Навіть додати нічого.
Які вони придурки і тут ще є ті хто розповідає що до їх дітей дід мороз має приходити теж
Наталка -русалка• 18 декабря 2024
Ответ дляlisulya
Сидела автор у своих Америках, скучала перед сном. Думает чем бы заняться. А создам ка я срачненькую тему на Советчице, пусть украиночки, после тревоги, которая закончилась в 4.40 утра пар спустят, а я почитаю, повеселюсь
А що не так?
Lesy4ka987• 18 декабря 2024
Один негатив кругом свят.
Миколай, Різдво, Новий рік…
Праведики поливають помиями щедро один одного, коли правильно святкувати, які дати, Дід Мороз чи Санта.. олів‘є - зрада чи ні…
Люди добрі, святкуйте хто коли хоче, нехай прийде до вас хоч Санта хоч Мороз. Головне - добро в серці, в думках, у справах!
Не сійте зло між своїми, думайте своєю головою. Краще якісь добрі справи зробіть. Кінець року. 🎄
Миколай, Різдво, Новий рік…
А ничего, что на втором фото, явный фотошоп)? Я с этим работаю и знаю, что говорю. Вы весь мусор будете на советчицу тащить? Где же то, счастливое время, когда советчица советовала, обсуждала, шутила... Было классно. Зареклась заходить, да по старой памяти захожу...эх(.
Nikol-9a2f• 18 декабря 2024
А, це сталін-центр в баранаулі, де прогоняли «бармалєя-ліберала? 🤣🤣🤣
Відео цього дебіло- утрєніка завірусилося вже скрізь
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 18 декабря 2024
Ответ дляIncanto77
Тобто вас не парить, що якась типу проукраїнська особа, сидячи в америці шариться по російським помийкам, шукає гівно, щоб по суті потім притягнути додому те гівно, що вона там знайшла 😁 І чи не здається вам,що автор від своїх-рашабратів у своєму розумі і вчинках недалеко відійшла?
А ви не пробували подивитися звідки у авторки ця інформація, чи так за душу взяло наше презирливе ставлення до рашистів, що втратили здоровий глузд? І все, що залишається, це авторку порівняти з виходцями з рашки? ´´Рашабрати´´ - це хто, це ви так вбивць кацапських називаєте?
vasilisa-l• 18 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Все,кто любит слово совкодрочер, историю СССР не удосужились даже одним глазом почитать.
А що там? Щось нове дописали?
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Яка відношення дана інформація має до того ж діда мороза?По аналогії,якщо маньяк і вбивця їздить на автомобілі мерседес,то всім іншим треба відмовитись від цього автомобіля?
vasilisa-l• 18 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Наприклад, засудили культ особистості сталіна ще на початку правління Хрущова,винесли його тіло з Мавзолею,прибрали всі топографічні назви,пов´язані з ’вождем народів’.Це для вас нове?
Це старе .
Для мене нове, що його знову витягнули та повісили на ялинці
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 18 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Ніхто вам не забороняє діда мороза, і ялинку з портретом теж
Ответ дляuamarianka
конечно нормально.сейчас кремлевские троли выстроятся в хит парад и дойдет до того,что сталин отличный пацан.
у них там уже давно нормальный пацан, садик сделали с его ’уклоном’. Видела я вчера эту дурь в новостях. Смотрела и поражалась, как такое возможно в 21 веке??
памятники этому чудовищу тоже уже назад возводят.
vasilisa-l• 18 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Проведіть особисто для мене логічний ланцюжок між портретом сталіна і дідом морозом?Якби не було цього видуманого діда,то і сталіна на ялинці не було б?
За ланцюжком, то я якраз до совколюбиткльок. Вони вже привели: Сталін-дід мороз -олівє-хрущівки-мандарини... далі не читала)))
Mondays Child• 18 декабря 2024
Ответ дляprozerpina123
А вы конкретно в этот момент времени где и на каком фронте воюете? В чем выражается ваше ’ебетесь’?
Многие заграницей делают больше, чем те, кто не выехал
Например притаскивают сюда шлак с помоек или создают темы с кликбейтными заголовками? Героически борются на информационном фронте
.
Это больше всего напоминает политинформацию в школах сссра, когда училка размахивала перед носом у школьников картинками с голодающими детьми Африки и все что требовалось - единодушно осудить, причем хором, иначе не отстанут. А если нет, то повесим на доску позора. И чем автор отличается от такой ’училки’?
Ответ дляlisulya
Будем наряжать пальму. Как дань уважения самым ярым патриоткам. Которые г..неца из-за океана регулярно нам подкидывают
Я щороку поблю зенд мейд іграшки до ялинку. Це практично єдиний досуг наразі, бо дикрет. І навіть якщо чорт лисий придумав декорувати ялинку, мені все одно.
