Свезло так свезло• 18 декабря 2024

Какие вы получали самые разочаровывающие подарки?

У всех есть опыт, когда вам дарили что-то ненужное? всякую дребедень?
сейчас вот популярны тайные санты, где в основном люди получают всякую ненужную вещь. Раньше свекрови- подруги в школе могли подарить что-то ужасное...
Регионщица• 18 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
айфон, так
але все одно не розумію, чому так важко в телефон глянути для перегляду повідомлень ))))
Руки часто заняты, в магазине мы раз в неделю ходим и очень много покупаем, пока все это пакуем, две тележки этих кульков куча , быстро часами расплатилась и все, а так доставай телефон, складывай обратно
ПодругаМужа• 18 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Подарунок шикарний тому, кому він потрібен, в кого душа лежить до такого. Я не любитель постановочних фоток, на які треба угробити день життя. Пам´ять про що? Про відмерзлі ноги, десять дублів одного кадру, як треба стояти, куди дивитися, дитину з температурою на наступний день? Я ціную пам´ять про справжні моменти, переживання і почуття, які можу зафіксувати на звичайний телефон, і це буде дійсно пам´ять.
Я розумію, що для когось важлива вилизана до дрібниць картинка, і приймаю це, а Вам видно не доходить елементарне, подарунок має подобатися тому, і лише тому, кому дарують, а не усьому решті світу.
Коли вредна свектуха дарує якусь херню, впевнена, вона вважає це шикарним подарунком для себе, тільки подарунок не за адресою доходить.
Приведу приклад, може так краще дійде. Якщо мені подарують дворівневу квартиру в центрі москви (багато хто про це мріє), це буде так же безглуздо, як і фотосесія, бо абсолютно мені не потрібне.
Ви ніколи не були на фотосесії, це ж очевидно....
Ви могли домовитися зробити її весною чи влітку) І фотограф ніколи не робить ’10 дублів’, як ви собі це уявляєте. Це відбувається настільки швидко, що ви і не помітите як час сплинув.
Знаєте що дивно? Коли людина ніколи не спробувавши, розказує як то ’безглуздо’ і ’непотрібно’. У вас була неймовірна можливість, якою ви так і не скористалися. Це рівносильно, що людині подарувати поїздку у Париж, а вона така ’а нашо мені це? Автобуси до села раз на тиждень, це ж як довго їхать та і що там дивитися? Я була в сільклубі, нічого особливо, в Парижі те саме. Краще на город схожу.’
иринити• 18 декабря 2024
У нас на работе тайный Санта
Кто хочет участвует кто не хочет нет. Кароче я подарила одной коллеге сковороду для блинов не дешевую и красивую прихватку в новогодней тематике к ней) . Никто свои Сант не знает . Вручение. Боже вы бы видели ее разочарованное лицо.. как будто там кусок говна. Я была в шоке. Ну неужели даже если оно небе не нужно( при том что женщина семейная готовит хозяйка) сделать вид попроще.. ну не угодила ну хорошо передаришь.. я считаю участвуя в таких мероприятиях должен быть готов и ненужным тебе подаркам. Сумма оговаривалась примерно. Кароче.... такое чувство было потом гадкое
интайм_не_предлагать• 18 декабря 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Постельное белье от свекрови со странным орнаментом, я вообще не понимаю как оно могло кому-то понравиться, такое ощущение, что где-то на распродаже нашла
а мне на 8 марта свекровь подарила черную чашку ,с магазина все по 3
Морожена_курка• 18 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
а смарт годинник викличе швидку,якщо щось з серцем зненацька?
Якщо впадете, або в аварію потрапите - сповістить Ваші екстрені контакти. Швидку - навряд…
Домовенок Кузя• 18 декабря 2024
Ответ дляиринити
У нас на работе тайный Санта
Это просто банальное быдлячество и невоспитанность, тоже таких не переношу
Морожена_курка• 18 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Мне не нужен айфон.
На Айпад нельзя перенести мои игры без потери прогресса - а планшет мне нужен именно для моей игры.
Що у Вас за гра така? Більшість ігор до фейсбука привʼязати можна. І все переноситься
Брюлик в стразах• 18 декабря 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Брат подарил в ранней юности б/у книгу 50-х годов издания на немецком языке про подводное фотографирование какой-то опрпделенной техникой тех годов с графиками, диаграммами, схемами и математическим расчетами. Немецкий язык я тогда вообще не знала. Подводной съемкой не увлекалась. Как и старыми книгами
капец
Украиночка• 18 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Фотосесія була обмежена в часі і називалася ’Зимова казка’, вона відбулася, і все, що я написала про відмерзлі ноги і хвору дитину, було.
І досвід був ще до того, на весіллі. Я була така втомлена, що після закінчення вже не хотіла ніякого святкування, яке, звісно, відмінити неможливо, тому довелося і далі грати свою роль. Я прекрасно розуміла, що це таке і що мені це не підходить, тим більше під приправою ’грандіозний подарунок’.
До речі, минуло років 9 після того, фото ми переглянули аж 1 раз, коли отримали, все. А, ще на аватарку поставила, років через 5, бо, думаю, валяються там, а так хоч якось використаю.
П.С. Ванга в Вас не спрацювала
Морожена_курка• 18 декабря 2024
Нам на весілля подарували настольну лампу.. величезна, на 2 плафони, типу металева дівчина чи з арфою, чи з кувшином… вже не памʼятаю ) а ми жили в малогабаритній однушці, місця нема зовсім. Стіл для компа маленький.. я ту даму тягала з кута в інший кут кілька місяців. Плюнула, виставила на форумі на продаж. Забрали ))
Сиреневая цапля• 18 декабря 2024
Мне подарили меховую грелку. Оказывается в Ирландии это распространённый подарок
Хочу наколоти губи• 18 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Мені важливі справжні емоції, а не постановочні. Кілька разів вона дарувала білети в театр, чудові були нематеріальні подарунки, які дали прекрасні емоції і проведений час.
