Ангелок з ріжками• 28 декабря 2024

Треба скинути 10 кг за пів року, при гв.

Розумію зараз напишуть що гв само по собі дорівнює схуднення. Для мене на жаль не так, коли спробувала зменшити калораж- схудла, але отримала проблеми з лактацією і недобір ваги в дитини. Зараз їм як звичайно і за кілька тижнів набрали вже, не те що схудла.
Міняйловна• 28 декабря 2024
Вы шо. Яке схуднення. Кормите грудью, потом похудеете
Огірок та Помідорчик• 28 декабря 2024
принцип той же, що і без Гв
рахуйте калоріі. просто до своіх (візьміть 1400) додаєте ’дитячі’, в залежності від віку дитини, треба гуглити.
ну і фіз навантаження бажано
Сокодавка ще та• 28 декабря 2024
Если есть возможность, обратитесь к диетологу. Под ваши вкусны разработают такое меню, которое будет вкусным, сытным, разнообразным, легкими в приготовлении и с необходимым дефицитом калорий
автор Ангелок з ріжками • 28 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
принцип той же, що і без Гв
ну і фіз навантаження бажано
так і зробила, взяла 700 для дитини плюс 1200 для себе. Худла, молоко пішло. Тепер трохи більше 2000 набираю, і набираю вагу(
Молчавочка• 28 декабря 2024
Не дорівнює
Я на гв +20
Огірок та Помідорчик• 28 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
пробуйте 1900, 2000
і фізкультура
а дитина здається макс 600 споживає
Yana1915• 28 декабря 2024
В мене так само на гв +10 кг , закінчила гв 3 місяці назад а вага тупо стоїть
Статус Ква• 28 декабря 2024
Потрібно за пів року схуднути бо англійський принц Вам запропонував одружитись, чи може має бути фотосесія у Vogue і на кону 1 мільйон долларів гонорар?!! Автор ну Ви просто смішите реально))
Солоденька цукОрка• 28 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
Может человек на море хочет красивые фотки
Ответ дляСтатус Ква
Потрібно бо хочу планувати наступну вагітність, на жаль маю проблеми які дуже обмежують мене з цим у часі. А з такою вагою не наважусь, буду з ризиком гестаційного діабету.
Кондуктор трамвая• 28 декабря 2024
Разумный дефицит 100-200 ккал и питьевой режим, тогда с лактацией все будет в порядке.
Кондуктор трамвая• 28 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Недостаточно пили жидкости значит.
НеГолосую• 28 декабря 2024
Что вы едите? Я в первый год физически не могла нормально готовить, только бессонные ночи и постоянные танцы с бубном вокруг ребенка. До беременности было 50 кг, на роды шла 67 кг, на первый ДР ребенка было 48кг. Тот случай, когда утром сделала чай и выпила его ближе к обеду, когда ребенок уснул хоть на пол часа. Каллориям неоткуда браться было.
ГейСюда• 28 декабря 2024
молоко пропадає при стресі, коли аж занадто чимось переймаєтесь (тіло вважає, що це стало для вас важливіше ніж грудне годування) , ну і коли мало води вживаєте
Ответ дляНеГолосую
Апетит є, плюс чоловік переважно працює з дому. Ввечері дивиться він за дитиною, я часто готую, свого роду відпочинок для мене. Обід як правило доставку замовляємо.
Пешеходик• 29 декабря 2024
Очень легко за такой период. Найдите кто Вас вдохновит и направит. Мне Оксана Худобакшиева очень помогла.
В танке• 29 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Я при гв худела намного быстрее.
В танке• 29 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
принцип той же, що і без Гв
ну і фіз навантаження бажано
Тоді дитина помре з голоду.
В танке• 29 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Это разумно,вы правы.
В танке• 29 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
пробуйте 1900, 2000
і фізкультура
а дитина здається макс 600 споживає
Це правильно.Ви праві.