Зам. зав. Анонима• 27 декабря 2024

Чи маю я платити за все?

Чоловік дуже хотів собаку, в результаті купили. Але чоловік дуже швидко охолонув до нього, то за ним доглядала та бачила його я. Зараз вже третій місяць чоловік через певні обставини живе у батьків, то собаку забезпечую я: корм, ветеринар, іграшки. Чоловік не бере у цьому участь. Це правильно?
julia-678c• 27 декабря 2024
Нет
julia-678c• 27 декабря 2024
Отвезите собаку мужу
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 декабря 2024
я смотрю, вы очень любите животных и муж вам самый родной человек.
Айболитная• 27 декабря 2024
Если вы ее не любите и обуза, лучше отдайте мужу. Собаку только жалко в этой ситуации
автор Зам. зав. Анонима • 27 декабря 2024
Ответ дляАйболитная
Я її люблю, просто чоловік не хоче допомогти фінансово, ще і насміхається, що я такий лох, бо веду до ветеринара, якщо у собаки алергія
Губи з філером• 27 декабря 2024
А до ветеренара ви її щотижня водите
julia-678c• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
С детьми он так же поступает?
Ответ дляГуби з філером
А до ветеренара ви її щотижня водите
Ні, двічі водила за цей час, бо мала алергію
Айболитная• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А вы любите эту собаку? Отделите ее от мужа. И понимайте теперь несете ответственность. Пусть смеется - дебил. Надеюсь рады, что расстались. Там ответственность = 0 судя по описанию.
Ответ дляjulia-678c
С детьми он так же поступает?
У нас немає дітей
Запароленое одеяло• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Віддайте собаку в хороші руки в сім´ю де їй будуть раді
Ответ дляАйболитная
Звісно люблю. Ми не розійшлись з ним, він через роботу зараз у батьків в іншому місті
Губи з філером• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
...то нашо вам та здохлина....приспіть і не муте скотиняку
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я їй рада, і дуже її люблю. Але сердита на чоловіка, що навіть на собаку не хоче фінансово вкластись
Айболитная• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Так к чему тогда вопрос? Если любите, это ок заботиться о животном и не важно кто купил и т.д. Вы оба какие-то не зрелые
Белоснежко• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У нас немає дітей
І слава Богу!
Подякуйте долі, що таке гівно само відвалилось))
Покажіть собаньку)
Запароленое одеяло• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Віддайте тоді чоловіка в хороші руки і не очікуйте від нього допомогу
Ответ дляАйболитная
Тому, що чоловік взагалі зараз фінансово не вкладається, а в мене не виходить все самій
Запароленое одеяло• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Він як аргументує це?
Ответ дляЗапароленое одеяло
Він як аргументує це?
Ніяк, переводить лише теми
Айболитная• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Муж - безответственный. Вы не тянете. Пристройте собаку в хорошие руки.
Запароленое одеяло• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ніяк, переводить лише теми
Дурачок якийсь?
Айболитная• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дурачок якийсь?
Так, то у нього з роботою проблеми, то ще щось не так
Губи з філером• 27 декабря 2024
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
julia-678c• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Вас бы кто приспал
Колишня муза• 27 декабря 2024
Навіщо вам такий чоловік? Зараз він не вкладається в собаку, каже, що ви лох. А якщо захворієте ви і не будете спроможні себе утримувати якийсь час? Думаю, він швидко знайде причину здихатись вас. Ставлення до собаки - це індикатор. Ваш чоловік - чмо.
Колишня муза• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Ви взагалі при тямі?
Губи з філером• 27 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Ви взагалі при тямі?
А ви?
Колишня муза• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
А ви?
Цілком, а от у вас, схоже, проблеми.
З собаками не ’сюсюкаються’, а піклуються. Бо собаки мають здатність хворіти, як і люди. І вони так само страждають і потребують лікування. Чи ви пропонуєте викидати хворих собак і підбирати здорових? Ви вважаєте свої слова адекватними?