Льньки гортать всі коменталі. Про те, хто був ’батьком’ класичного Діда Мороза всі в курсі? І хто такий той Мороз згідно міфології? Цікавий персонаж, скажу я вам.
Мені прабабуся ще в дитинстві розповіла. З тих пір Дід Мороз до мене не приходив, бо я від його вигляду впадала в істеріку. Якось не дуже мені хотілося, щоб він мене зжер.
І до дитини моєї тільки Святий Миколай приходив, навіть тоді, коли це ще не було мейн-стрімом. Ну його, того Діда Мороза, від гріха подалі
Vlada-Maria• 18 декабря 2024
Ответ дляSeehund
Салат оливье точно создан, кто его ест, поддерживает рашистов, долой.
о, вже й олів’є москалі сп*здили і присвоїли собі
6 сторінок накатали і ніхто не помітив урочистий портрет товариша Сталіна, ну того доброго дядечка чий культ розвінчували самі совєти.
Шановні совєтчиці, як можна жити в країні і так її не любити? Огидні вам мова, література, традиції, національні герої, святий Миколай на стільки що не можете втриматися від їх обсирання? Подобається щось інше? То що вас тут тримає? Будьте чесними і шукайте місце де вам буде добре. Або приймайте цю країну з її мовою, культурою й історією та ворогами.
cosmaximus• 18 декабря 2024
Все змішалось і йолка і олівье)))
Не знаю що це за шабаш на першому фото, но Снігурка Агонь🔥))))) ржу просто
Ответ дляuamarianka
а на фотосессии русские мамаши берут детей кому до года и наряжают ползающего ребенка в военную форму,перевязывают ручку!!!ребенка бинтом и красной краской намазывают типа кровь.снимают на видео,фоткают,страшно гордятся.коменты-супер!какой малыш!какие вы уже взрослые!как выросли!
Новое подрастающее мяско😂
Mondays Child• 18 декабря 2024
Ответ дляkll lena
Ну почему же? Заметили. А еще заметили, что борцам за правое дело из-за океана очень скучно, раз они таскают сюда рашкинскую шизофрению и ищут врагов народа и провоцируют срачи. Вот вы например ничем не отличаетесь от тех персонажей с фото, кроме языка - точно так же предлагаете выгнать из страны всех, кто не согласен с вашим мнением.
Это точно сталин написал тогда миллион доносов? Или такие вот ’неравнодушные граждане’?
Нажаль, глибина мислення деяких порадниць обмежена телевізійними гаслами, які транслюють такі ж поверхнево освічені люди((
Вони мають надію ’зійти за головних патріотів’ на отаких жовтушних темах. Борчині ’за все хороше, проти всього поганого’
Головне для них - це зробити ШкандалЬ, пересварити всіх за мову, діда Мороза і тому подібне. Враження, що перед ними стоїть мета - замаскувати цими недолугими темами дійсно важливі речі, які дійсно впливають на державотворення, імідж країни в світі, тощо.
Просто вдуматись: дід Мороз (Мороз, Карл!!!) став головним винуватцем всього поганого в Україні. Та візьміть вы того Мороза, лишіть хороше, користуйтесь! Придумайте онучку Сніжинки йому, бабу Завірюху, жінку Хурделицю! Так ні ж! Вкладають в це той зміст, яким самі наповнені зсередини.
Особливо гидка оця бикувата вибірковість: вигаданий дід поганий, а хрущовки хороші, снігурку - на кол, а метро не чіпати!
Чомусь жодна не написала:
- Караул! Купила диплом за сало! Як уйти в монастир від мук совісті?
- порішала справи в своїх інтересах за хабар! Закидайте мене камінням!
- не плачу податки, напишіть, благаю, на мене заяву, бо я негідниця, шкідник рідної Неньки!
- спасайте! Чоловік сидить на відкатах з бюджету! Порадьте прокурора, щоб здати гниду!
- продала співвітчизнику гниле авто, замаскувавши монтажною піною і фарбою під хороше. Скиньте координати тюрми і тд, і тп.
То ж ні! Своє не воняє!
Ніхто не збирає майдан, не ініціює громадські слухання щодо резонансних кримфналтних справ, не оголошує створення ГО проти корупції....
Призначим найголовнішим ворогом Мороза, растудить його єтіть! А там, гляди, в старості онукам розкажемо, як Україну чи то спасали власноруч! Чи списали...
Гидко, просто гидко від такого псевдо рвання сорочки на грудях.
Чомусь жодна не написала:
То ж ні! Своє не воняє!
Ответ дляslaviana
А нічого що в мережі є відео з тим самим сталіним. Про що і тут неодноразово написали.
Работаєт она