ПироженкА• 28 декабря 2024
Вы бы переехали жить к мужчине, но с условием
Я живу с кошкой. Я неоднократно ночевала у него и он у меня. Встречаемся полгода. Предложил переехать к нему, но без моей кошки. Потому что она ночью не дает спать( когда он ночевал у меня, она ему мешала) Говорит маме отдай ее. Но моя мама не сможет за ней ухаживать как я, и я не хочу ее отдавать, она моя любимица. Вам ставили условия ваши мужчины?
Потребую апгрейду• 29 декабря 2024
Спочатку він не любить Вашого кота
Потім Ваших подруг
Потім як Ви себе поводите і т.д.
Потім Вас(
Але це моя думка і вона категорична тому певно я без пари
Потім Ваших подруг
Потім як Ви себе поводите і т.д.
Потім Вас(
Залізний занавіс• 29 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Нет, кота нельзя закрыть на кухне. И да, идет лесом такой мужчина. Сегодня котик, завтра моя мама, послезавтра ребенок. Нет, спасибо, не надо такое счастье.
А если человек реально спать не может из-за невоспитаного кота?
Залізний занавіс• 29 декабря 2024
Ответ дляМолчунья
Три дня и вы вывоспитанны:)
Три дня и кошка умеет ночевать в туалете
Відповів всім• 29 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
мы ы холе квартиры МЧ, там и бегает , развлекается.
До спальни две двери
Какая прекрасная идея! Покажите автору фото, ей тоже надо
ОйЙой• 29 декабря 2024
Справа навіть не в кішечці,автор. Це не те,що дзвоник,це колокол((
Плюс, як на мене,ні за що б не покинула свого улюбленця, вони нас не зраджують ніколи- а от люди здатні на це.
Залізний занавіс• 29 декабря 2024
Ответ дляОйЙой
Кошка может начать есть своего мёртвого хозяина
ОйЙой• 29 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
В мене 1 кім квартира. Вона спить в кімнаті на дивпні, в мене свій диван. Починає шкрябати шафу, ну трошки заважає, але не критично
Стерільна?
ОйЙой• 29 декабря 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Китайці їдять собак. Ми вбиваємо і їмо свиней
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Тоді пропонується знайти компроміс, одягти беруші і тд. А не віддати кота мамі. Тут ще теж питання- він не може спати, а мама повинна могти
Залізний занавіс• 29 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Как помогут беруши- если по тебе бегают и будят?
Море_море_я_скучаю• 29 декабря 2024
У мене тварин немає і ніколи не було, але за такої умови я б не переїжджала.
Гола з конопель• 29 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ні, кішки це не собаки, вони не розуміють виховання і нічого зробити неможна. Їх можна лише любити і все їм прощати
Какая глупость. Просто вам лень было заниматься с кошкой. Все они понимают, у меня кот даже выполнял команды
ніколи такого не було• 29 декабря 2024
Ответ дляПарова машина
У мене була мрія- рижедупе дворове, він знав, що я про нього мрію, і найперше що він зробив, щоб жити поруч- пошук цього чудовіща. Я зараз маю цього монстра, а чоловік це приставка. Я б в житті не могла б відмовитись від кота на користь когось
Цікаво, якби ваш чоловік написав: обожнюю свою собаку, а дружина це приставка. Вам норм було б?
ніколи такого не було• 29 декабря 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Перед вашим мужчиной постал выбор: ваш комфорт или его комфорт. Он выбрал себя. Будьте готовы, что он всегда будет свои интересы ставить на первое место.
А це типу погано? Має ставити інтереси автора чи кішки поверх своіх?)))
Natal_ka91• 29 декабря 2024
Ні, для мене кіт - це член сім´ї, а для кота відповідно ви - весь Всесвіт. Це ж не іграшка, а улюбленець за якого ви несете відповідальність. Та й чоловік - хз в якому статусі (всього лиш півроку, і такі вимоги), сьогодні є - завтра інший.
