Love_Love_Love_• 18 декабря 2024

Як гарно дєдуська марозь, снєгурАчка

Навіть додати нічого.
Які вони придурки і тут ще є ті хто розповідає що до їх дітей дід мороз має приходити теж
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 18 декабря 2024
Ответ дляParalelno
Нажаль, глибина мислення деяких порадниць обмежена телевізійними гаслами, які транслюють такі ж поверхнево освічені люди((
Вони мають надію ’зійти за головних патріотів’ на отаких жовтушних темах. Борчині ’за все хороше, проти всього поганого’
Головне для них - це зробити ШкандалЬ, пересварити всіх за мову, діда Мороза і тому подібне. Враження, що перед ними стоїть мета - замаскувати цими недолугими темами дійсно важливі речі, які дійсно впливають на державотворення, імідж країни в світі, тощо.
Просто вдуматись: дід Мороз (Мороз, Карл!!!) став головним винуватцем всього поганого в Україні. Та візьміть вы того Мороза, лишіть хороше, користуйтесь! Придумайте онучку Сніжинки йому, бабу Завірюху, жінку Хурделицю! Так ні ж! Вкладають в це той зміст, яким самі наповнені зсередини.
Особливо гидка оця бикувата вибірковість: вигаданий дід поганий, а хрущовки хороші, снігурку - на кол, а метро не чіпати!
Чомусь жодна не написала:
- Караул! Купила диплом за сало! Як уйти в монастир від мук совісті?
- порішала справи в своїх інтересах за хабар! Закидайте мене камінням!
- не плачу податки, напишіть, благаю, на мене заяву, бо я негідниця, шкідник рідної Неньки!
- спасайте! Чоловік сидить на відкатах з бюджету! Порадьте прокурора, щоб здати гниду!
- продала співвітчизнику гниле авто, замаскувавши монтажною піною і фарбою під хороше. Скиньте координати тюрми і тд, і тп.
То ж ні! Своє не воняє!
Ніхто не збирає майдан, не ініціює громадські слухання щодо резонансних кримфналтних справ, не оголошує створення ГО проти корупції....
Призначим найголовнішим ворогом Мороза, растудить його єтіть! А там, гляди, в старості онукам розкажемо, як Україну чи то спасали власноруч! Чи списали...
Гидко, просто гидко від такого псевдо рвання сорочки на грудях.
А ви і є одним із таких представників псевдо патріотів, стільки гасел написали... Ще тут ніхто так сорочку на грудях не рвав, як це зробили ви. А хуйло для вас не ворог? Кацапів рве від теми
Paralelno• 18 декабря 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Яких саме гасел?
В чому я псевдо патріот? Конкретно, будь ласка.
Хуйло ворог для всіх, але нащо ви його сюди приплели?
Чекаю конструктивних відповідей.
автор Love_Love_Love_ • 18 декабря 2024
Ответ дляParalelno
Чомусь жодна не написала:
То ж ні! Своє не воняє!
Сорочку на грудях, якраз рвете ви від власної неосвіченості чи не бажання мислити ширше.
Додайте морозу онучку хурделицю ще нічого тупішого не читала.
LeraApril• 18 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
У нас точно не этот рецепт…
Что мешает повторить?
LeraApril• 18 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
Оставив только название? 😂
Ну, значит, нужно теперь готовить по первоначальному рецепту, пора отказываться от совка…
Не подскажете, где трюфели купить?
Столичный или мясной его нзывали, не?
LeraApril• 18 декабря 2024
Ответ дляЕлена 1
О чем комментарии вообще?
Фото елка со сталиным ,но советчицы начали о оливье
Интересно, чего они Иосифа вернули? Вроде в сссровском детстве замечен не был
LeraApril• 18 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
А ’шубу’ то можно употребить под речь #боневтік?
Исключительо гламурную - из семги, засыпанную икрой (красной), а не барби-майонезом
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 18 декабря 2024
Ответ дляParalelno
Яких саме гасел?
Чекаю конструктивних відповідей.
Ви чомусь думаєте, що ваші методичні заготовки в коментарях не помітні, і якщо коментар написано мовою, то українці подібних ботів за своїх будуть сприймати. Кожний прихильник кацапського сьогодні написав про вибірковість і хрущовки
Paralelno• 18 декабря 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Мдя.... занадто складно для вашого інтелекту, я так і зрозуміла.
