Я_з_Франека• 14 декабря 2024
Наскільки складно отримати нові знання в 40 років?
Хто вчився в 40 років? Освіта, курси тощо. Чи відчували ви, що знання даються складніше, ніж в 20? Чи нові знання "заходили" добре?
Саджу все зарання• 14 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
Поверьте мне, 20-ти летние которые сейчас приходят на работу после ковидных и военных онлайнов в разы уступают людям 40-60 в плане усваиваемости новой информации и концентрации внимания
Брехня
Цветочница• 14 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
Дети в 40 у многих подростки, не надо бежать домой кормить,из сада забирать итд
Мне 41, моему ребенку (первенцу) 3.
Извините 😁
Папобус• 14 декабря 2024
Зараз вчу бухгалтерію з нуля зразу на виробництві (треба людина, бо бухгалтер, що вела цю дільницю в Німеччині, підприєємство відновило роботу... терміново треба було робочі руки, робота за компом, ексель, 1С, взяли), маю диплом, але по ньому не працювала 20 років... Не просто, втомлююсь, але світло в кінці тунелю вже бачу
Папобус• 14 декабря 2024
Мені 48м. Таке дрібне основне по участку, вже через місяць робила вправно, але тепер мені хочеться розуміння процесу, перед роботою слухаю онлайн, вечером після роботи не сприймаю, а ранком так можу вникнути в питання.
Я_з_Франека
• 14 декабря 2024
Ответ дляПапобус
Блін, це нереально круто!!!
Папобус• 14 декабря 2024
Бухгалтерія в практиці не така як в теорії , ну ще залежить хто пояснює. Я в свій час любила лекції з бухгалтерії в нас була викладачка, що цікаво розповідала
НЛОша• 14 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
Мне 41, моему ребенку (первенцу) 3.
Извините 😁
А у меня подростки. Не извиняйтесь
Я_з_Франека
• 14 декабря 2024
Ответ дляПапобус
В мене будуть курси відразу з практикою, лектор не буде розповідати тільки теорію. Плюс вчити актуальні бухгалтерські програми на комп´ютері
Папобус• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Блін, це нереально круто!!!
перший місяць була в шоці: куди я потрапила і для чого воно мені (погодилася лиш ради чоловіка, щоб його підтримати, бо він сюди переїхав працювати ще в березні на топову посаду ), а далі все стало прояснятися. 2 місяці і я самостійно роблю 75 % роботи, це без питаннь: а як, а що, а чи це правильно?
Я_з_Франека
• 14 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
40 это вообще не возраст,молодая женщина
Та я себе в бабці не записую. Мене не лякає бухгалтерія, мене лякає мова, на якій будуть викладати. В мене В2-середина С1. Навчання для С1-С2 (специфічна термінологія)
Папобус• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Я потрапила машиною часу в кінець 90х початок 2000х, тому була шокована порядками на підприємстві після високорозвинутого підприємства, де працювала до війни. Ну значить заслужила порівняти як треба і яке буває ...
Папобус• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Та мова то не проблема, побачите
Я_з_Франека
• 14 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
А у меня подростки. Не извиняйтесь
В мене старша підліток і молодша дошкільного віку
НЛОша• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Все у Вас получится!
Цветочница• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Дякую, любі
Моей подруге 48, В2 дойч, учит бухгалтерию. В конце августа уже арбайтен. Так что все возможно, хоть и сложно!
Olivia 666• 14 декабря 2024
Моя мастер офигенный колорист,в 43 начала осваивать новое направление -тритментолог. Это кератин,ботокс и прочее для волос.
Когда оно нравится,то и прёт к учёбе. Ей нравится. А блогерша одна есть,в 45 пошла учиться на психолога. Хоть мозги шевелиться начали,по её словам. Но говорит что относительно легко.
Всё возможно,важно не забросить и постоянно в себе поддерживать это стремление,цель.
Я_з_Франека
• 14 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
Круто! Дякую!
Срочнокпсихологу• 14 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
Сложно, но можно. Сложно физически, потому что в повальном большинстве у всех семьи. Тяжело совмещать быт и учебу…
Именно, основная проблема в этом, а не в возрасте.
Срочнокпсихологу• 14 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
А у меня подростки. Не извиняйтесь
А у меня в 42 полный набор, и подросток, и 3.
Автор, учу английский и параллельно осваиваю 2 новые программы как консультант, то есть очень глубоко, это моя основная работа. Работа с овертаймами и как выше написала - есть ребёнок 3летка.
Если бы я только училась и не работала, то сам возраст не мешает абсолютно. А так то тяжко конечно, особенно если мало спишь подряд несколько дней, тогда новое ну очень туго идёт.
Времени на себя вообще нет. В субботу например стараюсь ничего не делать по учёбе, по работе, чтобы мозги проветрить, а в воскресенье уже приходится.
Мадам Тю-лю-лю• 14 декабря 2024
Мені 44, я вчуся, мені цікаво. Але я вчуся все життя, тобто ставлю собі ціль вивчити щось нове, отримати досвід, здобути навичку. Тому мені не складно. Але часу завжди не вистачає ((
Невгамовна Бу• 14 декабря 2024
Ніц складного, звідки цей ідіотський стереотип?
Ну можливо повільніше вивчатимете або слухатиме двічі замість одного разу, але ж ви навпаки розумнішаєте з віком, а не деградуєте, з чого б навчання раптом стало неможливим?
Цветочница• 15 декабря 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну ничего, тяжело но преодолимо!
Я_з_Франека
• 15 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Навчання на іноземній мові рівня С1-С2, в мене максимально середина С1. Лектор не буде два рази повторювати. Мене не лякає програма навчання, мене лякає мова, на якій будуть викладати. Мені потрібно вивчити і її до такого рівня паралельно вивчаючи матеріал (а ось це вже лякає).
Срочнокпсихологу• 15 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Хорошо если материалы после обучения можно самому почитать, уж если что, то переводить их по первах.
У меня дочь на английском учится тех специальности, уровень определяли в2 перед этим, то некоторые предметы как раз не особо технические повторяла по материалам, ну типа менеджмента, а вот с более точными лексикон очень ограничен, проблем не было с самого начала.
В бухгалтерии не очень много спец терминов, в2 должно хватить.
Срочнокпсихологу• 15 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
Ну ничего, тяжело но преодолимо!
Да, прорвёмся!
На самом деле вспоминаю себя в 20, то тоже не на чиле была - с 18ти работала и при этом красный диплом. Но если б ту меня в эти обстоятельства, то наверное я б просила остановите землю - я сойду
Только жизненный опыт помагает не сойти с ума и двигаться дальше.