Ann-8580• 26 декабря 2024

Як би ви вчинили: поїхали б за кордон чи ні

Дівчата, цікавить ваша думка. Зараз думаю, їхати за кордон чи ні. В Україні живу в невеликому місті, працюю віддалено онлайн. Перспектив роботи офлайн немає, з/п маленькі. Сходити особливо нікуди. До того ж втомилась від постійних повітряних тривог і всіх цих обставин пов´язаних з війною. Думаю навесні поїхати в країну з теплим кліматом (Іспанія, Греція, Кіпр чи щось подібне) працювати і жити. З плюсів: пожити без повітряних тривог, на вихідних відпочивати, ходити в цікаві місця. З мінусів: робота буде некваліфікована (щось по типу посудомийниця, покоївка, помічник кухаря і т п), в Україні на таких роботах ніколи не працювала, тому навіть не знаю, як мені це зайде... Що думаєте? Ви б поїхали?

Звісно, що вирішувати буду сама, не прошу від вас вирішити за мене, просто цікава думка, як би ви вчинили на моєму місці. Можливо в когось є подібний досвід, діліться.
Mary_MMS• 28 декабря 2024
Ответ дляAnn-8580
Откладывать — вообще нет такой цели. Цель — пожить в мирной нормальной стране хоть какое-то время. А то здесь уже кукуха едет от всех этих тревог, ракет, дронов... Город полупустой, наполовину разбитый. Такое чувство, что живу в каком-то постапокалиптическом фильме. Ещё и зима, темень, слякоть. На улицу выходишь и хочется только сдохнуть.
Ви не написали саме головне - вік. Якщо молода, то все у вас получиться. Якщо у віці, то треба добре підібрати під свої можливості роботу. Але не неможливо, просто потрібно всі за і проти зважити.
Автор, хай у вас все получиться.
Yu Yu• 29 декабря 2024
Ответ дляLizavel
А почему вам не платят пособие? Как это не положено?
Потому что я в социаламте пока стою, не в джобцентре. А у них такие правила - если есть на карте/наличкой 200€ на человека в месяц, то не положено - сам можешь себя прокормить
Yu Yu• 29 декабря 2024
Ответ дляSeehund
Для инженера нужен немецкий и английский на уровне С1.
Не согласна. В2 достаточно. Но если английский у меня неплох, то немецкий всего лишь уровень А2. Учу сама, пока без джобцентра и курсов. Тем более в среде это чуть проще делать
Seehund• 29 декабря 2024
Ответ дляYu Yu
Вы сначала устройтесь на работу, а потом поговорим на эту тему. А так вы только теоретик.))
Yu Yu• 29 декабря 2024
Ответ дляSeehund
Обязательно вернусь к этой теме)
Тем более инженеры по автоматизации котируются везде, в отличие от ПГС, технологов, сметчиков и т.д))
Seehund• 30 декабря 2024
Ответ дляYu Yu
Обязательно вернусь к этой теме)
Ну и хорошо, желаю вам больших успехов в карьерном поприще до окончания защиты.))