Фотосесія може бути і не постановочна. Це за вашим бажанням.
Мамзелькіна• 18 декабря 2024
Ответ дляMs. Похвала
Я несколько лет назад в ТЦ нашла стойку тайного Санты, где люди оставляют подарки, запечатанные, а себе берут один, выбирая только по коробке, не заглядывая внутрь. Я накупила пакет разных крутых сладостей, а себе выбрала небольшой лёгкий и тонкий пакетик , на котором было написано ’для милой девушки’ , конечно подумала что может там украшение))) а там были безвкусные дешёвые стринги , которые мне ещё и малы , размер xs примерно. Больше я в таких играх не участвую😅
ого, я о таком и не слышала
аромат Жука• 18 декабря 2024
Свекруха свій ношений неактуального дизайну набір срібла: кулон і перстень. Жінка брата чоловіка в той же день народження масажний гребінець для волосся. Я тоді приофігіла з тих подарунків... Це я людей на банкет в ресторан запросила
Кучерявочка• 18 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Так а что он сказал на то где ванна?
Сначала отшучивался что еще не привезли , скоро будет . А потом вообще молчал .
Мамзелькіна• 18 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Цікаво, що не так з пожалітися на фотосесію в подарунок, що понатикували палмфейсів? Невже це все, про що може мріяти абсолютно кожна людина? Ну не любитель я постановочних фоток, чоловік тим більше. Рідна сестра вже б мала це знати.
Всяке було, але цей подарунок розчарував найбільше
так сейчас каждая практически все фотает и выставляет в инсту, вы задели людей за живое, как это не хотеть фотосессию
Украиночка• 18 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
Мабуть. В моїх акаунтах по 2 роки може нічого не з´являтися
З бісиками• 18 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
У вас самый кринжовый
Я і не сумнівалась)
Сусановна• 18 декабря 2024
На мои 19 лет муж притащил духи и пакет одежды. Одежда была вполне норм, кофточки разлетайки, пиджак, тогда такое носили,а денег особо не было так что и я носила. Ну как-то не спросила откуда, постеснялась. Со временем узнала, что духи это маме его дарили и ей не понравились, а вещи были маминой родственницы беременной.
кураГАЛЯ• 18 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
Она переносится с андроида на андроид, и с Айфона на айфон, но с андроида на айфон нет.
Я уже 7ой год играю. Не могу потерять альянс и свои два акка
Я_з_Франека• 18 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Я попросила планшет, муж подарил Айпад.
Нафиг он мне уже два года не пойму.
А чем же он так отличается от обычного планшета, что вы не можете им пользоваться и ждёте какой-то другой?
На пів ставки• 18 декабря 2024
Моего мужа тетя в преддверии Нового Года демонстративно вывела его из комнаты чуть не за ручку и подарила две маленькие, сантиметров 20 в высоту, гипсовые скульптурки: ангелочек играет на гармошке и ангелочек играет на контрабасе.
Мы как бы и не претендовали на бриллианты😁, но этот подарок освежил сюжет.
Пысы. Мы дарили новый пушистый плед и коробку ее любимых конфет. Ну, т.е. я вроде как заморачивалась с выбором ))))
Морожена_курка• 18 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Тоді Вам вище дівчата вірно писали - продавайте айпад і купіть щось на андроїді. 2 роки для айпада не такий вже й термін.
кураГАЛЯ• 18 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Тем же чем и все андроиды от айфонов.
Мне айфоны не подходят вообще
Вимагаю спілкування• 18 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
2 года это обычная продажа для айпада. Многие перед НГ детям дарят))
Снежнакомка• 18 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Пардон но не верю
Вот вообще про квартиру не верю
Снежнакомка• 18 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
П.С. Ванга в Вас не спрацювала
Таки воспользовались
Гитта Ягг• 18 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
Он свяжется с назначенным вами контактом или вызовет скорую. Смотря как вы его настроите.
Vera83• 18 декабря 2024
Ответ дляиринити
У нас на работе тайный Санта
кошмар, ну вы даете, сковородка это уже мем, самый ужасный подарок для женщины любого возраста
Ласунка• 18 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Ми зазвичай якось вгадуємо, хоч приблизно, або питаємо/замовляємо наперед. А тут вона навела інтригу, що цього року у вас ювілей, тож подарунок відповідний і дорогий, тому на двох. Я була в такому очікуванні, а коли вручили конверт, я якось не була готова щось зображувати. Мабуть смішно було зі сторони)).
Це була одна мить розчарування і давно вже пережито і забуто, а тут в темі згадалося. Здивувала реакція порадниць. Тобто айпад чи навушники - це розчарування і всі такі кивають: ’так-так, бідолашка’, а фотосесія двом людям, яким вона не потрібна - це дар Божий і ніхто уявити не може, що хтось може про це не мріяти.
Я була дуже рада такому подарунку, подруга подарувала. Ми сімʼєю пофоткались в парку, просто гуляли с дітьми, фотограф робила фото. Без напрягу, позитивно час провели та отримали суперські фото. Роздрукували та радіємо. Всі ми різні. Якщо знову подарують фотосесію, я буду рада, бо діти швидко ростуть і хочеться якісні фото поки вони малі