Г@Л@В@ломка• 14 декабря 2024
Вопрос тем, кто не отказался от деда мороза?
Вот вы типа так привыкли, всю жизнь и прочее. А вы и другие аналогичные праздники и традиции ревностно соблюдаете? Ну как нас в школе заставляли и воспитывали (под указом партии).
Например открытки к 7 октября день октябрьской революции. Парады были, выходные. Открытки подписывли и рассылали. Было? Было. Ну и что, до сих пор отмечаете? Это же детство, концерты, парады? Или все таки отказались? Так и дед мороз с той же оперы)).
Да, я блондинка!• 14 декабря 2024
А якшо я з Діда Мороза перейшла на Санта Клауса, так можна? Хоча, в мене діти такого віку, що їм байдуже в що не вірити, в Діда Мороза чи Санта Клауса))
ТрамвайGirl• 14 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ви ж з Києва, і я з Києва, ваша родина наслідувала кацапські традиції, моя українські, ми святкували Миколая, як і всі українці
І як же ви його святкували?🤣 Ви вже як брешете, то не забріхуйтеся вже аж так... Може ви і даждьбогу поклонялися, ну то таке, ваше сімейне, не треба писати, що святкували українці і кияни.
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Коли Новий рік, а коли Миколая? Яку перемогу над Миколаєм, якщо його не святкували в Україні?
Вітаю,якщо в Україні Ви не святкували Миколая.Потомки більшовиків?
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Я 1976 року, народилася в Києві, була інколи у нас не святкували Миколая, бабуся з Вінничини, де купа українських традицій, але про святкування Миколая і там не в курсі були. А тут звідкись це вже українське суі´ято і традиції,які нібито заборонили
А звідки бабуся потрапила на Вінничину?І нащо брехати,що тут не святкували Миколая.Пишіть особисто за свою родину.
Злюсь до кипіння• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Я зранку з-під подушки діставала смаколики. А ви пишіть, що хочете, мене подібні слова не зачіпають
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Удалено администрацией...
У Вас вуса відклеїлись.І з союзників не треба так глузувати.Після зробленого для України.
ТрамвайGirl• 14 декабря 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Я в Киеве родилась и живу всю жизнь. Рождество никогда не отмечали, про Николая узнала в 2015 году, ребенок из сада информацию принес
Вперше свято Миколая в Києві відсвяткували вм1990 році, але деякі ’кияни’ стверджують, що всі святкували. Дивина Тай годі
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
При чем тут партия к деду морозу. У вас смешалось в кучу всё, кони, люди. Дед мороз сказочный персонаж из нашего детства и я рада, что и у моего сына эта сказка была и вера в чудо.
Діда Мороза придумав організатор Голодомору постишев.Гарний персонаж
ТрамвайGirl• 14 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
А ви взагалі історію України вивчали? Мабуть не дуже добре.... Поляки для українців були нічим не краще за рашиків. Але вам чомусь це невідомо. Може таки побачите історію свого народу та країни?
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
Это из той же серии что и ’веками забороняли мову’
Чотириста років українську мову забороняли.Смішно?
ПробілНеПрацює• 14 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Горе от ума
75В• 14 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
А как к ним надо относиться после их блокировок границы и порчи нашего зерна?)
ТрамвайGirl• 14 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
В ченці звідки, мій рід по матері з Вінничини, Погребищенський район, народилася моя бабуся там,як і їх предки. Не святкували! Святкували лише на тих територіях, які були свого часу у складі Речі Посполитої, ну і можливо нащадки тих, хто проживав на тих територіях. Так що брешете як раз таки ви!
СкумбріяП8• 14 декабря 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я не застала ни 7 ноября, ни открытки, поэтому мимо.
А дед мороз как символ новогодней сказки был до моих 30+ когда один мудак на нас напал, а второй мудак распорядился сделать сказку вне закона. Но я под этих двух п**сов не подстраиваюсь
Я вроде тоже, но приходится :(
Злюсь до кипіння• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Ото совєтами залякані люди були, лише діда мороза розуміють і поважають, українці свої традиції проносили із покоління в покоління, а хтось лише кацапське розуміє, чи просто прикидається дурнем, щоб довести, відсутність українських традицій
СкумбріяП8• 14 декабря 2024
Ответ дляМенее Более
Мені 40. Дєд мороз був тільки в школі. До 92 року. Діти мої і знати не знають хто це такий
Рукаліцо можете не ставити. Ми в різних культурнах виховані. І зараз це дуже відчутно
Дуже радію, що я не те ’ насєлєніє ’ яке хоче захищати путін
Вы просто переобуваетесь легко, власть меняется и все вы уже готовы :)
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Удалено администрацией...
ТрамвайGirl• 14 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
У вас проблеми з розумінням написаного? Не було у нас традиції святкувати Миколая! Було Різдво, колядки, Івана Купала, Спаса і купу всього, Миколая не було, було просто церковне свято святого Миколая, ніяких традицій зі святкування і солодощів під подушкою не було!
Бяки-козяки• 14 декабря 2024
Туда же стояние у памятников с потерей сознания как минимум двух школьников. ’Крестные ходы’ с красными тряпками по 10- 15 км так как в школе и на работе заставили. ..
СкумбріяП8• 14 декабря 2024
Ответ дляКопуша
И по теме размышлений автора в стартопике - 7 ноября не привечаю, а вот первомай праздники очень даже. И дело даже не в ’Мир.Труд.Май’, а это такие дни, когда работающий организм просто требует отдыха и перезагрузки. Так что можно их назвать хоть День Президента и Верховной рады, абы выходные были
Мир труд май звучит позитивнее, чем президент и верховная рада :(
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я так думаю,або російські тролі в нас в гостях,або нащадки комісарів.Не переймайтеся.Не варті вони того.
Небоброїдка• 14 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Да, очень смешно
ТрамвайGirl• 14 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Удалено администрацией...
Ви в адекваті? Впевнена, що ви не киянка і скоріш за все взагалі зараз не в Україні.
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Ви нічого про киян не знаєте,або ваші родини були сталіністи-більшовики,де ви витягли 1990 р?
Бяки-козяки• 14 декабря 2024
Ответ дляНаливайКа
Вообще, 7 ноября, а не октября. Да и никто особо ж и не праздновал дома. А на парады и митинги людей добровольно-принудительно сгоняли.
И тем не менее, так свято чтят наследие тех, кто заставлял, сгонял...
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Я нашу історію знаю.Можете не розпалювати те,що давно пора забути.
ПробілНеПрацює• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Скорее всего внучка-правнучка полицая, который немцам подлизывал
Злюсь до кипіння• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
То у вас не було
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ для75В
Доброго було зроблено набагато більше.
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Удалено администрацией...