Пік Антна• Изменено 30 декабря 2024

Як плануєте провести завтрашній день?

Які плани?
Що робите для святкового настрою?
Поліпривіт всім• 30 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
такі смішні потуги заздрісних людей, які намагаються когось зачепити, образити, знецінити. Чому, ви ніколи не враховуєте що ви це намагаєтесь зробити із сильнішими за вас людьми, але їм пофігу на вас і ваші слова?
Це дуже смішно
Але ви праві , мені пофіг на вас і ваші слова
В шоколаде• 30 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Забейте, здесь не любят адекватных 😂
Love_Love_Love_• 30 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
Забейте, здесь не любят адекватных 😂
Я знаю, ви дуже вірно вище підмітили.
Чесно кажучи, люблю я от таких мадам іноді потролити, каюсь
Святатабожа• 30 декабря 2024
Висплюсь, потім до вечора на кухні і на всю ніч на роботу
So_so• 30 декабря 2024
Ответ дляЗапасная спина
Надеюсь, нас с ребенком выпишут из больницы.
Это не Вы вчера про стимуляцию писали?
Love_Love_Love_• 30 декабря 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Це дуже смішно
Ні, вам не пофіг бо ви самі мене зачепили і строчите мені другу сторінку, намагаєтесь знецінити, образити. Це явний приклад того що ви вважаєте мене кращою за вас і вас давить жаба.
КонФФетОшка• 30 декабря 2024
С утра работа.
Потом докуплю фрукты и свежий хлеб.
И к телевизору)))
ReintTycha• 30 декабря 2024
Як завжди. Ніяк.Працювати
В шоколаде• 30 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я знаю, ви дуже вірно вище підмітили.
Я тоже 😂😂 я как-то пересекались с Вами в других темах, поржала
Куколка-мяуколка• 30 декабря 2024
Сходити до стоматолога на лікування після складного видалення.
Ms. Скромность• 30 декабря 2024
Посплю до 10, поїду в басейн і на масаж, ще пакети купити на подарунки і додому
Шубу сьогодні зробила і тортик. Вечерю замовила в рестіку. Думаю як до 00 досидіти щавтра)((
В шоколаде• 30 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А еще известнее 😂😂 даже если клоун, то хотя бы его все знают 😂😂
Love_Love_Love_• 30 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
Почекуха• 30 декабря 2024
Буду готовить, слушать музыку. Ах да, до обеда еще на работе.
Мурзилка• 30 декабря 2024
висплюсь, сподіваюсь... Потім сніданок, прогулянка в парку, відпочинемо, похазянуємо (в нас свято, але птиці потрібно їсти наговувать), доріжемо салати, повечеряємо - зустрінемо НР і я піду спать )
Алина-1240• 30 декабря 2024
Гости,гости,на часика 2 в ресторанчик посидеть,потом встретиться с подругой и на хаус пати,крошить салатики на первое число
Перша скрипка• 30 декабря 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Так же как и все дни 31 декабря.
С утра лёгкая уборка, потом нарубка салатов, потом послеобеденный сон , мытьё головы, укладка, поставить горячее в духовку и встречать гостей.
Праздничный стол - провести старый год, встретить новый год, посидеть немного, провести гостей, секс и спать.
Как же я хочу регулярный нормальный секс в новому году!
Маю декілька думок• 30 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Йду на роботу, завтра дабл пей
Вы работаете?
автор Пік Антна • 30 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
А мені потрібно прибрати дім. Подзвонити в суші, чи приймуть замовлення.
Сходити докупити кукурудзу і крабові палочки. Натовкти відбивних.
Зроблю олів‘є і крабовий.
Також нема подарункових пакетів але в дитини канікули, весь час поряд. Навіть не знаю як все організую
Заснрвірувати стіл і щоб хоч не вирубитися від втоми
Ms. Скромность• 30 декабря 2024
Ответ дляПік Антна
Зроблю олів‘є і крабовий.
Я і суботу клінг виклмкала, а в неділі викидила все звйве. Очистилась))
Маю декілька думок• 30 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Назва моєї посади, вам мало скаже))) в аеропорту одним словом
Аэропордесса?
Слава Українi• 30 декабря 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Аэропордесса?
🤣🤣🤣🤣
Мольфарочка• 30 декабря 2024
Тільки що зробила шубу і олів´є, завтра поїду гуляти з малим, зайду на пошту, потім в магазин подивитися що там є цікавого на новий рік, хоча купити треба тільки хліб і картоплю. По дорозі додому зайду на каву,з´ їмо з малим по круасану. Увечері як чоловік прийде з роботи буде святкова вечеря, спати до 11ї зазвичай лягаємо, салют в цьому році з вікна не видно буде,а поїхати подивитися не можемо,бо малий о 9 вже спить.
Правильно_Валерчик• 30 декабря 2024
Вранці мандрую в поліклініку до терапевта, потім до стоматолога, потім в іншу клініку до отоларинголога, потім за тортом і їжею, потім додому, потім на склад по роботі і на зворотньому шляху в притулок, потім до друга і знов додому поїсти, випити і спати, бо вранці знов у поліклініку ... З наступаючим!!!
ГейТуда• 30 декабря 2024
Ответ дляЗапасная спина
Дякую. Третій раз за рік сильно хворіє. Ковід, пневмонія і тепер якась незрозуміла бактеріально-вірусна інфекція 🙁
У мене теж. Вже неділю температура. Не знаю що це. Ніякого настрою
Запасная спина• 30 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Это не Вы вчера про стимуляцию писали?
Сорри, не понимаю о какой стимуляции речь.
Наполеон Бонапарт• 30 декабря 2024
Ранок проведу у стоматолога, а далі все буде залежати від самопочуття
So_so• 30 декабря 2024
Ответ дляЗапасная спина
Ничего. В любом случае, крепкого здоровья и пусть завтра выпишут!
Запасная спина• 30 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Спасибо!
Запасная спина• 30 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Тримайтесь!