Чижик Пижик• Изменено 19 декабря 2024
У потяг з дитиною. Лише одне наявне місце
Доброго ранку. Підкажіть по ситуації. Шукали нічні потяги у Львів, конкретна дата і конкретний потяг,бо потім впритик пересадка. Потяг нічний,4 години їхати.
Взяли лише один квиток і то верхнє, більше не було на той час.
Тепер зловила ще один у квиток вже у жіночому. Дитині 6.5 років. У жіноче по правилам до 5 років.
Виходить, що маю два квитка на різні вагони. У обидвох треба просити,щоб провідник пустив на одне місце з дитиною.
Чи були у когось такі ситуації?
Я ще думаю перший квиток здати. Чи все ж мати два у різних вагонах?
Чи були у когось такі ситуації?
Аноним с кешбеком• 19 декабря 2024
ви можете стояти коло дитини в тому ж вагоні, 4 години то не смертельно, але квиток вам все одно потрібен.
66сезон666серия• 19 декабря 2024
Свидетельство о рождении обязательно спрашивают?
Два в разных,как вы себе представляете, сидеть наверху вдвоем,или давать взятку и проситься в женский вагон?
Чижик Пижик
• 19 декабря 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
В женский хоть место нижнее?
Так
пу_пугренчик• 19 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Вас не пустять з одним квитком.
Аноним с кешбеком• 19 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Вас не пустять з одним квитком.
ну так а я шо кажу?
Чижик Пижик
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
дитині вже теж потрібно квиток
Ви читали сам допис чи тільки заголовок?
Нічний дожор• 19 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Я ще думаю перший квиток здати
пу_пугренчик• 19 декабря 2024
Ответ для66сезон666серия
Якщо дитячий квиток, то обов´язково І взагалі мають питати і зараз це роблять постійно
Замороженная селедка• 19 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так
Отлично. Первый билет не сдавать. Ехать с ребёнком в женском. Проводник пустит. Поспите 4 часа на одной полке
вкрации• 19 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Ну Вам доступно объяснили, в вагон по одному билету Вы вдвоем не зайдете. У меня знакомый работает на этом направлении проводником, у него уточнила.
Чижик Пижик
• 19 декабря 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую. Я саме про це і питала.
66сезон666серия• 19 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Ну должны и делают иногда две большие разницы
Аноним с кешбеком• 19 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
я тричі перечитала. у вас два квитка, один ви хочете здати. вам і кажуть, шо вас двох не пустять по одному квитку.
Бутерброд и я• 19 декабря 2024
Ни один из билетов не сдавать.
Не договоритесь с женским, будете стоять в обычном караулить ребёнка, чтобы не упал.
вкрации• 19 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую. Я саме про це і питала.
Вам правильно написали, билет не сдавайте.
Чижик Пижик
• 19 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я про це думала. Але зараз я маю два. Тому і пишу тут,щоб краще розібратися
ЯкаКраля• 19 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так
Ніхто вас не пустить з одним квитком, не придумуйте)
Аноним с кешбеком• 19 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
вам треба офіційно два легальних посадкових місця. а де ви будете їхати (в якому з цих вагонів) то ви вже на місці розберетеся. але шоб зайти в потяг вдвох у вас має бути два квитка на два посадкові місця.
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Читала, що ви маєте два квитка в різних вагонах і один хочете здати, то я і пишу що дитині теж потрібно квиток, тобто здавати другий квиток не варіант. Можливо вам пощастить і хтось поміняється місцем
вкрации• 19 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Якщо у Вас два квитки, то так і заходьте. В один вагон, але провіднику поясніть ситуацію і можете їхати спокійно на одному місці з дитиною. Головне що у вас в наявності два квитка на цей потяг.
Чижик Пижик
• 19 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Є, але у різних вагонах виходить.
пу_пугренчик• 19 декабря 2024
Ответ для66сезон666серия
Можливий варіант, що не попросять пред´явити. Це людський фактор. А до чого це питання?
ЯкаКраля• 19 декабря 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Так хлопчик у автора я так розумію
Замороженная селедка• 19 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
Так хлопчик у автора я так розумію
Ну и что?
Аноним с кешбеком• 19 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Є, але у різних вагонах виходить.
та яка різниця в яких вагонах. потяг один. ви по потягу можете пересуватися як хочете. взяли і перейшли в вагон де дитина (условно) і їдете коло неї на одному місці.
Чижик Пижик
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Та ми без проблем ляжемо удвох. Він і з квитком сам би боявся лежати.