Ворую вкусняшки• 23 декабря 2024
Страшне ДТП в Прикарпатті - хто знає, 19 річна водійка ягуара жива??
оксюморон• 23 декабря 2024
Ответ дляБалаболка
Вам не можна за кермо...
Я написала, что я не водитель, правила не знаю.
бибизяна• 23 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
Если это про эту аварию, то как по мне, она ехала по прямой, а он менял полосу. Но я не водитель. Правила вообще не знаю
Куди міняв? На що міняв? Ви не водій, правил не знаєте - нащо ви це пишете?
Зоркая Зорро• 23 декабря 2024
Ответ длябибизяна
ну там бус слегка меняет траектория слева направо, еле заметно
но хотел уйти от столкновения или обьезжал что то - непонятно
ПироженкА• 23 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
согласна
тогда не знаю
на абсолютно ровной дороге такое.....
тогда не знаю
на абсолютно ровной дороге такое.....
там не рівна дорога, місцевість горбиста, в її напрямку руху спуск, тому і суцільна лінія. Вони зіткнулись практично на вершині горба
оксюморон• 23 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Посмотрела видео и написала то, что увидела. И я не написала, что вот то и то, а написала, как по мне. Так пишут, когда человек не уверен, просто описывает, как он увидел.
Весела пiсенька• 23 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
я посекундно передивилась відео, бус їхав по прямій. в останній момент спробував дати вправо. може думав що встигне на обочину втікти.
ПироженкА• 23 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
вот это и странно
нічого странного. місцеві знають, що це доволі аварійна ділянка дороги, зустрічну машину, котра піднімається вгору, видно в останній момент. А тим, хто не знайомий з особливостями рельєфу, взагалі виглядає, що пряма дорога. така сама ділянка дороги є ще між Старими Кривотулами і Отинією, в районі місцевого цвинтаря.
Зоркая Зорро• 23 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
спасибо
ПироженкА• 23 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
він її побачив швидше. бо бус вищий, тому, скоріш за все, пробував втекти від лобового
Зоркая Зорро• 23 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
возможно
оксюморон• 23 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Кошмар, конечно(( мне поэтому и показалось по ходу, что с другой полосы переехал, а он пытался просто хоть как-то обьехать
Весела пiсенька• 23 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
ну це треба бути хворою щоб в горку обганяти :( там же і знизу не видно того що за підйомом, і ще й двигун тягне з навантаженням, тобто неможливо нормально розігнатись для обгону
Гуру троллинга• 23 декабря 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Жесть, надеюсь,если она выживет, то ее посадят и навсегда лишат прав. И чтобы платила потерпевшим.
Тут вчера писали, что Зайцеву видели в колонии только 2 года. А она убила человек 6.
Я на хвилинку• 23 декабря 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Очередная Зайцева
І що вона, сидить хіба?
Кудрі кручу сама• 23 декабря 2024
Яке дибільне.., жах. Мала всі шанси проскочити, обидві машини прийняли крайнє праве положення. Явно не має досвіду і мозгів..
Кудрі кручу сама• 23 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
так, таких сліпих ділянок багато, і саме тому там намальована суцільна лінія.
Весела пiсенька• 23 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
дуже мало часу на прийняття рішення, невідомо як поведе себе той хто летить в лоб.
по правилах на обочину має звалювати той хто на зустрічній, тобто в цій ситуації ягуар, і видно що він почав на обочину викручувати але пізно, навіть якби бус не крутив руль то все одно впилявся б
Лама_мама• 23 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
А навіщо пишете?! Аут
Marinamariana• 23 декабря 2024
Ягуар это Бентли для бедных .вполне бюджетная машина , особенно если не новая
ПироженкА• 23 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
звичайно, але там не стільки ’в горку’, скільки є ділянки, де дорога ніби ’провалюється’. Це ще гірше, ніж підйом/спуск, бо здалеку виглядає, ніби перед тобою пряма рівна дорога без розривів. Я свого часу теж не розуміла, як на практично рівній дорозі і з прекрасною видимістю перед Отинією постійно аварії.... поки сама не стала водієм.... Місцеві знають про такі ділянки, тому обережні. А хто не знає, то така біда....
Ми вже якось між собою в компанії говорили, що для таких ділянок мав би бути якийсь особливий попереджуючий знак
ПироженкА• 23 декабря 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
+1, подивіться уважно відео, там на початку видно ще одну таку саму ділянку, бус ніби виринає з-під землі
бибизяна• 23 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Швидше за всіх, здається, водій червоної зреагував. Шкода, не допомогло(
Капризуля• 23 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
Вы не видите красную машину в направлении яуара? Что по одной плосе в каждую сторону?
Пригощаю кашею• 23 декабря 2024
Не буду зараз узагальнювати і писати за всіх.
Але конкретно у нас в селі жінки дуже херово водять авто. Чоловіки воюють, хтось ховається чи виїхали і жінок за кермом стало багато.
Людоньки, це повний трешак! Поворотник не включають, при поворотах заїжджають на зустрічну наче на фурі, паркуються на тротуарі, що я пішохід маю виходити на дорогу щоб машину її обійти. Біля мінімаркетів паркуються не по правилам, а горизонтально, займаючи парковочні два місця. 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Вони туплять неймовірно..
Я також не воджу авто, боюся натупити. А в цій справі помилки іноді коштують життів.
Жаль, що в нашій країні права можна купити. Це крик душі!
Вони туплять неймовірно..
Я на хвилинку• 23 декабря 2024
Ответ дляЯкось так і живу
А где она?
Я не знаю. Тут писали, що не знайшли її на поселенні.
Хоча яке поселення може взагалі бути за вбивство стількох людей?
Пригощаю кашею• 23 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
Як можна було таке побачити?
Ответ дляПригощаю кашею
Вони туплять неймовірно..
Згодна підтримую. Така сама тенденція у мене в колі знайомих. Багато жінок посідало за кермо. Ховайся. Просто небезпечно стало на дорозі. Я коли бачу жінку за кермом - подалі від цього нещастя