Місячне Сяйво• Изменено 21 декабря 2024
Девочки и мальчики, будете печь штоллен или имбирное печенье?
Есть такая традиция у вас?
Имбирное печенье нравится на вкус, в том году пекла. Но это не традиция у нас
Кукусики• 21 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
Читайте внимательно, я спрашиваю ’когда в Украине появилась такая традиция’, а не что происходит в вашей семье.
Так і ви уважно прочитайте. Автор запитала яка традиція у вас і зразу ж уточнила, що це не загальна українська традиція
Ответ дляОленаЯ
Ну я куштувала, вірніше відкусила раз, і в серветку виплюнула. Несмачно. Думала, що то хазяйка така, але вони скрізь такі.
Я печу на сирному тісті, дуже смачний, навіть, сказала б, божествений) Але не кожного року, цього року полінувалася, спечу завиванець або взагалі не пектиму нічого.
Янка-угомонись• 21 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
А я на новий рік печу шоколадний торт. Дуже його люблю.
А на різдво зроблю легкий - бите скло з печивом, так як основні блюда будуть жирні і важкі)
Жирні на Різдтво?
так пістні мають бути
Неместная Я• 22 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Клопотенко ще той клоун. Рецепти в нього теж так собі, хоча є вдалі
Та можна як завгодно до нього ставитися, але саме ця передача із залученням журналіста, історика, частково є результатом вивчення давніх архівів. Більше як історичний екскурс, а не його власні видумки.
Невидимка• 24 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Жирні на Різдтво?
так пістні мають бути
пісні накануні. перед різдвом піст закінчується. На різдво можна їсти все. То свято