Встидаюся запитать• 26 декабря 2024

Де ви купували пампухи на Різдво?

І чи сподобалися вам?
Результат:
вже голосів: 10
5 (50%) В супермаркеті
3 (30%) Сама спекла
2 (20%) Пригостили родичі
0 (0%) В Інстаграмі
НЛОша• 26 декабря 2024
не було пампух
Админко• 26 декабря 2024
В магазині солодощів, фірма Степанків, дуже смачні, всі з´їли за два дні.
Аноним_1858• 26 декабря 2024
Я уже сама как пампух
Лівий Локіть• 26 декабря 2024
мама сама пече. З маком, вишнями, шоколадом.
Залізний занавіс• 26 декабря 2024
скільки років працюю у культурі, але оце взнаю вперше, серед 12 пісних страв ці пампухи ніколи на слуху в оточенні або на форумах не були)
https://www.bbc.com/ukrainian/other-news-59783066
Астановитесь• 26 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Вірно, треба не тримати руки в дупі, а зробити самій, якщо є бажання.
МельничукОля• 26 декабря 2024
Сама пекла!
Мати тріля• 26 декабря 2024
а нужно? первый раз слышу
Астановитесь• 26 декабря 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Все змінилось... А хто напрягає їсти, якщо віра не дозволяє....
Але і наступні дні є)
Астановитесь• 26 декабря 2024
Ответ дляМельничукОля
Сама пекла!
Ви розбджуєте апетит на вечір?
Бавовнятко• 26 декабря 2024
Сама і чотири пляцки
МельничукОля• 26 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
Сама і чотири пляцки
Смакота! В мене пісні, на воді.
Бавовнятко• 26 декабря 2024
Ответ дляМельничукОля
Смакота! В мене пісні, на воді.
В мене не пісні
автор Встидаюся запитать • 26 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
а нужно? первый раз слышу
Прийнято, але обов´язку такого немає)
Админко• 26 декабря 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Пампухи це традиційна страва на Різдво на Галичині.
Чоловіку 43 роки, з дитинства пам´ятає ці пампухи. Так що, були!
Бавовна• 26 декабря 2024
Нигде
Не люблю такое
Админко• 26 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Але і наступні дні є)
Нічого не змінилось. Кожний регіон України має свої традиційні страви на Різдво. Співпадають серед цього переліку: кутя, узвар, вареники, щось з капусти, щось з квасолі/гороху, все інще може відрізнятись.
Ответ дляАстановитесь
Ой навіщо таке писати... Зараз вже інший час і в людей багато справ, робота, тому купувати це норма. Це не означає, що в них руки звідкись.
Зараз і хліб майже ніхто не пече сам, а купують.
Лівий Локіть• 26 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
навіщо? мама від мене на свята отримала подарунок в еквіваленті своїх двох пенсій. Я з задоволенням заробила гроші, а вона з задоволенням пече. Я не трачу свій час на кухню, а вона не переживає про гроші.
Мати тріля• 26 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Прийнято, але обов´язку такого немає)
а где принято? сколько живу,первый раз слышу про пампухи на Рождество
Лівий Локіть• 26 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
у вас значить не прийнято.
Мати тріля• 26 декабря 2024
Ответ дляАдминко
на Галичини,а я в другом регионе
Админко• 26 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
на Галичини,а я в другом регионе
Ну і що? Вас ніхто не заставляє їх пекти. Автор спитала в темі де брали, от і все.
А ви робіть як робила і навчила вас ваша мама чи бабуся у вашому регіоні.
КоролеВешна• 26 декабря 2024
Вперше в цьому році дізналася, що їх на Різдво роблять, у нас в сім´ї ніколи не робили, бабуся з Галичини родом, але маленькою переїхала в іншу область і з традиційного це робила на Пасху писанки воском) На Різдво робила ’хворост’ зазвичай.
Добрая свекровь• 26 декабря 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Дуже дивно, бо це класика різдвяного столу, я в традиціях не дуже спеціадіст, і то знала давним-давно.
Аноним НаВсеГда• 26 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Можливо, я окрім куті (яку не їм) ніяких різдвяних страв не знаю, навіть бабуся не робила, а мама так тим паче.Штолен купили (це вважається різдвяною стравою?), до мами заїхали на чай, ось і всі традиції.
празники не помню• 26 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Прийнято, але обов´язку такого немає)
На заході україни, в нас на полтавщині, дніпропетровщині такої традиції немає. І, якщо чесно, то мені ті пампухи не смачні