Доречі, на Контрактовій сьогодні вітром зірвало банер з постріляного авто... якщо ви розумієте про що я). Чи вам так солодко нести той розбрат... сіли б подумали, почитали, - то це нііі, краще йти плювати ядом у все і вся.
Paralelno• 18 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Яка у вас освіта?
bella21• 18 декабря 2024
К нашим детям приходит Дед Мороз и его внучка Снегурочка, а кто приходит к вашим?))
автор Love_Love_Love_ • 18 декабря 2024
Ответ дляParalelno
Яка у вас освіта?
Хочете якийсь пост знецінення на основі моєї освіти написати?
Елена1265• 18 декабря 2024
Ответ дляLeraApril
Столичный или мясной его нзывали, не?
Ой, ошиблась, не вам отвечала.
В принципе, ничего…
Оставлю для тех, кто тоже решил отказаться от совкового рецепта и хочет готовить по оригинальному
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 18 декабря 2024
Ответ дляParalelno
А Петро Олексійович знає, що його боти користуються кремлівською методичкою? У темі, де висміюють рашистів, вам чомусь захотілося скликати майдан, то хто несе розбрат, і хто ж тут українців заплював отрутою? Ви би хоч профільтрували інформацію, яку скопіювали, а то виходить ваш диплом за сало куплений вас підвів.
Natkash• 18 декабря 2024
Ответ дляLeraApril
То вже такі бабки, як в отрядах путіна, нове покоління внуків виховали, поки мами з татами бояришніком упивалися. Колись чи не в чат рулетці Попика був такий малолітній ідіот, переконував, як класно за Сталіна жилося. Сам він тих часів не застав, но бабушка розповідала.
Olivia 666• 18 декабря 2024
То потєряна нація. Треба світ спасти від них
Sandr1n• 18 декабря 2024
Ответ дляParalelno
Чомусь жодна не написала:
То ж ні! Своє не воняє!
Як влучно, браво!
L-i-s-a-92af• 18 декабря 2024
Ответ дляlisulya
Сидела автор у своих Америках, скучала перед сном. Думает чем бы заняться. А создам ка я срачненькую тему на Советчице, пусть украиночки, после тревоги, которая закончилась в 4.40 утра пар спустят, а я почитаю, повеселюсь
А чем вас эта тема так зацепила? За деда мороза и снегурку переживаете или рашистов обсырание вам не нравится?
Evga32• 18 декабря 2024
А мені здається, що оці всі діди морози, свята ’щоб не як у них’, фільми, мова - це все херня на постному маслі, якою нас просто відволікають від наших проблем. Від негативу до внутрішніх ворогів. Типу, на це все людина поки вигавкається, то на інше вже сил не буде. І основна маса ведеться.
nikolayev• 18 декабря 2024
Автор, Вы когда ни будь выходите из российских сайтов и каналов?
Ни у кого нет столько нет рос. пропаганды, как у вас.
автор Love_Love_Love_ • 18 декабря 2024
Ответ дляnikolayev
Ви просто пишете аби писати?
Mondays Child• 18 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви просто пишете аби писати?
А вы?
nikolayev• 18 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви просто пишете аби писати?
Самый распространенный пиар, это черный пиар.
И вы уже столько инфы сюда притащили, что я бы многого и не знала. Не знала бы, что у Шукшиной канал в Инстаграме, где она нашу армию порочит.
Кстати, до Инсты я так и не дошла, времени не хватает всякий мусор собирать. У вас много свободного времени.
автор Love_Love_Love_ • 18 декабря 2024
Ответ дляnikolayev
Мій час, це лише, моя справа аж ніяк не ваша, ви ж знаходите час слідкувати за мною
Мелитрисса• 18 декабря 2024
Ответ дляmirka-milka
Салат оливье был изобретен в 1860-х годах поваром бельгийского и французского происхождения Люсьеном Оливье.
Ага, только вы состав того оливье почитайте и сравните, что от него осталось в сегодняшнем рецепте.)
Мелитрисса• 18 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
Оставив только название? 😂
Не подскажете, где трюфели купить?
Та чего? Еще картошку с огурцами)
Zanka_• 18 декабря 2024
Вообще новый год не отмечать, потому что кто-то отмечает его со сталиным, и рождество туда же рашисты ж его отмечают с гундяем, даже не знаю что и хуже. но это так лирика, но чество говоря смотрю на эти фотки и не верю, неужели в наше время это реально взаправду даже жалко тех детей
Munschaez• 18 декабря 2024
Держите нас в курсе, шо там у кацапов