ДеньгиНеСдаю• 14 декабря 2024
Творог домашній дуже гірчить, чи можна котам, чи викинути?
Робила сама, було два пакета кефіра і один протермінованого молока,
В рот не ложи• 14 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Коти дворові, але ж не травити їх
Выкинуть или в духовке с яйцом прожарить.
Железобетон• 14 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Коти дворові, але ж не травити їх
Котам творог не можна. Але думаю дворові ще й не таке їдять
ДеньгиНеСдаю
• 14 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Воно то так, але я бачу як іноді щось накладуть їм і вони навіть не підходять. Мабуть, багато хто підгодовує нормальною їжею
Кіма кепка• 14 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Коти дворові, але ж не травити їх
Домашній сир може гірчити, коли корова запускається. Він не шкідливий, просто гіркий на смак. Тварини не постраждають.
ДеньгиНеСдаю
• 14 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Та який він домашній.
Ну так, не з базара
Мала на увазі, що сама його готувала
ДеньгиНеСдаю
• 14 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
До речі у мене і собака їсть, а чому не можна? Хіба вони не люблять молочне?
Жінка з перцем• 14 декабря 2024
Коты сами решают,что им можно. Мой кот ест творог,здоров как бык.
Новорічна пальма• 14 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ну так, не з базара
Мала на увазі, що сама його готувала
Молоко все испортило, молоко,это же не молоко это белая вода,если постояло ,сгорело вот вам и результат,горький творого
Колупалочка• 14 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Собаки теж..В нас стафиня , їй 12 років, здорова, ніколи не мала проблем, половина того, що тіпа їй не можна для неї улюблена їжа. Кістки лопаткові гризе як насіння, любить солодке, шоколад, цукерки, ганяє як молода, хоч і з займою вагою.