Ласкове телятко• 18 декабря 2024
Чемодан без ручки
40 років
Відкриваються очі
Дано
Чоловік
Добрий, миролюбивий. Любить песиків котиків дітей, родичів, мене.
Заробляє +- 300-500 Дол.
З яких дай бог 250 іде в сім´ю інше то сигарети, машина, всякі фігні електронні
Все! Як я не дишала маткою, не погрожувала розлученням всьо. Максимум.
Я. Доход 500-700 долл.
Плюс як завжди на мені дитина, дім.
Житло оренда бо впо.
І от чи в мене криза середнього віку
Чи стресс від війни.
Думаю а що далі?
Ні житла від чоловіка, підтримка виключно моральна.
Як вам такий розклад?
Відкриваються очі
Дано
Чоловік
Заробляє +- 300-500 Дол.
Я. Доход 500-700 долл.
Плюс як завжди на мені дитина, дім.
Житло оренда бо впо.
І от чи в мене криза середнього віку
Чи стресс від війни.
Думаю а що далі?
Як вам такий розклад?
Нога на ногу• 18 декабря 2024
Таке саме
Нам вже по 50
Вдвох
Діти в Європі
Я собі подорожую світом, чоловік вдома
Нам вже по 50
Вдвох
Діти в Європі
Я собі подорожую світом, чоловік вдома
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
В Україні я саме тому що сім´я. Все що залишилось це ми троє. Все інше розбила війна і окупація
Марфа Українівна• 18 декабря 2024
Ну вы тоже зарабатываете мало.
Если есть мужчины, которые готовы взять вас на щедрое содержание, уходите.
Весела моль• 18 декабря 2024
Ви напішіть яке місто, якщо то щось типу Корнина містечко, то все супер, якщо велике місто то реально сльози
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Любоффф!
Я зараз ночами аналізую наше ідеальне життя
І думаю, я чи під дією гормонів була супер бабою? І пожрать, і прибрати, і гостей прийнять. І подєлку на день осіні.
А зараз в мене прийшло усвідомлення. Мені робити обстеження в мамолога - а він мене тільки за руку потримає
Нога на ногу• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Думаєте , інший мільйонер вас буде тримати за проміжність щодня?
Невгамовна• 18 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ну вы тоже зарабатываете мало.
Прокидаюсь зранку, дивлюсь в вікно - черга з крутих машин з крутими чоловіками, які хочуть взяти мене на щедрое содержание.
І я гублюсь, не знаю, кого вибрати...
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ну вы тоже зарабатываете мало.
Якщо я впо, то напевно що не з Києва.
І як Впо в мене непоганий дохід!
Навіть держава так вирішила, бо Впо відмінила
А держава вам не хухри мухри!
Вона знає хто злидні а хто ні!
І як Впо в мене непоганий дохід!
А держава вам не хухри мухри!
Вона знає хто злидні а хто ні!
Весела моль• 18 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Чому ви його принижуєте?
Ви нічим не краща
Дійсно? Автор як мінімум на 200$ більше заробляє, ще на ній будинок і дитина. Ті 250, що чоловік дає сам же і зжирає, ще після нього помити,підтерти, побутової хімії, продуктів на нього витратили. Краще без нього і аліментів 50$, то вигідніше буде
Марфа Українівна• 18 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна
І я гублюсь, не знаю, кого вибрати...
Та да. Тем более, ребенок останется с автором.
По ходу муж быстрее пристроится к какой-то обеспеченной тетеньке
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Вы прям так далеко оторвались по социальному статусу и доходам, что между вами пропасть. Ну попробуйте найти спонсора-миллионера. Попытка не пытка😆
Як є. я пишу без прикрас
Марфа Українівна• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Вы не поверите, богатый мужчина не считает супер-женщиной ту, что готовит еду, убирает и прочее.
Это его кухарка, домработница и другой персонал
Стрибну в гречку• 18 декабря 2024
Товарно-денежные отношения, а не семья.
300-500-700 долларов... Деньги конечно важны, но когда только о деньгах, это уже нездорово.
Кров з молоком• 18 декабря 2024
Печально, конечно. Но не деньгами едиными... Любящий и добрый папа и муж рядом - лучше , чем мать-одиночка.
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Ну так оцените свои шансы быть успешно реализованной на рынке завидных невест. И от этого пляшите)
В мене нема цілі з одного ярма в інше
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Товарно-денежные отношения, а не семья.
Як я з вами погоджуюсь поки ж власне житло, підтримка рідних.
А коли ти бомж , якось хочеться мати опору
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Зараз пишу відверто.
Дійсно, навряд чи мене колись хтось так полюбить як мій чоловік.
Але його любов така за руку потримати, обійняти.
А не землю перевернути.
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Ну тогда провиснете в финансах с уходом мужика и лишитесь его моральной поддержки) Прям сделка века😆
Я розумію. І спокійно сприймаю критику.
Тому і питаю. Може це просто криза і мовчки перетерпіти?
Ответ дляЛаскове телятко
Зараз пишу відверто.
А не землю перевернути.
Так якщо вас не влаштовувало таке, нащо жили?
Він же не в одну мить перестав землю переривати.
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
А він колись був опорою?
Опора, доречі, буває не лише фінансова.
Мені важко сказати, бо в нас не було великих криз.
Війна перша і відразу така болюча.
До війни в мене були батьки, брати.
Війна перша і відразу така болюча.
До війни в мене були батьки, брати.
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Бо завжди вистачало на базові потреби. З кризою ми не стикались
Рожева юбка• 18 декабря 2024
Интересно вы рассуждаете.
А моральная поддержка уже пустое место? Я вас понимаю как женщина, но раз вы воспринимаете мужа как старый диван в доме, то может действительно лучше 1?
У меня есть подруга, её муж зарабатывает не много, она конечно тоже, но для неё всегда было важно что б он был рядом. Он действительно ей поддержка моральная всегда. И конечно, она готовит кушать, просто воспринимает это как должное, но когда она после родов не имела сил он варил ей супчик и кормил с ложечки.
Поделки- такая мелочь, я например такое вообще никогда не делала- не хочу и никто не заставит.
По дому- ну скажите ему закинуть стирку и развесить. Потом как то пропылесосить попросите, раз, другой и приобщите.
Раз скажите что хотели убраться в ванной, но скидка в магазине я поеду гляну а ты можешь пока ванну почистить? Перекладывайте чуть обязанности.
И кто вам дал гарантию на олигарха? Их и так мало, а сейчас так совсем напряжёнка с любыми мужчинами.