Вредняжка• 24 декабря 2024
Отмечаете Рождество 25 или 7?
Интересно какая статистика будет
Результат:
вже голосів:
638 (50.59%)
Отмечаем 25
377 (29.9%)
Отмечаем 7
246 (19.51%)
Не отмечаем
Бодіпозітівна• 24 декабря 2024
Ответ дляСонечко
От і мені ’старий стиль’ психологічно більше подобався - 19 Миколая, там кінець року по суті, час швидко біжить і вже Новий рік, потім Різдво, потім Старий Новий рік чи Багата кутя, для кого як, потім 19 Водохреща,ну і скільки там тієї зими лишилося.
А психологічно вас не турбує що спочатку такий-то рік від Різдва Христового а потім Різдво ?
Мастер Пис• 24 декабря 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Яка нафіг перемога...
Під словом перемога я мала на увазі набагато більше ніж те, через що ви гупажтесь лобом об стіну.
буреЛОМКА• 24 декабря 2024
Ответ дляМастер Пис
Аж цікаво що ви покладаєте у значення цього слова. Невже не бачите, який п...ц на фронті? Це слово ’перемога’ в таких умовах ріже вуха дуже
Ответ дляНа привозе
Саме цікаве, це спостерігати театр, як перевзуваються християни. Благодатний вогонь сходить і Йордан повертається то за юліанським календарем. Раніше було чудо із чудес, а зараз, уже і не таке вже й чудо і дослідити потрібно і щось там вже не так)))
Так Йордан ніколи не повертається. Це не чудо з чудес, а обман з обманів
Ядвига Юсьлегко• 24 декабря 2024
Пока 7, а там посмотрим, в принципе я открыта новому. Но все же, пока моя Церковь не перейдет на григорианский календарь, буду 7
Молода і нерозважлива• 24 декабря 2024
Особо вообще не отмечаем. Новый год будем отмечать. Дочь правда сегодня пойдет в гости к подруге отмечать, но мы живёт не в Украине. Мне странно рождество до нового года, а 7го тут вообще нет смысла праздновать. Плюс я буду дежурить сегодня, сама взяла себе работу чтобы меньше думать когда и как отмечать, живу с мамой, ей сегодня так вообще не праздник. Потому так пока.
Не за Будка• 24 декабря 2024
Їдемо сьогодні до мами на святвечір. Сьомого не святкуємо уже два роки. До того святкували в себе 24, а до мами їздили 6.
СМСница• 24 декабря 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
но не отмечаем
Аналогично. Мы атеисты. Чисто семейный праздник, но 25. Не как на параше и московском патриархате.
Ку ка ку ка ку• 24 декабря 2024
Лично у меня вообще не осталось уже праздников. Рождество всегда отмечали 7, теперь запрет, но и 25 декабря я не чувствую праздника вообще. Поэтому теперь никакое рождество не отмечаю, жаль.
Ms. При теле• 24 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
А бабця звідки знає? Православні ніколи до томоса не відзначали Різдво за Григоріанським календарем.
Відзначали
Радість моя• 24 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Якщо ви вважаєте себе християнкою, то обов´язково. Так заповів Христос.
Як саме заповів Христос? Так і заповів: не в церкві мене немає, а є я тільки в церкві, тож, несіть паски та ковбаски святити і свічки купуйте тільки в середині! - десь так він заповів?
Радість моя• 24 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Задам риторический вопрос, на который тут никогда не отвечают. Скажите, а Рождество Христово через неделю после наступления следующего года от Рождества Христова вам никогда не было странно? Или думать и анализировать - это ни к чему?
Радість моя• 24 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Подскажите, пожалуйста, а какой именно запрет сейчас на 7 число? Административная или уже криминальная ответственность?
Есть ли уже прецеденты неотвратимости наказания? Репрессии? Увольнения с работы? Выговоры с занесением в трудовую книжку? Доски позора на предприятиях? Исключение из осбб?
