Сонечко• 16 декабря 2024
Дитина подихала половину небули Пульмикорт 0.5 без фізрозчину
Раптово до ранку стеноз гортані розвинувся, то як завжди спочатку проживав Беродуал щ фізрозчином, а через 15 хв. дала Пульмикорт дихати, і щось він швиденько закінчився.
І згадала, що не додала 2 мл фізрозчина(
Дитині наче нормально, але нічого страшного, хто в курсі?
Джавеліна• 16 декабря 2024
Моїй дитині назначали пульмікорт і без фізрозчину, ще й робили акцент на те, що його взагалі не треба розводити.
ДолькиКабана• 16 декабря 2024
Нічого страшного. Воду додають, тому що небулайзеру для роботи треба від 2 мл рідини.
А нашкодити воно не нашкодить
Калинові вуста• 16 декабря 2024
Доброго ранку, нічого страшного,мені лікар казав навіть не розводити його,так що не переживайте
П.С моєї дитині тоді 4 роки було
Мизимец• 16 декабря 2024
Мені лікар останній раз казала, що вже і в купі можна інгалювати:1мл фізрозчину, беродуал, пульмікорт
Файна дівка• 16 декабря 2024
Автор, після інгаляції чистим Пульмікортом треба вмивати обличчя і пополоскати рот. Може бути молочниця, слідкуйте
Весела бджілка• 16 декабря 2024
Ним і дихають без фізрозчину. Педіатр призначає так. У нас хороший педіатр, без зайвих призначень
Місячне Сяйво• 16 декабря 2024
Ответ дляСекретница
А який в дитини діагноз, що ви даєте їй такі тяжкі ліки?
В пості написано - стеноз.
Місячне Сяйво• 16 декабря 2024
Ответ дляСекретница
В пості написано - стеноз гортані.
Секретница• 16 декабря 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
В пості написано - стеноз гортані.
То вже після сталося
А який діагноз, зо дитина дихає такими важкими препаратами
ЯНаПэПэ• 16 декабря 2024
Ответ дляСекретница
То вже після сталося
Ні, стеноз (спазм) знімають ліками.
Сонечко
• 16 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Дякую, прополоскали, вмилися☺️
Сонечко
• 16 декабря 2024
Ответ дляМизимец
Ото в них регулярно зміни, ще старшій дитині теж вкупі дихали вентолін з пульмикортом та фізрозчином. Потім кілька років потому стали вже меншій строго спочатку Беродуал, потім розведений Пульмикорт.
Вже самі не определяться)
Сонечко
• 16 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Бачте, у на і в стаціонарі, і сімейний завжди розведені інгалірувати виписували.
Сонечко
• 16 декабря 2024
Ответ дляСекретница
То вже після сталося
Це як ускладнення майже кожного орз, якась сімейна особливість. І в мене ларінгіти частенько були, але я хоч не задихалася, в дітей стенози по різному якось починалися, але лікування завжди однакове. Старша дитина переросла рокам к 8, то просто чекаємо та знімаємо приступи молодшій. Але важко, в неї прямо дуже швидко розвивається, не так як в старшого
Секретница• 16 декабря 2024
Ответ дляСонечко
Вашій дитині при звичайному орз назначають такі важкі препарати?
Почекуха• 16 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Автор же написала, що при стенозі. Ви мабуть не в курсі, що таке стеноз. Це коли дуже швидко розвивається набряк дихальних шляхів, за хвилини, і дитина не може вдихнути повітря. І тоді цей набряк знімається гормоном, яким є пульмикорт. Це найшвидший і найдієвіший спосіб. В мене малюк хворіє рідко, але коли хворіє, то майже зажди в перші дні трапляється цей стеноз, як правило, уночі, як і належить всяким халепам, тут дитина дихає, а тут вже задихається. Тому, якщо діагностовано таки стеноз, тут без варіантів. Або швидка і те ж саме, тільки в уколі. Але нахіба, якщо можна тихенько подихати