ротцвеники• 17 декабря 2024

Чи можна виїхати матері з новонародженою дитиною, чи приймуть?

Всім привіт!
Проживаю в Києві, з початку війни тут з чоловіком.
Скоро народиться перша дитина, мені 40 років.
Розглядаю варіант (на крайній випадок) виїхати з країни, якщо станеться щось погане в Києві, буду їхати з новонародженою дитиною.

Підскажіть, може хтось в курсі, чи приймають матерів з дітками в Нідерландах і чи є шанс там отримати житло окреме (бути в лагері для біженців мінімально). Нідерланди - бо знаю англійську B1-B2 рівень.
Можливо порекомендуєте іншу країну.
Буду вдячна всім заздалегідь за відповіді.
Тень льва• 17 декабря 2024
Ответ дляДлинноНожка
Ну, то розглялайте Польщу, краків наприклад
Краще великі міста не розглядати
Оренда космічна , черги кругом ( лікар , садочок ) - тим паче що автор до роботи не привʼязана
автор ротцвеники • 17 декабря 2024
Ответ дляДлинноНожка
Дякую, буду думати про Польшу ретельно
Анчо Ус• 17 декабря 2024
Ответ дляФима Собак
Вопрос в том как женщина с новорожденным на руках будет искать квартиру. Сейчас жильё даже тем, у кого нет младенца на руках и есть работа и стабильная з\п очень сложно найти.
Ви на власному досвіді? Ми родиною знайшли швидко без роботи і доходу за місяць, але спочатку прописались у знайомих.
Карусель-весель• 17 декабря 2024
Ответ дляФима Собак
В Швейцарии дети идут в сад с 4 лет ). И самое главное, ваша знакомая выехала с ребёнком в начале войны, когда были совершенно другие условия для украинских беженцев.
Да, киндергартен с 4х лет, но в шпильгруппы начинают ходить намного раньше, и соцслужба это оплачивает
автор ротцвеники • 17 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Краще великі міста не розглядати
Так, теж про це думала, великі міста наразі оверпрайс по оренді
ДлинноНожка• 17 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Краще великі міста не розглядати
Нема ніяких черг, аренда як і в інших містах
Тень льва• 17 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Так , якщо немає планів на роботу в корпорації то повятові міста для адаптації мамі з дитиною кращі
Идууу--уууу блин• 17 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Дякую за адекватний коментар, також думала щодо Польші, маю польське коріння, зможу там придбати житло в перспективі....єдине що бентежить - їх ставлення до українців....принаймні те що читала/слухала
Автор, тут набігли біженці і показують себе в усій красі.
Їм головне самоствердитися, які вони молодці що вже сидять там майже 3 роки і таке враження, що якщо хтось ще приїде, то їх соціал стане меншим.
Це ж типова картина їх повідомлень-’а що ви 2,5 роки думали; нових вже не приймуть; ви ніколи не будете на одному рівні з раніше виїхавшими, чого ви сюди претесь?’’.
По темі -якщо не спокійно, пробуйте. Не все так страшно як залякують.
Тільки ідьте в країну з соціалом, бо з маленькою дитиною працювати вам не вдасться
автор ротцвеники • 17 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Ну я працювала віддалено кілтка років, тому сподіваюсь як зможу працювати знову - теж знайти віддалений варіант
очки_ннадо• 17 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Ви фаталіст?
Звісно люди продумують що я буду робити якщо …
Але як шахеди не літають то форс мажорів не буває
Реалист
Тень льва• 17 декабря 2024
Ответ дляДлинноНожка
Так , оренда в Кракові та Гданську такі самі як у тчеві
Фима Собак• 17 декабря 2024
Ответ дляАнчо Ус
На собственном опыте. Правда я живу в другой стране и ребёнку было 3 года и язык я ещё неплохо знаю и пришлось потратить 3 месяца , чтобы найти отдельную квартиру, которую оплатит социал. И это мне очень круто повезло, что я так быстро нашла.
Творю чудеса• 17 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
А вы пробовали с новорожденным без электричества, когда даже питание невозможно приготовить и помыть? А так то да, конечно, заграницей сложнее)))
Ви ж розумієте, що 50/50. Там взагалі один, як кудись вийти/купити щось , а якщо захворіє мама? лікарня, дитину новонароджену куди? Звісно якщо хтось рядом, це не проблема. Без е/е- можна підготуватися, купити екофлоу, зняти дім з генератором і т.д., в залежності від доходів. Та й не весь день відключення.
В Києві всі виїхали з новонародженими? Ніхто не живе? Я вже вище писала, у мене знайома, навпаки, повернулась з Португаліі.
Идууу--уууу блин• 17 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ви - майбутня мама), повинні зважено підходити і не придумувати дурниць. Ви сама справитесь за кордоном з новородженим? Це не вдома, де рядом чоловік, батьки і т.д.
В чому проблема справитись аж з 1 дитиною?
КаваЗМолоком• 17 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
И шахеды не мешают? В каком районе Киева у нас такая благодать?
Дитина спить. Їх не чутно. Яка різниця в якому районі. Я теж сплю.
очки_ннадо• 17 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Про це автору і писала
Але у вас одні проблеми - шахеди і інших не буває
Да чего же не бывает? Вот вода пропала и свет мигает после взрыва, который был до тревоги.
Тень льва• 17 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
То вам важливий гарний інтернет і парк поряд :)- а це є не тільки в великих містах
Тень льва• 17 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
Я про одне , мені про друге
очки_ннадо• 17 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ну с хорошими деньгами можно подготовится, но если автор социал рассматривает, то это явно не ее варианты.

Не понимаю этих проблем, мы с мужем вдвоем, я сама все с ребенком и работаю с ним, все ок.
Анчо Ус• 17 декабря 2024
Ответ дляФима Собак
В Бельгії соціал окремо житло не оплачує. Є сума допомоги на родину або одну особу з неї оплачується все :житло комунальні страхові і т.д.
Тень льва• 17 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Та немає проблем поки все штатно
Просто може бути форс мажор і потрібно розуміти що робити - от і все
очки_ннадо• 17 декабря 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Разница такая, что в Соломенском не поспали бы.
очки_ннадо• 17 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Я про одне , мені про друге
Я вам про тоже, что в Киеве нет нормальной жизни из-за обстрелов.
Идууу--уууу блин• 17 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ви дійсно вважаєте, що в Києві чи в Україні всі жінки мають з ким залишити дитину, коли треба до лікаря чи в магазин? У всіх поряд бабусі чи чоловік біжить з роботи?
КаваЗМолоком• 17 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
Ага, там не сплять діти. Ну до чого Ви пишете.
Тень льва• 17 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
Я з цим спорю ? Не має нормального життя не тільки в Києві
Тому автор і розглядає варіанти
Але і пишу що вдвох з новонародженим варто подумати і про моменти зі здоровʼям якщо раптом щось
КаваЗМолоком• 17 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Тому автор і розглядає варіанти
Так,про це треба думати і як дорогу витримати, якщо сама їхати буде. Навіть в туалет не вийдеш
Творю чудеса• 17 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так, чоловік приходить з роботи і йде в магазин, або на вихідні закупиться. Якщо маму заберуть в лікарню, то так, або чоловік буде вдома з дитиною або інші рідні. А там вона сама буде.
Тень льва• 17 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Між треба до лікаря і госпіталізація - немає різниці ?? І все ж більшість не живе в лісі в ізоляції , а в іншій країні потрібен час щоб знайти знайомих - ніби очевидні речі
КаваЗМолоком• 17 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
Не вигадуйте. І там сплять люди і в Голосіївському і на Оболоні