СирОжино пирОжино• 22 декабря 2024

Хочу норковую шубу!

Увидела на сотруднице норковый полушубок автоледи, выглядит солидно, красиво.. мне так захотелось такую же , но финансы не позволяют. вот думаю посмотреть б/у варианты . как думаете это хороший вариант? на что обратить внимание? что б не сыпался мех, рукава не затертые были , подкладка целая? кто знает сколько сейчас стоит химчистка шуб ?
ЖаннаНеАгузарова• 22 декабря 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Потому что сознание ко мне пришло позже. К вам еще не пришло и ничего, живете и о шубе мечтаете. Хотя хороший пуховик стоит по цене шубы, если не дороже.
А пух из гусей гуманно добывают?
ОленаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто, замерзнути від холоду неможливо?
Ви що первісна людина, бігаєте в шкірах тварин? В 21 столітті з технологіями, замерзнути, в Україні?
Love_Love_Love_• 22 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Неекологічність теж не ок, але до чого тут це?
Ми саме про негуманність.
Тобто, якщо дельфін заплутається в відходах від очисних споруд і так загине то це гуманно чи не гуманно чи просто неекологічно?
Love_Love_Love_• 22 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Так і без мʼяса з голоду ніхто не вмирає 21 століття, білку достатньо в інших продуктах.
Ви в чому бігаєте? В пуховиках?
ОленаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А пух из гусей гуманно добывают?
Досить гуманно, вони живі і здорові лишаюттся. В підлітковому віці заробляла так на канікулах.
МамОмужа• 22 декабря 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вы в США в холодном штате много людей в шубах видели ?
Я в сша, в натуральных шубах людей не вижу.
Love_Love_Love_• 22 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Якщо вас цікавлю особисто я, то я взагалі не ношу верхній одяг, максимум пальто.
ОленаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви в чому бігаєте? В пуховиках?
Багато верхнього одягу. Зараз жарко в пуховику, в пальто, або в бомбері бігаю.
Love_Love_Love_• 22 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Ви знаєте як виготовляється поліестр і куди він потім дівається?
ОленаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене пальто і бомбер з вовни. Ви куртки не носите?
Love_Love_Love_• 22 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Ну ви ж написали що у вас є пуховики.
Зараз я не ношу куртки так само як і шуби, але це не має значення, просто, виготовння і переробка пластику, поліестру мало чим відрізняється від носіння хутра. Планета переповнена шкідливими викидами і сміттям. Автор збирається купити шубу б/у що дозволить менше засирати нашу планету, заради її шуби нікого вбивати не будуть. На відміну від нас з вами які наврят куплять б/у куртки.
Леди Г• 22 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто, замерзнути від холоду неможливо?
В наших широтаї і при наявності пуховиків - ні.
ОленаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ви ж написали що у вас є пуховики.
Я написала своє відношення до шуби взагвлі. Треба дуже постаратися, щоб не виглядати в ній жіночкою з початку 2000-х.
Автору робити, що їй хочеттся
Love_Love_Love_• 22 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Ну і без мʼяса з голоду ніхто не помре
Ужгород• 22 декабря 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Потому что их слишком жестоко убивают ради шуб
Как сказала Фиби из сериала Друзья, норки не очень хорошие животные и оставила себе норковую шубу
Леди Г• 22 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це наслідок неекологічного ставлення людини до природи.
А чрму ви питаєте, хіба вам самій неясна різниця?
Леди Г• 22 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви в чому бігаєте? В пуховиках?
Ні, не достатньо. Певну кількість важливих амінокислот людина може отримати лиш з мяса.
Love_Love_Love_• 22 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Вам ясна різниця бо ви не володієте інформацією про виготовлення та переробку пластиків, вплив на екологію, ви просто розумієте що вбивство тварин це погано, а вбивство планети це ок лише тому що ви про це нічого не знаєте. Ви йдете купуєте новий пуховик і кидаєтесь на автора яка зібралась носити б/у річ.
Love_Love_Love_• 22 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Яких конкретно амінокислот, можна список?
Леди Г• 22 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
З чого ви взяли, що я необізнана з проблемою мікропластику?
Міркуйте ширше.
Леди Г• 22 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви нездатні нагуглити?
Я не знаю їх назви напамять, там 9 чи 11 загалом. Як вам цікаво, вперед.
Love_Love_Love_• 22 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Ви нездатні нагуглити?
То ви не здатні нагуглити.
Тобто у вас немає знань, є просто пояснення що щось можна нагуглити?
Love_Love_Love_• 22 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Міркуйте ширше.
З того що ви пишете загальні речення, якісь шаблонні наротиви, ніякої конкретики
Мудрецыха мира• 22 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Мда.. вам реально не шкода тваринок? Мені здається що весь цивілізований світ вже не купує такі шуби, але ні, в нашій країні війна, але ж треба нашим мадам ’мєха’, якось мені не по собі від вашої теми, вибачте((
Я согласна с вашим мнением, ну их как бы уже убили и не автор
Госпожа_тамагочи• 22 декабря 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я теж хочу!
Я вже в роках і ці пуховички-курточки мені попадаються якісь несерйозні

От від коротенької норочки не відмовилась би )
А пальто, особливо із кашеміру? Щось не розумію як роки пов´язані із пуховиками, але то таке, на наш клімат в шубі жарко, особливо якщо це якісне хутро, а не розтягнутий кролик
Невісточка ж• 22 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Если бы такие как автор не делали спрос и интерес не проявляли к таким изделиям, то убивать никого не пришлось бы((
Госпожа_тамагочи• 22 декабря 2024
Ответ дляТак точно!
Я купила 2 года назад норковую шубку и не жалею, в ней реально тепло и она легкая. Сморите чтобы мех не сыпался, блеск был, полкладка должна быть качественной, шуба не твердая и не тяжелая, шкурка целая, спинки.
Ви в заполярному круті живете? На наші вологі, теплі еврозими, особливо якщо ти на авто, ну не знаю, мені чоловіків років 4 назад подарував, пару раз наділа, більше в ходу кашемірове пальто, якщо потрібно бути гарно елегантною , або звичайне мерінос, в звичайному житті авто/офіс короткий пух зручніше