Сундучок с каникулами• 22 декабря 2024

Какая ваша самая бессмысленная покупка за последний год?

Пік Антна• 23 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Британці не воняють взагалі.
Тільки зуби, якщо є проблеми з ними.
Або годуєте не тим.
Чим годуєте?
Воняют,как и любые другие кошки
КоКоКоКоКоКо...• 23 декабря 2024
Ответ дляПік Антна
Воняют,как и любые другие кошки
Годуйте правильно і буле гарно пахнути
Пік Антна• 23 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Годуйте правильно і буле гарно пахнути
Я ещё этим не заморачивалась и от любых кошек есть вонь, если вы принюхались это не значит, что ваше животное пахнет
КоКоКоКоКоКо...• 23 декабря 2024
Ответ дляПік Антна
Ще раз: якщо ви годуєте неправильно, то кішки дійсно мають поганий запах. Я підбирала кошеня з вулиці, яке тримало 3 місяці неприємний запах після неправильного харчування.
Пік Антна• 23 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ещё раз, кроме запаха мне не нравится все остальное, что непонятного, кошку отдаю, осталось времени до 10 января, не заберут, поедет в приют, мне ваши ответы ну вообще никаким боком, зачем напрягает, кормите чем хотите мне все равно и они не воняют только вам запомните это и успокойтесь
Ку ка ку ка ку• 23 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Тіні на фото. Олівець ось цей у відтінку 329 https://www.notino.ua/dior/rouge-dior-contour-stij...
Ще пудра Аургласс є))
Класні!))) а чим тіні не підійшли? Вони ж круті🔥
Олівець затемний, так? Ви нюд хотіли?
Пудра не сподобалась?
КоКоКоКоКоКо...• 23 декабря 2024
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Обращеница• 23 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Олівець затемний, так? Ви нюд хотіли?
Пудра не сподобалась?
Я нічого з цього не пробувала на собі і не свотчила, бо потім не продам. Все нове. Тіні занадто блискучі, олівець дуже теплий відтінок, а мені холодний потрібен. Про цей відтінок пудри читала, що як природні рум´яна використовують і в якості пудри вона затемна і дуже рожева (для цього її і придбала), але насправді вона світла і відтінок ледь рожевий - тобто як повноцінна пудра. В мене є у схожому відтінку і друга подібна мені не потрібна.
Чучело-Мяучело• 23 декабря 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Не гібрид і не теслу. Ауді
Ауді супер. Я сьогодні заїжджала у салон с електричками, то дивилась Ауді від 35к і Ніссан за 17,5к . Ауді бомбезна там але думки теж такі, чи доцільно стільки платити і чи не взяти краще того ніссана. Бо бензинові авто у нашій родині є, та вони жеруть бензину 10-17 л на 100 км, а електро чоловік хоче по місту їздити. В принципі просто хоче мати електричку для досвіду.
Чучело-Мяучело• 23 декабря 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Не гібрид і не теслу. Ауді
Ось така Ауді 34800к і Ніссан 17к
Карма хамелеона• 23 декабря 2024
Еще вспомнила из последнего в дождь забежала в Еву, рылась в пудрах.
Решила Лореаль попробовать.
Кирпич!!! Реальный кирпич, она вообще не ложиться, ее не видно.
Даже более бюджетные Lirene в сто раз лучше.
Не советую, хоть бери и ногтем скреби чтоб на кисть набрать
Голова колгоспу• 23 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ось така Ауді 34800к і Ніссан 17к
Це не нісан)) хонда кона
Чучело-Мяучело• 24 декабря 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Це не нісан)) хонда кона
Хонда, да. Трохи туплю. Ніссан доречі був майже в ціну Ауді, то я його не брала до уваги, але сплутала назву.
Але Ауді то супер, 👍 , насолоджуйтесь ❤️ скільки того життя.