ротцвеники• 17 декабря 2024
Чи можна виїхати матері з новонародженою дитиною, чи приймуть?
Всім привіт!
Проживаю в Києві, з початку війни тут з чоловіком.
Скоро народиться перша дитина, мені 40 років.
Розглядаю варіант (на крайній випадок) виїхати з країни, якщо станеться щось погане в Києві, буду їхати з новонародженою дитиною.
Підскажіть, може хтось в курсі, чи приймають матерів з дітками в Нідерландах і чи є шанс там отримати житло окреме (бути в лагері для біженців мінімально). Нідерланди - бо знаю англійську B1-B2 рівень.
Можливо порекомендуєте іншу країну.
Буду вдячна всім заздалегідь за відповіді.
Можливо порекомендуєте іншу країну.
ротцвеники
• 17 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
Так, чоловік приходить з роботи і йде в магазин, або на вихідні закупиться. Якщо маму заберуть в лікарню, то так, або чоловік буде вдома з дитиною або інші рідні. А там вона сама буде.
Так, все вірно, чоловік в Києві буде допомагати суттєво, за кордоном буде скоріш за все - набагато важче
Творю чудеса• 17 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Тут всі понаписували) Вам, головне, зараз не нервувати! Легких пологів! Всі сподіваємось на краще!
ротцвеники
• 17 декабря 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Не вигадуйте. І там сплять люди і в Голосіївському і на Оболоні
Ми живемо в Голосіївському, поряд часто літають та збивають, дуже чутно і страшно, моє ліжко в коридорі з 2 дня війни повномасштабної
Фима Собак• 17 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Да, киндергартен с 4х лет, но в шпильгруппы начинают ходить намного раньше, и соцслужба это оплачивает
Так шпильгруппе - это не детский сад и это как правило 1- 2 раза в неделю.
Гомосноб• 18 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Дякую за адекватний коментар, також думала щодо Польші, маю польське коріння, зможу там придбати житло в перспективі....єдине що бентежить - їх ставлення до українців....принаймні те що читала/слухала
Нормальне ставлення.
Син живе все ок.
Я працюю в польській компанії . Теж проблем немає.
Син живе все ок.
Гомосноб• 18 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
До чого ваш коментар?
Ви написали, що якщо оберете Польщу - буде е вчити мову.
При цьому виїжджати будете в крайньому випадку, тобто поспіхом.
Коли мову будете вчити? Це мпли на увазі. До цього вам писали, що в декреті є час мову вивчити
очки_ннадо• 18 декабря 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Ага, там не сплять діти. Ну до чого Ви пишете.
Не спят, а если спят, то просыпаются в истерике. У нас уже 2 раза окна выбивало, думаете поспите при таком?
очки_ннадо• 18 декабря 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Спят, пока над домом сбивать не начинают или не прилетит...
ротцвеники
• 18 декабря 2024
Ответ дляГомосноб
Мову буду вчити, якщо все-таки вирішу їхати в Польшу, зрозуміло, що з малою дитиною не зможу відразу працювати, тому план вчити мову під час декрету. Наразі не бачу сенсу вчити польську, бо розглядаю виїзд як крайній випадок і поки націлена жити в Києві.
Самая СоветЧиваЯ• 18 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Наскільки мені відомо, там англ всі/майже всі знають і спілкуються без проблем англійською.
Моя логіка - їхати в англомовну країну, але без пошуку спонсора, як в Англії
В Нидерландах разговаривают на нидерландском языке
Най хоч раз• 12 января 2025
Ответ длякнопкодав
Реально , у меня помощников нет
Ребенок здоровый и спокойый
Работаю онлайн
Ребенок здоровый и спокойый
Работаю онлайн
А скільки дитині? Ще не повзає і не бігає!
Най хоч раз• 12 января 2025
Ответ дляочки_ннадо
А вы пробовали с новорожденным без электричества, когда даже питание невозможно приготовить и помыть? А так то да, конечно, заграницей сложнее)))
Я народжувала в Києві в блекаут в 23 му. Все нормально і можна адаптуватися.
Най хоч раз• 12 января 2025
Ответ дляочки_ннадо
Ну да, много термосов и графики как бог пошлет. Вы жили так? Я да, а потому это куда сложнее жизни в нормальных условиях заграницей.
Ещё рекомендую попробовать успокоить ребенка, который криком исходит от испуга по ночам, так как над домом постоянно сбивают.
Я так жила. Все нормально.
Най хоч раз• 12 января 2025
Ответ дляротцвеники
Ну я працювала віддалено кілтка років, тому сподіваюсь як зможу працювати знову - теж знайти віддалений варіант
А хто буде з дитиною після 6 місяців? Як прчне лазити ходити…. Не попрацюєш повноцінно. Спочатку народіть і видно буде… краще іхати, де соціал є.
Най хоч раз• 12 января 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ви дійсно вважаєте, що в Києві чи в Україні всі жінки мають з ким залишити дитину, коли треба до лікаря чи в магазин? У всіх поряд бабусі чи чоловік біжить з роботи?
Згодна. Я теж без бабусі і тягаю дитину скрізь…