Квітка Миру• 22 декабря 2024
Як уникнути переїдання під час стресу?
кураГАЛЯ• 22 декабря 2024
Я під час стресу навіть в сторону їжі не дивлюсь. Де можна взяти апетит коли за щось переживаєш 🤷🏼♀️
сама себе прекрасная• 22 декабря 2024
Схожа проблема, відповіді поки не знайшла.
Їжа мене повертає в зв´язок із реальністю, дає відчуття хоч якісь, бо відбиті всі ’органи’ внутрішньої чутливості.
Теоретично - почати отримувати задоволення від чогось іншого. Пробувала спорт - але поки ніяк не втягнуся, бо він тільки останні сили забирає, і замість ендорфінів дає повне виснаження.
Послухаю теж. Може якусь ідею і собі спробую.
Смячиком• 22 декабря 2024
Не держать дома переедательной еды. Я переедаю обычно сладким - соотв. никаких запасов печений и шоколадок. Могу также бутербродами с маслом и сыром - не делаю запасов этих проду
ктов.
Небалувана Галя• 22 декабря 2024
смотря какой стресс..если сильный- я не жру. Если вялотекущий- то да..есть такое
. не знаю как- борюсь с собой постоянно
СКИБИДЫШь• 22 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Если едите, то это уже не такой и стресс.
Та прям! Я тоже заедаю стресс
ПочтальЁнша• 22 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Згодна. Мені, як погано морально, стрес який, то я і уваги не звертаю на їжу, максимум каву або чай можу випити. Бувало так кепсько, що від подумки самої про їжу нудило.
Може ми тут всі про різний стрес пишемо? Але їжа в мене , це останнє, про що я думаю при стресі. На початку війни мінус 15 кг за місяць. Бо і брат пішов воювати і чоловік. І якби не мама , яка підсовувала яблуко, чи ще що, то взагалі мабудь нашкодила б собі фізично тим, що не їм.
Пліснявілий сир• 22 декабря 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Согласна с вами. Те, кто ест скорее всего имеют ввиду просто плохое настроение или скуку