Я_з_Франека• 14 декабря 2024
Наскільки складно отримати нові знання в 40 років?
Хто вчився в 40 років? Освіта, курси тощо. Чи відчували ви, що знання даються складніше, ніж в 20? Чи нові знання "заходили" добре?
Невгамовна Бу• 15 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Навчання на іноземній мові рівня С1-С2, в мене максимально середина С1. Лектор не буде два рази повторювати. Мене не лякає програма навчання, мене лякає мова, на якій будуть викладати. Мені потрібно вивчити і її до такого рівня паралельно вивчаючи матеріал (а ось це вже лякає).
Берете відеоуроки і передивляєтеся в записах, сьогодні це не проблема.