсатая полосатая
джерсей також можуть бути лейкозними, просто почитайте, чим це шкідливо - пити молоко лейкозной корови. Ви при доїнні присутні були? Доять апаратом? Контакний спосіб? Чи руками? Тара, цідилки як дезинфікуються?
Просто попросіть результати аналізів, та їжте потім спокійно.
Стебель березы• 13 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
А я удивляюсь кто эти люди, которые покупают йогурты. Люди, вы шо, вам совсем вкусовые рецепторы отшибло? Они же едучие, либо приторно кислые, воняют ароматизаторами в открытом состоянии до полуметра. Как можно это есть?!
Так не купуйте ті, що смердять Завжди оцей купую, абсолютно нормальний йогурт.
Червона рута• 13 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
найкращим вважається молоко, як береться у коров на фермах. Так всі показники витримуються в нормі. А з домашніх (людських) коров - то вже не така якісна продукція. До війни в Житомирській області були дуже високотехнологічні господарства, молоко від корів яких одразу їхало у Францію. Але там був контроль ще від вирощування зерна та виготовлення комбікорму цим коровам на їжу
З горіха зерня• 13 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
У меня когда-то мамина домашняя сметана сбилась в масло, там ни сладкого вкуса не было, ни даже сливочного, вкус был нейтральный, хотя молоко вкусное было, сметана и творог тоже. Это конечно от молока зависит, у каждой коровы оно разное, от того чем кормят зависит, но думаю многие производители грешат ароматизаторами.
ХвостПистолетом• 13 декабря 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Одна корова - це сила звичайно !
Санта Барбара• 13 декабря 2024
Ответ дляУсатая полосатая
І на альпійських лугах пасуться?
Усатая полосатая• 13 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Пані, що ви вже так розхвилювалися про якість мого молока ?
В мене тато ветеринар, в людей 20 років купуємо. Все гаразд. Ще спати не зможете через моє молоко
Усатая полосатая• 13 декабря 2024
Ответ дляСанта Барбара
І на альпійських лугах пасуться?
Альпійські луги обробояють пестицидами
На українських
Тень льва• 13 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Білоцерківське теж наче більш менш мені
В ньому виявлено рослинні жири
З царем в голові• 13 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Це справжні коровʼячі ферми австрійських поиід здається. Там дотримується вся технологія. У батьків є магазин куди привозять це молоко на розлив. Решту скуповує Молокія.
Воздух в банке• 13 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
Покажіть пачку, будь ласка.
Бо є міста, де деяких продуктів, які рекондують взагалі нема, бо виробника не пускають в область монополісти
Дуже смачне і дійсно з молока
АнтиТанкист• 13 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
То и произошло, что ребенок впал в кому, остановилось дыхание. Еле спасли.
АнтиТанкист• 13 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Спасибо, посмотрю в магазине. Такой, вроде, не видела.
НеКонец-Света• 13 декабря 2024
Сметана их 20% нравится
Червона рута• 13 декабря 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Борони боже, щоб я через чуже молоко чи навіть чужих лейкозних корів не спала. Але ви того, що я запитувала, не бачили, раз агресуєте, бо ж не можете виключити можливість наїстися/напитися всякого від ’перевірених’.
Тато ветеринар виник, а в наступному повідомленні може бути, що і корови татові, і теж ветеринари)))
ПлюшкамиБалуюсь• 13 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Цікаво чи можна зробити аналізи самому. Творог і молоко купую в одних і тих же людей, але все тільки в термопереробку (млинці, вареники, запіканки), якби можна було зробити аналіз, то давала б творог дитині без обробки.
ПлюшкамиБалуюсь• 13 декабря 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Це тоді, як в маркетах молоко по 70 грн/літр, ех щкода, що далеко.
Червона рута• 13 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
На лейкоз беруть кров у тварини. Бакпосів, жирність, плотність білка - можна з молока і самим, в теорії