Булькаю• 15 декабря 2024
Надо к мастеру? Брови
К мастеру никогда не ходила. В одной брови есть родинка - это усложняет коррекцию . Посмотрите, совсем ужасно ? Надо пойти к мастеру ?
Сільський ансамбль• 15 декабря 2024
В мене схожа форма не хожу.
Сама підправляю.
І родинка була як у вас тільки трохи вище.
Видалила лазером
Сама підправляю.
Видалила лазером
Продаю витрішки• 15 декабря 2024
А чим майстер впм допоможе? Купіть віск для вкладення, олівець.
Булькаю
• 15 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
В мене схожа форма не хожу.
Сама підправляю.
Видалила лазером
Сама підправляю.
Видалила лазером
У меня прям в волосах , боюсь потом там шрам будет и волосы расти не будут
Булькаю
• 15 декабря 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Гарна форма, трохи тіней чи олівця і все ок
Всегда кажется , что взгляд угрюмый и надо убрать волосинки в этом месте
Продаю витрішки• 15 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Я б ще товстіші віростила навпаки
Сільський ансамбль• 15 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Не прям ,а трохи вище.
Порадьтесь з дерматологом на рахунок волосся
Подтяжка• 15 декабря 2024
я не люблю это помешательство на бровях Брежнева
часто девочкам с утонченными чертами рисуют побольше да потемнее, это выглядит грубо и не красит ( субьективное мнение)
булоТАЙминуло• 15 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Вы так глаза не напрягайте на фото. Норм брови, не страдайте х...ней.
Сиреневая цапля• 15 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
У мене була родимка на нозі, з якої росло кілька волосинок, родимку видалили, а волосинки так і ростуть.
3@йk@• 15 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Волосы вы дорисуете
А этот нарост, ну такое
ПолБатона• 15 декабря 2024
У мене також є родинка в брові. Корекції не заважає. Фарбують хною. Але мені здається, що у вас гарна форма брів, додати кольору можна за допомогою косметики. А ні, то можете сходити до майстра і спробувати те ж фарбування хною. Тільки подивіться її роботи. Тому що реально багато майстрів, які не враховують індивідуальність клієнта і роблять всім, як по кальці.
Томатико• 15 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Ничего не будет. Удаляйте да и все. Я и больше удаляла нет и намёка что что-то было.
Царевна в уггах• 15 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Тоді будуть тонкі брови - не варто )
Скользкая• 15 декабря 2024
Майстер робить гарно,але це треба або самому робити постійно,або ходити.Ви цим займатися не будете.
Скоро_вчера• 15 декабря 2024
Хорошие брови. Можно к мастеру, можете сами дома оформлять, можно вообще не трогать натуральность в моде.
Булькаю
• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
родинку удалить,она стремная и в нехорошем месте
Ходила к дерматологу , обычный невус , волосы я с него стараюсь не рвать , подрезаю