Ангел-предохранитель• 29 декабря 2024

Чи викликали б ви поліцію на сусідів?

Внизу живе старша жінка з чоловіком. Пенсіонери. Обмазали лайном (справжнім) дверну ручку ніби то за голосну музику.
Марс атакует• 29 декабря 2024
На видео сняли?
Ошеламиссимо• 29 декабря 2024
Как вы провели это лайновое расследование?
Весотехник• 29 декабря 2024
А лайно з собою принесли, чи одне срало, інше мазало?
Ошеламиссимо• 29 декабря 2024
Ответ дляВесотехник
Под музыку
автор Ангел-предохранитель • 29 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Вона постійно при зустрічі тицяє що я голосно музику виикаю. Але в мене навіть нема колонки і телевізор майже не дивимось. І музику ніхто не слухає в нас і я не чула щоб хтось слухав
Булку Дай• 29 декабря 2024
На самом деле это не смешно.
from Ukraine• 29 декабря 2024
Обмазали ви за їх музику, чи вони вам?
Хто на кого має викликати поліцію, за музику чи за гівно?
Чи може та музика і є гівно?
Не за Будка• 29 декабря 2024
Да, обращайтесь. Пенсы боятся полицейских. Видите, на вас они ментов не вызвали, я решили бороться с вашим тыц-тыц-тыдыдыць народными методами).
Ошеламиссимо• 29 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ну так у вас нет доказательств что это они срали мазали лепили
Борисфенка• 29 декабря 2024
Я б викликала
from Ukraine• 29 декабря 2024
Ответ дляБулку Дай
На самом деле это не смешно.
Не смішно, за те ароматно
Ответ дляfrom Ukraine
Обмазали ви за їх музику, чи вони вам?
Чи може та музика і є гівно?
Вони обмазали нам ручку і шматок на килимку лежав. Я не хочу здогадуватись чи то їхнє чи собаче. Бридко. З іншими сусідами норм стосунки. А їм все музика мерещиться.
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
І чим вам допоможе поліція?
Марс атакует• 29 декабря 2024
Лайно їхнє,чи може собачє?Віднесіть завтра в Сінево!
from Ukraine• 29 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Я б викликала
Я б не те, що не приїхала, я б навіть інфо на екіпаж не передавала б
Радуга-дуга• 29 декабря 2024
Взяти пакет.Натягнути на дверну ручку.По можливості зібрати в пакет і натягнути на ручку їхніх дверей....
Застряла• 29 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І чим вам допоможе поліція?
Пусть отмывают ручки и ковер, все равно они ни на что больше не способны
Ответ дляМарс атакует
Не виглядає як собаче
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Їх ніхто не заставить
Булку Дай• 29 декабря 2024
Лучший способ ,это поставить видеокамеру наблюдения. И что бы все соседи про это узнали.
Я просто не розумію як таке може на думку людей прийти, це ж навмисно сходити по великому, зібрати в кульок і нести сусідам нагору
Альфасамка• 29 декабря 2024
то ви обмажте їхні двері лайном. Чи в вас нема
Головний кошак• 29 декабря 2024
Ответ дляВесотехник
в собі принесли мабуть
Юлия 0811• 29 декабря 2024
Скажіть, що у вас бабка відьмою була і вас навчила. І в того, чиє гамно, буде діарея місяць
Борисфенка• 29 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
А я б сказала, що майно псують і життю загрожують.
Один приїзд поліції творить дива. А інакше ще роками будуть мазати.
Альфасамка• 29 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
в собі принесли мабуть
то ж треба вміти срати по свистку
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Просите знайомого, одягнути брюки сорочку з комірцем під светер, папка на змійці, тикає їм під ніс а ля посвідчення. І починає складати протокол, пояснення на і тд, каже що написали сусіди заяку, є відеодоказ, зіпсували двері за 140 тисяч - все, збирайтеся в тюрьму
Леди Репях• 29 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вызывайте полицию. Это явно неадекваты. Сегодня гавно, завтра будут ножом угрожать. Это надо пресекать.

Комменты странные. Такие случаи действительно бывают и это совсем не весело.
from Ukraine• 29 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
151 ст
Ответ дляЛеди Репях

Просто там дідусь з палицею і жінка років під 80, в голові не вкладається