Пацака-задирака• 29 декабря 2024
Яке волосся на вашу думку мати краще?
Результат:
вже голосів:
135 (50.19%)
Хвилясте (гарні локони)
134 (49.81%)
Ідеально пряме
Пліснявілий сир• 30 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Чому не подобається кучеряве?
Бо природні кучері нерівномірні, не так як в накрутці, десь сильний завиток, десь слабкий, виглядає неохайно.
Я тертий жук• 30 декабря 2024
Всю жизнь жила с кудрявыми волосами. Сейчас сделала кератин и нарадоваться не могу. Вообще проблем никаких, особенно в сырую погоду
Я тертий жук• 30 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
Конечно вьющиеся, они всегда выглядят выигрышно, просто нужно ухаживать. Лично мне прилизанные вообще не идут и спасибо вселенной, что свои пышные и вьются.
И как вы ухаживаете за волосами?
Пацака-задирака
• 30 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Може по іншому спробувати вкладати, є багато засобів класних для кучерявого волосся
Я коли бачу кучерявих дівчат - дуже заздрю білою заздрістю 😍 Маю знайомих двох, сестри, в них чудове кучеряве волосся, темного кольору. Кожного разу у шоці, що таке гарне волосся існує
волосатое стекло• 30 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
А догляд за волоссям у вас який? Пробували щось змінити? Вітаміни?
Та пробувала звісно. Не пробовала тільки уколи в голову, гарні відгуки, але дуже дорого для мене і треба робити постійно, сестра зі схожою проблемою коле, допомогає, але це поки колеш, тобто пожиттєво, а один раз близько 2 тис, тобто навіть курс 10 раз вже 20 тис, що також гроші, а пожиттєво взагалі не варіант, нажаль
волосатое стекло• 30 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Такий гарний колір у вас 😍 В мене таке саме волосся, жодний спосіб накрутити теж не допомагає
Так як на фотці виходить у моєї доньки. В неї густе хвилясте, якщо не розчісувати виходять кучеряшки, а якщо витянуть феном - то типу як в цієї дівчини, такі гарні хвилі, коли була стрижка каскад так виходило
Нічна ненажера• 30 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Прямые завивают, кудрявые выпрямляют. Ни то, ни то не лучше.
Кудрявые выпрямляют а потом завивают. Они пористые и выглядят неухоженно. Примерно так, тусклая мочалка
Пацака-задирака
• 30 декабря 2024
Ответ дляволосатое стекло
Не було подібної проблеми, не можу допомогти, на жаль
Але мені допомагають збільшувати густину масажі, це мабуть ключове
Пацака-задирака
• 30 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Це кучеряве але без належного догляду)
Ответ дляНічна ненажера
Ну не такие ж кудрявые. Это реально мочалка.
Красиво - волнами.
А для прямых надо иметь идеальные черты лица. А не как все поголовно кинулись делать кератин. А в 90% получается крокодил со свисающими соплями без обьема. И ладно, если этот крокодил хотя бы худой.
Красиво - волнами.
Нічна ненажера• 30 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Це кучеряве але без належного догляду)
Ну так если выйти на улицу 90% таких. При этом волосы шикарной густоты на фото, не крошечные, если бы им дать дорогой уход и правильную укладку то была бы бомба. При этом если бы волосы на фото были прямые от природы, то не требовали бы всего этого. У меня приблизительно как на той фотке и очень густые. Очень много денег и сил уходит, чтобы выглядело ухоженная, у двоюродной сестры густые и прямые, у неё шампунь и иногда бальзам. И все! Ни позировать не надо, не увлажнять
Мусик Пусик• 30 декабря 2024
Ответ дляволосатое стекло
Такие, раз уж мы выбираем
Только тут укладка
Пацака-задирака
• 30 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Те і те волосся потребує догляду
Якщо знати що і як, то так, можна обійтись декількома засобами, головне толковими
Мусик Пусик• 30 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Це кучеряве але без належного догляду)
Это 90% кудрявых волос без укладки
Мусик Пусик• 30 декабря 2024
Я за прямое в уходе удобнее, и без укладки часто вполне себе хорошо выглядит
Пацака-задирака
• 30 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
Это 90% кудрявых волос без укладки
Під словом догляд я маю на увазі добре підібрані засоби та спосіб сушіння волосся
З цими двома критеріями кучеряве волосся буде дуже гарно виглядати
Мусик Пусик• 30 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
То есть укладку?
Пацака-задирака
• 30 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
То есть укладку?
Тоді усі хто сушить волосся роблять укладку
Мусик Пусик• 30 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Если просто высушить волосы в большинстве случаев они будут выглядеть как на фото выше, если речь идёт про доп манипуляции, то это уже укладка
Пацака-задирака
• 30 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
Головне, що мається на увазі одне й те саме, а так, неважливо чи то укладка чи щось інше
Мусик Пусик• 30 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Нет, это разные понятие, требующие разного вложения времени и усилий.
Это как макияж в этап ухода записывать
Контрольница• 30 декабря 2024
Хвилясте випрямити, пряме - накрутити. Що вам не зрозуміло? 😂😂😂 Так мій чоловік про нас, жінок, дивних створінь, каже 🤣
Нічна ненажера• 30 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Те і те волосся потребує догляду
У Вас кудри у Вы нашли пару средств? Покажите какие
ЧукИГеки• 30 декабря 2024
В більшості випадків накрутити легше, ніж випрямити. Я за пряме. Сама маю хвилясте, пористе волосся, яке без укладки - просто пух(((
Залізний кіготь• 30 декабря 2024
Мнения разделились:) как по мне лучше идеально прямые как шелк, и пару раз в месяц накрутить. У меня волнистые и кератиновое выпрямление было отличным решением. Где-то с полгода у меня гдядкие как шелк и очень красивые волосы.
Залізний кіготь• 30 декабря 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Ідеально пряме і густе, як у Рейчел із Друзів
Где же у нее густые волосы? Вы не видели действительно густых волос никогда? У нее самые среднестатистические волосы. Не жидкие, но и совсем не густые
Залізний кіготь• 30 декабря 2024
Ответ дляволосатое стекло
Такие, раз уж мы выбираем
Таких в природе не бывает к сожалению