Джем Шакіри• 19 декабря 2024

Чи можна летіти з Польщі в Італію по дії пл?

Хто точно знає? Може мали досвід?
Якщо є дія пл і дійсний загран, але дні безвізу давно вичерпано. Можна летіти?
Карти побита не маю.
автор Джем Шакіри • 19 декабря 2024
Мой обиватель воно правильно називається. В старпості написала так, як ми називаємо.
Маурита• 19 декабря 2024
там никто не проверяет ваши дни безвиза, паспорт показал и все
Золота орда• 19 декабря 2024
Дочка летала, никто ничего не проверял.
Встидаюся запитать• 19 декабря 2024
Внутри шенгена не нужна дия
Моторошні троянди• 19 декабря 2024
Можна і без дії.пл
Санта Барбара• 19 декабря 2024
Мобиватель потрібен тоді, коли ви перетинаєте кордон Шенгенської зони. Сьогодні повернулась з Мадейри (Португалія) у Польщу - ніхто нічого не перевіряє. до цього була в Хорватії, Греції, Канарах (Іспанія) - ніде не перевіряють. лише при виїзді в Україну і назад я його показувала.
Мрію про пончик• 19 декабря 2024
только так и летают.паспорт + мобыватель.Вы совсем никакие группы в фейсбуке/телеграмме не читаете, чтобы отслеживать хоть минимальное знание законодательства ?
автор Джем Шакіри • 19 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Не знала просто, що джерело законодавства це групи у фейсбуці.
Мрії у вирії• 19 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Але ж ви тут шукаєте ту інформацію, а цей форму значно слабіший по інформаціїї, ніж групи в ФБ, де досить часто консультують професійно.
Рекомендую ’Консультації і легалізація. Познань та Польща’, там можна задати питання і отримати відповіді від тих, хто знає законодавство.
автор Джем Шакіри • 20 декабря 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я вам більше скажу, я її і знайшла тут. Це хоч якось нівелює необхідність відслідковувати новинки законодавства у ФБ і ТГ?
Можна продовжувати тут черпати інформацію, питати про реальний досвід форумчанок, бо мені це підходить.
П.с. Ви відредагували пост, на який я відповідала.
Мені зручно тут. Це для когось аж така проблема, щоб також тут писати про групи на якихось ресурсах? До речі, одного з двох запропонованих, в мене взагалі немає.
Дякую всім, хто відповів по темі.
Мрії у вирії• 20 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Дякую всім, хто відповів по темі.
Це ще раз підтверджує, що люди діляься досвідом як тут на форумі так і на ФБ, кому де зручніше.