Неначасі• 24 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
Ну так партия сказала вот так счас надо- нарИд ответил - ЕС.
Это было во все времена.
Ку ка ку ка ку• 24 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Смешно очень.
По вашей логике можно праздновать в любой другой день,например 30 марта рождество, ну никто ж не запретит, только тут дело больше в моральной стороне, ощущении праздника и т.д., а его уже нет со всеми этими переносами , так понятнее?
Коплю на груди• 24 декабря 2024
Дуже люблю Святвечір, коли вся сім´я за столом, на столі 12 пісних страв, горить свічка. Вечеря починається, коли на небі з´являється перша зірка ( о 15.58 годині). Така тепла, таємнича атмосфера. Люблю❤️
Святкуємо Різдво 25 грудня.
Як_наготую...• 24 декабря 2024
Ответ дляКоролева краси
Вам надо прям ежедневный срач? Банить уже пора за эти темы ..
Не за что банить
Ответ дляРадість моя
Так, заповів. І я ні слова не сказала про свічки і ковбасу. Христос сказав ’Хто їсть Моє тіло і п´є Мою кров, той має вічне життя, і Я його воскрешу останнього дня. ’ Без церкви неможливе Причастя.
Задираю носа• 24 декабря 2024
Мені завжди здавалося дивним святкувати Різдво після Нового року. особливо у дитинстві, коли рідні тримали піст і Новий рік був не Новий рік, а пістні посиденьки, бо 13-14 січня вже ніхто нічого не святкував.
Тому у своїй сім´ї я з задоволенням святкую Різдво 25-го.
Гл. Амурная• 24 декабря 2024
Ответ дляСонечко
Обидва. Не те щоб святкуємо, але фізично не працюємо, а яка дата канонічно правильна взагалі невідомо (у Біблії з цього приводу здається нічого не вказано).
ну вы знатоки религии
яке має відношення біблія до народження Христа
Задираю носа• 24 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
Благодатний вогонь сходить не за календарем. Великдень не залежить від календарю. Вчіть матчастину.
За ким я буду?• 24 декабря 2024
А куди мені відповідати - бо я планую двічі справляти?)))
Вже є штолен готовий, гуска замаринована стоїть, кутя та узвар, будемо чоловіком обмінюватися подарунками та їсти смачну вечерю.
А 7 поїду до мами - от вона якийсь старовір у мене, хоче саме того дня святкувати, а мені що - більше свят, веселіше жити.
Колись ще було таке свято, неофіційне - Старий Новий рік, хоча я звикла що це день Василя та Маланки, Щедрий вечір, а коріння у цього свята взагалі цікаві - у дохристиянські часи цього дня вшановували божество шлюбу та сімейного статку, Ладо.
Ну а у мене тепер буде старе Різдво.
Радість моя• 24 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Євангелістичні секти дуже полюбляють цитувати Біблію в дуже вільній обробці і тільки так, щоби спонукати своїх прихожан обов´язково відвідувати молебни і обов´язвово віддавати десятину.
Мафиозная• 24 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Адже де двоє або троє зберуться в Ім´я Моє, там і Я серед них!
Мафиозная• 24 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
крім того до Різдва піст завжди був, а як його можна притримуватись зустрічаючи спочатку НР
Радість моя• 24 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
Це не та цитата, яку тут очікувала побачити жіночка з ’протестантської’ церкви. Це цитата, яка може похитнути парадигму відвідування молитовного дома в обов´язкові визначені пастором дати...
Мафиозная• 24 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Просто вже стільки версій розвелось де є, а де нема... А все набагато простіше, головне без зайвої інтерпретації)))
Радість моя• 24 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
Це ніколи не бентежило тих, хто зараз, як римські гладіатори, захищають своє невід´ємне право святкувати Різдво так, як їм заповіли напів радянські традиції новорічних запоїв з 31.12 і аж до 19.01.
Який пост? Які календарі? Головне - звична дата. Головне, щоби ’наши празднікі не пєрєносілі’!