Хома з пастою• 29 декабря 2024
Ответ дляГравіцапа
Я бы мужика отдала маме его)
А кошечка это святое, она же преданная подруга)
Да и вообще без шуток меня бы это насторожило. Потом ему ребёнок будет мешать спать и он скажет ’давай отдадим его’
Мужики можуть бути проти дітей категорично, он в темі нижче історія)
Так що не факт))
Хіба авторка йому надоїсть і він її віддасть)
Так що не факт))
Хома з пастою• 29 декабря 2024
Автор, яка ціль Вашого з´їзду з ним?
На правах кого?
Дівчата, не робіть дурниць, виконуєте роль дружини, не будучи нею. Для чого???
На правах кого?
ЖующаЯКонфету• 29 декабря 2024
Терпіти не можу котів. Я їх боюсь. Тому, якби прийшлось їхати до хлопця, в якого є кіт. То не переїхала б. Прикро, що приходиться такий робити вибір.
Примарочка• 29 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Так що не факт))
Схоже, таких багато. На днях була тема, де чоловік проти не те що спільних дітей, а й домашнього улюбленця, і авторці довелося віддати подаровану собаку, про яку мріяла все життя. Взагалі незрозуміло як через півроку стосунків чоловік може ставити умови, будучи по суті ніким автору.
Успокойся_Успокойся• 29 декабря 2024
Качество сна безусловно важно очень.
Я бы поняла, если бы ухажор предложил после переезда закрывать дверь в спальню и не пускать кошь туда на ночь.
Но отдать? Это вообще человек не из моего мира
Весела пiсенька• 29 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А якби ще запропонував комусь віддати…..це взагалі. Ви троль?
Троль-троль. Даже текст не удосужились поменять.
Покращена• 29 декабря 2024
Мой кот всегда со мной. Проехал пол-Европы, перелетел на другой континент. Никакие «с животными не берем» для меня не причина отказаться от члена семьи. Мужчина или приспосабливается или живет без меня
Кіма кепка• 29 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Я обожнюю нашу кішку, напевно більше ніж чоловік. Але мені спати вона заважає більше ніж чоловікові. В нього сон більш міцний і він спокійніше реагує на її забіги по голові. Вона майже всю ніч спокійно спить з нами, але прокидається десь між 5 та 6 і перед тим як піти їсти сповіщає нас, що можна було б і погратися і компанію їй скласти 🤦♀️
Везет вам!
А моё уже разбудило меня и потребовало провести его на кухню.
Анонім Завгосп• 29 декабря 2024
Ответ дляТа не реву я
кошка - это святое!
Святое, кто посягнет на мою кошку будет казнен
Анонім Завгосп• 29 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я не розумію цих інфантильних відповідей: «кіт - це святе, я краще з котом, чим з цим козлом».
1) Кіт дійсно може набридати, біситись вночі. Якщо ви до цього звикли, ок. Але це не означає, що всі так само мають приймати і безмежно любити вашого кота ще й на своїй території.
2) Потрібно сідати і домовлятися, шукати варіанти і компроміси. Чи можна кота на кухні закривати, щоб він не заважав під час сну?
Тобто, це не легке рішення для вас, але для чоловіка це може бути теж не просто. Тому його позицію теж потрібно брати до уваги.
У вас точно немає кота, попробуйте закрийте
Не понимаю этого помешательства с котами.
Ладно еще собака - это о дружбе, преданности, верности.
А кот или кошка - это потребитель. Они не привязываются к человеку, они никого не любят, их интересует только собственный комфорт
Лучше попробовать выстроить отношения с человеком.
Чем всю жизнь посвятить себя служению кошки.
Это не от большого ума или сердца, скорее одиночество и страх того, что от человека любви не получишь.
А от кошки можно получить типа любовь за жменьку корма
Ашотакоя• 29 декабря 2024
Кішку я б не віддавала. Але як будете спати - треба продумати. У мене був досвід відносин (слава Богу короткий), коли кішка тероризувала мене. Ну це ж було жахливо, я реально боялась засинати. От це не норма. Тут правильно писали - сон людини не менш важливий, ніж сон кішки.
Я була на місці вашого мужика і при всій моїй любові до тварин, я його чудово розумію. Мій чоловік з кішкою ніяк не реагував особливо, типу «ну це ж котик». При чому його вона не трогала, а зі мною, що тільки не робила. Якщо ви хочете продовжувати відносини, треба подумати і віришити якось питання із сном.