Меня не звали• 31 декабря 2024

США. Кто из какого штата?

Поделитесь? Напишите довольны ли, большой город/маленький, хотите ли переехать, если да, то куда?
Княгиня пітьми• 31 декабря 2024
SC, Myrtle beach
Как_б_не_так• 31 декабря 2024
VA, Ashburn, все добре тут, маленьке містечко біля Ді Сі, якщо переїзжати, то вже одразу додому.
Княгиня пітьми• 31 декабря 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Та у нас тоже все тихо. На улице общей ворота стоят….
Зілля до весілля• 31 декабря 2024
new york
Княгиня пітьми• 31 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
new york
Там где русские евреи? Уже были там, ужс
Зілля до весілля• 31 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
нет не там
Княгиня пітьми• 31 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
нет не там
На Манхеттене хоть?
Залізна тьотя• 31 декабря 2024
Міннесота, нічого мені тут не подобається, якийсь колгосп , поля з кукурудзою, сходити нікуди в нашому місті, всі кудись їдуть в інші штати щоб повеселитися
Оскорбляю всячески• 31 декабря 2024
Західна Віргінія, подобається. Село, але приємне, і багато безкоштовних розваг влітку (музичні фестивалі). Поруч у Кентукі та Огайо також є, що подивитися та де класно провести час.
Зілля до весілля• 31 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
На Манхеттене хоть?
а вы кроме манхеттена и брайтона больше ничего про нью йорк не знаете?
ХвилювАллочка• 31 декабря 2024
Ответ дляКак_б_не_так
А як з роботою? Нам теж рекомендували це містечко
автор Меня не звали • 31 декабря 2024
Ответ дляКак_б_не_так
А что насчет транспорта, без машины можно ежедневно, в магазин, пройтись?
автор Меня не звали • 31 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Ого, а куда от вас переезжают? Думала, это нас только в такое подобие пгт занесло и хочется чтобы выход был
Галябалована• 31 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
SC, Myrtle beach
И я в SC, через дорогу Шарлотт
Как_б_не_так• 31 декабря 2024
Ответ дляМеня не звали
маркет біля дому є, але всі їздять до нього, звикли вже. Тут без машини нікуди.
Как_б_не_так• 31 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
це містечко для айтішників загалом, але звісно можна і в маркет на касу піти, догляд для дітьми, старенькими і тд. У мене поки віддалена українська робота. Тут дуже дорого, але безпечно, школи 9/10
Azizovna• 30 января в 13:29
Дівчатка, проконсультуйте будь ласка, як зараз справи з візами. Думаю з дитиною виїхати з України та дивлюся у бік Америки. Ну Ви самі розумієте, чому... Були в Європі минулого року, але не вдалося там прижитися, та й жити в Україні, на жаль, на даний момент просто неможливо. Як Ви оформляли візи? Самі чи через візові центри? Я звичайно прочитала як віза в штати для українців https://www.hotvisa.com.ua/country/usa зараз оформляється, але Ви ж розумієте, що написати – це одне, а ось на особистому досвіді пройти цей шлях – зовсім інше. Буду Вам дуже вдячна за розповіді про те, як все насправді відбувається.