Вредняжка• 24 декабря 2024

Отмечаете Рождество 25 или 7?

Интересно какая статистика будет
Результат:
вже голосів: 1261
638 (50.59%) Отмечаем 25
377 (29.9%) Отмечаем 7
246 (19.51%) Не отмечаем
Ms. При теле• 25 декабря 2024
Ответ дляСовбез
Якого року народження ваша бабця?
1917 р.н вона була
На привозе• 25 декабря 2024
Ответ дляЗадираю носа
Благодатний вогонь сходить не за календарем. Великдень не залежить від календарю. Вчіть матчастину.
Обов´язково, після вас. Дати Великодня саме розраховують із прив´язкою до календаря, тому і свято в різні дати у християн.
На привозе• 25 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Відзначали
Не відзначали і не могли, або не були православними. 25 грудня Різдво у католиків було, а православні григоріанський календар не приймали.
На привозе• 25 декабря 2024
Ответ дляМилота
https://youtu.be/sEfjTYXekRs?si=gT7S-Q620EQOpAN2
Маніпуляції, час виникнення яких останні 2 роки. Зараз твердять, що наші предки відзначали 25. Логіка відсутня. 25 грудня це було і є католицьке Різдво за Григоріанським календарем, на який вони перейшли давним давно, а ми залишались на юліанському. Різниця між ними 13 днів, тому дати ніяк не можуть співпадати, як би не тягнули сову на глобус.
Милота• 25 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
вы точно мне отвечаете?
не поняла о чем вы?
На привозе• 25 декабря 2024
Ответ дляМилота
вы точно мне отвечаете?
не поняла о чем вы?
Ну відео ви ж розмістили, ви ж дивилися про що воно?
Милота• 25 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
там нет манипуляций.
Там разоблачение манипуляций.
На привозе• 25 декабря 2024
Ответ дляМилота
там нет манипуляций.
Там разоблачение манипуляций.
наші предки були православними і святкували за юліанським календарем. 25 грудня за юліанським календарем це 12 грудня. Немає чого разоблачати.
Милота• 25 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
запутались в подсчетах.
Ролик посмотрите внимательно, там понятно все.

наші предки були православними і святкували за юліанським календарем. 25 грудня за юліанським календарем це 7 ЯНВАРЯ ПО ГРИГОРИАНСКОМУ.
а 25 по григорианскому - 12 по юлианскому.
НашлаПерепискуМужа• 25 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
Ну хоч самі порахуйте і подумайте що постите. Автор того що ви заскрінили пише що ’Різдво яке припадало на 25 грудня за юліанським стилем почали відзначати 7 січня.

Це просто відверта пропагандистська брехня. 25 відзначали і відзначають католики, які на Григоріанському з 16 століття, не могло у нас з ними співпадати, вони прийняли новий стиль, а ми ні. У нас з ними має були різниця в оті 14 днів.
Ви на приколі? Православні відзначали завжди Різдво 25 грудня до 1918 року. Тому що і царська Росія і церква були на Юліанському календарі. В той час як у країн на Григоріанському календарі було 7 січня.
Але у 18 році Росія перейшла на Григоріанський, а церква залишилася на Юліанському.
У вас проблеми з розумінням прочитаного.
НашлаПерепискуМужа• 25 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
Так в них в Юліанському стояло 25 грудня, тоді як в Григоріанському 7 січня. Відзначали до 1918 року 25 грудня.
НашлаПерепискуМужа• 25 декабря 2024
Ответ дляМилота
вот интересно, люди запутались или путают людей специально?
---- Відмічали, коли світ і церква жили за Юліанським. - тогда не отмечали по григорианскому календарю, потому что его не было.

Потім світ перейшов на Григоріанський, --уточнение КАТОЛИЧЕСКИЙ МИР, - не весь мир и только католические церкви.

-----православна церква залишилася на Юліанському, - все православнЫЕ церквИ

Дальше у вас пробел в описании.

------тому 25 грудня в церкві стало 7 січня в миру. Поцікавтеся, в якому році це сталося. - А вы заодно поинтересуйтесь сколько стран не на григорианском календаре.
Не в миру, а в григорианском календаре.
Есть соответствие календарей
25 декабря по юлианскому календарю - это 7 января в григорианском.
Перейдем на другой календарь - буде другое соответствие.
Все там правильно написано, ніхто нічого не заплутався. Мався на увазі християнський світ.
НашлаПерепискуМужа• 25 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
Мудробаба• 25 декабря 2024
Катаев, Белеет парус одинокий. Про дореволюционную, революционную и советскую Одессу. Описано Рождество в декабре.
Милота• 25 декабря 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
т.е. вы хотите сказать что это 25 декабря до 1918 года это 7 января сейчас.
Правильно?
Укр_жіночка• 25 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
То сонцестояння ж 21го було.
І що? Приріст дня почався - от що головне
НашлаПерепискуМужа• 25 декабря 2024
Ответ дляМилота
Правильно?
Так, саме так і є.
І от сьогодні за Юліанським календарем 12 грудня, день пам´яті Спиридона Тримифунтського, 25 грудня( Різдво)буде за тринадцять днів.

Візьміть жовтневу революцію 1917 року.
Чому стоїть дві дати, 25 жовтня і 7 листопада. Тому що 25 жовтня за Юліанським календарем, а 7 листопада за Григоріанським. В 1917 роця вся Російська імперія ще була на Юліанському.
Задираю носа• 25 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
Те про що пишете Ви - астрономічний календар, до чого тут григоріанський і юліанський календарі про які шла мова в темі??