Бешене сарі• 19 декабря 2024
З Ужгорода в Карпати ( чи де є сніг?) на один день без грошей потягом?
Доброго дня. Підкажіть будь ласка своїм ходом куди можно добратися на один день? Хотілося б побачити гарний краєвид , сніг, можливо підйомник , але без спуску на сноуборді. Дитині десь спуститися з гірки не великої на лідянці? Погуляти годин 5 і поїхати назад в Ужгород. З мінімальними тратами. Дякую!
Блакитна устриця• 19 декабря 2024
С. Вишка там курорт Красія
Але як туди дістатися, я не підкажу
Бешене сарі
• 19 декабря 2024
Ответ дляБлакитна устриця
С. Вишка там курорт Красія
Але як туди дістатися, я не підкажу
Дякую!
Квітка Миру• 19 декабря 2024
Ответ дляБлакитна устриця
С. Вишка там курорт Красія
Але як туди дістатися, я не підкажу
Ви впевнені, що там є сніг? Я підписана на тамтешніх господарів. Пишуть снігу немає, сезон до нового року не почнеться
Бешене сарі
• 19 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Шкода. Дякую.
Блакитна устриця• 19 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Я підписана в інстаграм і вони сказали, що сезон відкрився вже, але ХЗ
Блакитна устриця• 19 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Перепрошую. Ви праві, снігу ще немає. То були минулорічні фото, хоча скіпаси вже продають. Наразі снігу немає і сезон не відкрито
Бешене сарі
• 20 декабря 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Дякую