Місячне Сяйво• Изменено 21 декабря 2024

Девочки и мальчики, будете печь штоллен или имбирное печенье?

Есть такая традиция у вас?
Имбирное печенье нравится на вкус, в том году пекла. Но это не традиция у нас
Уходя дверю не хлопать• 21 декабря 2024
Ответ дляКавуся
😂😂😂😂 вы походу уже 150 мл рома приняли…
Удалено администрацией...
Снегурочко• 21 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Хух, рада за вашу родину, що в них є вибір.
Могу сказать, что баумкухен мне магазинный не понравился, хотя сама идея прикольная, но на вкус такое...)) А дома приготовить это весьма весьма сложно)
Неновая почта• 21 декабря 2024
Так, є така традиція. Я взагалі вкрай рідко щось пеку, але штольне раз на рік обовʼязково. Звісно його треба було 2 тижні тому пекти, бо у вівторок вже їсти. Але в мене не було сил, часу та натхнення. Завтра буду пекти і одразу в холодильник на дозрівання
Снегурочко• 21 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Штолен вже другий почали їсти, ми любимо) імбирне печиво роблю дитині, любить з вафельними картинками)
Аха ха такой прикольный торт)) А внутри на орео похож, так было задумано?
автор Місячне Сяйво • 21 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Тортик такой красивый!
Свезло так свезло• 21 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
Всередині Баунті, шоколад погано ліг, але на смак це не вплинуло)
Неновая почта• 21 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
А когда в Украине появилась такая традиция? Я что то проспала?
Так ви проспали, що кожна родина має свої традиції. Я вже років 5 пеку штоллени, тому що вони смачні та у нашої родини асоціюються саме з новорічними святами, тому що вперше я спекла саме на новорічні свята (Миколай, Різдво, Новий рік)
П. С. Традиції це гарно і немає нічого страшного в тому, щоб переймати їх у інших людей чи країн
ОленаЯ• 21 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Дайте рецепт имбирного печенья)
Вже років 10 печу за рецептом козульного тіста від Тетяни Литвинової, на ютубі пошукайте.
Снегурочко• 21 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Я между прочим заметила, если у меня грандиозные планы на торт в плане украшения, то обязательно накосячу Но тут еще играет роль общей загруженности готовкой, настроение и частота выпечки десертов. если часто пеку, то лучше, а если редко, то уже рука отвыкает и с декором ерунда выходит, но я особо не парюсь и суперсложное не выдумываю, шоколадом полью и хватит))
Тріль!• 21 декабря 2024
Пекла 1 раз, хуева туча масла и цукатов. А на вкус также паска только в профиль)
Наполеон, Тирамису, Эклеры. Мне подходит это европейская троица
В этом году замахнусь еще на меренговый рулет.
Неновая почта• 21 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
То збоченці нові європейці печуть ту какашку. Я печу величезнмй наполеон і п´яну вишню. Мама теж завжди пекла наполеон.
Збоченці ті, хто не розуміє, що смаки у всіх різні. В нашій родині медовик любить лише чоловік, я та діти не люблять. Наполеон взагалі останній в списку десертів. Ми їмо клафуті з вишнею, а дехто каже що це неїстівне
Ядвига Юсьлегко• 21 декабря 2024
Років 10 щороку пекла різдвяний кекс данді, цього року вперше немає геть настрою, не пекла. Йому зріти мінімум 2 тижні. І не пектиму.
Печиво ще маю надію, що о цими днями таки налаштуюся. Хз... Навіть глінтвейн варити не хочеться, ялинка на балконі вже тиждень, не вносимо і не прикрашаємо.
Неновая почта• 21 декабря 2024
Ответ дляНеместная Я
Про традиції української кухні на Різдво подивіться в ютуб відео Клопотенка і Галімова
Клопотенко ще той клоун. Рецепти в нього теж так собі, хоча є вдалі
Ядвига Юсьлегко• 21 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
Кстати, не пробовала никогда) Но мне красное вино не идет, я только белое пью.
На білому теж варять . А дітям на вишневому соку чи яблучному
Невидимка• 21 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Слава Богу, ні. Запарили тут щороку цими штоленами.
Ви його хоч куштували? Чи так , принципово проти?
Ядвига Юсьлегко• 21 декабря 2024
Ответ дляСанька-4b93
Да-да, штоллен с ценами на масло и орехи по карману именно финансово убогим))
А вы так бездарно троллите или просто по жизни г..?
Є ще варіант - і те, і те
Лгин• 21 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
А что вообще такое штоллен?
Батон сладкий с родзынкам и цукатами. Я делала раз, больше не буду. Промудохалась с ним пол дня, ещё и с глазурью делала. Съели за 10 минут😀
Снегурочко• 21 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я редко пью, пару раз в год бокал/два. Боюсь как шарахнет мне от горячего вина в голову))
Невидимка• 21 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Алергія на штолєни.
Співчуваю. Але навіщо з такою ненавистю. В мене алергії нема) То дуже смачно, але дорого і заморочливо.
Щепотка_совести• 21 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
https://picantecooking.com/uk/recipes/klasika/rizd... От і рецепт
Дуже дякую. Штолен, доречі, у мене теж з цього сайту.
Невидимка• 21 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Не тим ви займаєтеся.
Придурошний троль
Неновая почта• 21 декабря 2024
Ответ дляКукусики
І до чого ви тут цей вираз приліпили? У вас така агресія, наче вас штоленом постійно насильно запихають
Та дурна вона або невихована, одразу видно. Я до 34 ох років взагалі ніякі десерти не любила, ніякі торти чи тістечка не їла. А як завагітніла другою дитиною, то й відкрила для себе світ солодкого. Після народження дитини поступово знову перестала їсти торти та тістечка, але шматочок штоллена під каву це на мій погляд смачно. Фото минулорічне
Невидимка• 21 декабря 2024
Ответ дляКавуся
😂😂😂😂 вы походу уже 150 мл рома приняли…
думаю, то вже діагноз
Снегурочко• 21 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
У вас моя ложка))
Неновая почта• 21 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
У вас моя ложка))
☺️ вони напевно багато в кого залишились з радянського минулого
ОленаЯ• 21 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А ми їдемо з дому в гори на свята. Немає натхнення для свят вдома, ялинку сяк так прикрасили і все.
Ядвига Юсьлегко• 21 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Колись пробувала імбирне печиво. Не сподобалось. Штолен також пробували, те саме. В нас стільки всілякої випічки, різної і смачної, можна вибрати. Буде печиво через м´ясорубку і домашній наполеон, але на Новий рік, в мене і день народження 31. Можливо, ще на Піканте загляну, там гарні рецепти
Я років два тому знайшла на тікТок смачний рецепт, реально з´їли все. До того, штуки три різних пробувала й не ок було.а ццей ще й швидкий, без вистосування тіста на печиво ніч https://vm.tiktok.com/ZMkMLnq51/ єдине - він розрахований під розпис пряника, тобто глазурувати треба всю поверхню
Снегурочко• 21 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Да) Там есть еще вилки, ножи и столовые ложки.
оксюморон• 21 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Читайте внимательно, я спрашиваю ’когда в Украине появилась такая традиция’, а не что происходит в вашей семье.
Невидимка• 21 декабря 2024
А я на новий рік печу шоколадний торт. Дуже його люблю.
А на різдво зроблю легкий - бите скло з печивом, так як основні блюда будуть жирні і важкі)